2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kıslar bugünlük benden bu kadarr... Yatcam kalkcammmm perşembe olcakkk :sm_cool::sm_cool: Hadi öpüyorummm siziii, iyi bakınnn minnoşlarınızaaaa

selamlarr... sayfam açıktı ama size bakamıyordumm birden bi yoğunluk yaşadımm....

Benden de ıyı akŞamlar kızlar daha Çıkmama bır saat var ama ıŞım var ıŞyerındeyım ama yazamayacaĞım.
HoŞÇakalın ,esenkalın

hımm bu arada yarın şekerimi ölçtürmeye gidicemm... inşallahh güzell sonuçlar alırımmm

zuzummm swethome sizlere iyi akşamlarr kıslarr.... yarın perşembee bu hafta da bittii sayılırr artıkk....

herkez tek tek gıdıyo ben yıne buraların bekcısı olacagım anlasılan annecımde gıttı yalnız kaldım yınesenağlama

Benden de İyİ akŞamlar kızlar daha Çıkmama bİr saat var ama İŞİm var İŞyerİndeyİm ama yazamayacaĞım.
HoŞÇakalın ,esenkalın

güle güle yarın görüşmek üzere

eyetkiner
hımm bu arada yarın şekerimi ölçtürmeye gidicemm... inşallahh güzell sonuçlar alırımmm

umarım her şey yolunda gider . 50 grlık mı?

amatist cnm evet sanırım 50 lik bakılır yanii bilmiyorum benim henüz ölçülmedii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…