2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar suyu ıcerken de sanırım suan dıkkat edıcez. bı surahı suyu onumuze koyup atıyorum 10 15 dak da bıtırmıcekmısız. bellı bı zamana yaymak gerekırmıs. sanırım bı etkısı olmaz dıye geldıgı gıbı dırek ıdarar olarak cıkacagı ıcın

benin bildigim epidural normal ise açıklık yeterli boyuta ulaştımı agrı kesiciyi kesiyorlar ve ıkınmada problem olmuyor epidural rahmin yeterli açıklıga gelinceye kadar çekilen acıyı yok ediyo die biliyorum dogum bize kalıyor

evet bende o acıyı çekmemek için epidural yaplıyor diye biliyorumCADIARZU

ellerimde kollarımda benimde ağrılar var sürekli ellerime spor yaptırıyorum kaydirigubbakcemile3zaten kalvye yetiyorkaydirigubbakcemile3 dirseğimin iç tarafıda bende ağrı olmuyor çok kaşınıyor ama yatış pozisyonundan olabilir...bu haftalarda artık böyle sıkıntılarımız başlar canım normal kendimizi dinleyelim ama çok üstüne düşersek sıkıntı olur bize...:CüvCüv: çünkü biz gebişizzzz

doğru söylüyosun, ama ağrı dyanılmaz olunca taktım biraz:CüvCüv:

kızlar suyu ıcerken de sanırım suan dıkkat edıcez. bı surahı suyu onumuze koyup atıyorum 10 15 dak da bıtırmıcekmısız. bellı bı zamana yaymak gerekırmıs. sanırım bı etkısı olmaz dıye geldıgı gıbı dırek ıdarar olarak cıkacagı ıcın

hmmm bunu ögrendigim ii oldu saol annecik

benim doktourm doğumum için hiç bir şey demiyor benim şeker durumuma ve bebeğe bağlıymış. oğlum bir ay önceden aşağıya döndü. ama son anda karar vereckmişiz. hangisi daha kolay bilmiyorum ki
bir yandan normal doğumu çok istiyorum doğamız böle bozmak istemiyorum. bir yandan da yeteri kadar stres yaşıyorum ve yaşamaya devam ediyorum sezaryana karar verip bari o anımı rahat geçirmeliyim.

benim acıyor
zaten göğüs oçlarım çok hassas bende başlaam hassasiyeti gidermi acaba

arkadaşlar dün doktora sordum bende bunu sakın dedi. o tip kremleri pazarlamak için erken başlayın diyorlar dedi.ama yedirilmesi gerekiyormuş 10 dakika gögüs uçlarına masaj yapsam sana sancın tutar doğurursun dedi. o yüzden doğumdan sonra kullanmını önerdi. haberiniz olsun tabi karar sizin

benim doktourm doğumum için hiç bir şey demiyor benim şeker durumuma ve bebeğe bağlıymış. oğlum bir ay önceden aşağıya döndü. ama son anda karar vereckmişiz. hangisi daha kolay bilmiyorum ki
bir yandan normal doğumu çok istiyorum doğamız böle bozmak istemiyorum. bir yandan da yeteri kadar stres yaşıyorum ve yaşamaya devam ediyorum sezaryana karar verip bari o anımı rahat geçirmeliyim.

AYY SONUNDA İZMİRDEN BİRİhihoyyyt HANGİ HASTANEDE YAPICAKSIN DOĞUMUNU KARAR VERDİN Mİkaydirigubbakcemile3

arkadaşlar dün doktora sordum bende bunu sakın dedi. o tip kremleri pazarlamak için erken başlayın diyorlar dedi.ama yedirilmesi gerekiyormuş 10 dakika gögüs uçlarına masaj yapsam sana sancın tutar doğurursun dedi. o yüzden doğumdan sonra kullanmını önerdi. haberiniz olsun tabi karar sizin

aaaaaaaaa:1shok:
ozaman dogumdan sonra baslım ben tırstım sımdı:1shok:

kızlar suyu ıcerken de sanırım suan dıkkat edıcez. Bı surahı suyu onumuze koyup atıyorum 10 15 dak da bıtırmıcekmısız. Bellı bı zamana yaymak gerekırmıs. Sanırım bı etkısı olmaz dıye geldıgı gıbı dırek ıdarar olarak cıkacagı ıcın

canım valla ben sabahtan beri içip içip lavaboya gidiyorum

evettt meme ucunu uyarmak erken dogum nedeni olabiliyormuş badem yagı sürsek olmazmı

canım doğumu nasıl düşünürsen öyle yaşarmışın
yani normal yapacağım çok zor olacak sancılara dayanamam ...filan diye kendini şartlandırırsan öyle doğum olrmuş
bence biran önce karar ver kendini alışrır
stres yapma canım bugüne kadar milyonlarca kadın nasıl doğurduysa bizde doğururuz allahın izniyle

ben göğüs ucu kremini banyodan sonra sürüyorum ama masaj yapmıyorum sadece yediriyorum o kadar henüz bi sancı kasılmada Allaha şükür yok

kıslar benımde gögüs ucları cok acıyor.
hatta bazen yara oluyor.
doktorum bana bunun icin fito krem verdı.yaklasık 1,5 aydır kullanıyorum.
bır sakıncası olsaydı vermezdı herhalde.sımdı benımde aklıma takıldı bak kontrole gıdınce sorayım barı.

X