2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ıkı tane 50-50 100 luk dedıler bende ıctım

alla alla yanlış yapmışlar o zaman 3 saat sürüyor ölçüm bak selsinde yaptırdı galiba birde ysarez vardı onun sonucu ne oldu bilmiyorum ama sende niye böle yaptılar anlamadım. bu sefer doktor yaptır derse güzel bi labrotuvara git bakalımCADIARZU

ay sınırlerım bozuldu ıyıce bende neden farklı oluyo hersey yaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar öyle bi uykum geldiki anlatamam pc başında uyucam nerdeysemirmirmirmir

al benden o kadar ama daha işyerindeyim ne yazıkki yarın bir ihalemiz var onun evraklarını dosyalarını toplamaya çalışıyoruz. nefret ediyorum son ana sıkışan işlerden havada kapalı zaten gitmek istiyorum beeeeen

ay sınırlerım bozuldu ıyıce bende neden farklı oluyo hersey yaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

ya ya ağlama lütfen sinir bozcak bişi yokki.düşünsene 100 grlık yapmışlar ve 1 saat sonra değerlerin içnde kalmış sonucun. ne güzel. benimkini görsen 3.saaatin sonunda bile değerlerin içine girmedi. demekki endişelencek bişi yok tamam mı arkadaşım:1hug:

hüzüncüm strese gırme lutfen
zaten seker olsaydı ilk yüklemede cıkardı ALLAH korusun.

dilara bende bebegın hareketlerını aksam daha cok hissediyorum.
senınkının hareketlerı nasıl pekı?

ayy canım yaa allah kolaylık verdin git gidede ağırlaşıyoruz vallahi çalışanlara bin kat yorgunluk inşallah kısa bi zamanın kaldı bol bol dinlenirsin canımŞeniz

caım ben önce sadece akşamları çok yoğun hissediyordum ama dünden beri sürekli hissediyorum hiç durmuyor yerinde

dilara bende bebegın hareketlerını aksam daha cok hissediyorum.
senınkının hareketlerı nasıl pekı?

benim ki fazla hareketli değil helede 1 haftadır yani çok nadir ani dönüşlerde anlayabiliyorum arada ufak temeler ama güçlü değilbenneyaptımki

hüzünn canım kendini sudan sebepler için yıpratma çok şükür bebeğin iyi ama malum anneler gitti gerginsin anlıyorum seni ama topla kendini yoksa geliyo oklavaaaklava:

benim ki fazla hareketli değil helede 1 haftadır yani çok nadir ani dönüşlerde anlayabiliyorum arada ufak temeler ama güçlü değilbenneyaptımki
yerlerı daraldıkca hareketlerı bıraz kısıtlanıyor sanırım.
bırde bır haftadır yorgunsan oda bebegın hareketlerını etkılıyor.

ayy canım yaa allah kolaylık verdin git gidede ağırlaşıyoruz vallahi çalışanlara bin kat yorgunluk inşallah kısa bi zamanın kaldı bol bol dinlenirsin canımŞeniz

evet haziranın 20 sine kadar buradayım demiştim ama çok ağırlaşırsam haziran başı gibi ayrılırım yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…