2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Tekme erken doĞum belırtısı deĞıl.ben hep sordum doktora aıaĞıda tekmelıyor dıye.ultrasonda durumuna baktı ,gÜldÜ hayor dedı.
BebeĞın hareketlerı onlar zaten doĞumda farklı pozısyon olur.korkmayın ama doktorunuza sÖyleyın kızlar

zuzummmm iileştim canım..:) cok sagol..

bu kızlar dellendi, bahar carptı galiba delikafadulden

Yirim onları bennn, valla bu kadar tekme yiyorummm bende onuuu yemezsem cıkınca görcek o gününü alcam intikamımıııııdelikafaduldendelikafadulden

Kızlar beN yarın ALLAH nasip ederse antalyaya gidiyorum doktora hem fmf hastalığım için senede bir kontrolüm var hamile olunca bu sene erkene kaydı kendinize iyi bakınn öpüyorum hepinizi pazartesi anca dönerim gitmişken tatilde yapacak gibiyiz :smiley-cool: dua edin sonuçlarım temiz çıksın

dılos hosgeldın nerelerdeydın bugunŞeniz

canım allah kavuştursun 2 ay sonra anneciğin yanında merak etme üzme kendini...
bende hava güzel diye dolaştım biraz yürüdüm hemde baya bi ayakarım sızlıyo şimdi-tatlicadiarzu- vitrinlere felan bakındım evin eksiği vardı onları hallettim arkdaşın dükkanı vardı aynı yaşıt kızlarımız 5 yaşında biraz orda oturdum durdum 1,5 saat kadar:KK70: kızlar iyice oynadılar özlemişler birbirlerini bizde muhabbete daldık saat baay olmuş eve geldim bi yandan yemek yapıyorum şimdihihoyyyt

kızlar benim meleğimde hç durmuor bugün sanki hiç uyumadı akşamdan beri hep hareketli

Kızlar beN yarın ALLAH nasip ederse antalyaya gidiyorum doktora hem fmf hastalığım için senede bir kontrolüm var hamile olunca bu sene erkene kaydı kendinize iyi bakınn öpüyorum hepinizi pazartesi anca dönerim gitmişken tatilde yapacak gibiyiz :smiley-cool: dua edin sonuçlarım temiz çıksın

iyi yolculuklar canım inş temiz çıkar herşey
fmf akdeniz anemisi miydi? öyle hatırlıyorum
Acil şifalar tatlım
Antalyada da gez dolaş kızına güzel ciciler bulursan da alırsın

canım allah kavuştursun 2 ay sonra anneciğin yanında merak etme üzme kendini...
bende hava güzel diye dolaştım biraz yürüdüm hemde baya bi ayakarım sızlıyo şimdi-tatlicadiarzu- vitrinlere felan bakındım evin eksiği vardı onları hallettim arkdaşın dükkanı vardı aynı yaşıt kızlarımız 5 yaşında biraz orda oturdum durdum 1,5 saat kadar:KK70: kızlar iyice oynadılar özlemişler birbirlerini bizde muhabbete daldık saat baay olmuş eve geldim bi yandan yemek yapıyorum şimdihihoyyyt

sagol dılosum ınsallah sagsaglım gıdıp gelırler:Saruboceq:
baya bı gezmıssın bende yemek yapıyorum arada bı buraya bakıyorum artık esımın yolunu beklıyorum 4 gözle bıan önce gelsın dıye:çok üzgünüm:

Hava mı yapıyosunnn hürrem bakiiimm sen tatil yapcam ben ohhhh ohhh diye :kızgın: Şaka cnm benim güle güle git güle güle gel, insallah test sonuclarında süper cıkar, güzelde bi hava degisikliği olur sanaaaa :1hug:

kızlar biyerleriniz karıcalanıp uyuşuyormu
bugün ellerim şişti karıncalanıyor, ensem, sırtım karıncalanıyor uyuşuyor
sizce nedendir fikri olan varmı

ya kızlar benim saat 3 gibi pilim bitiyor uzanmak istiyorum dinlenmek istiyorum ofof

kızlar biyerleriniz karıcalanıp uyuşuyormu
bugün ellerim şişti karıncalanıyor, ensem, sırtım karıncalanıyor uyuşuyor
sizce nedendir fikri olan varmı

canım benimde ellerim ve ayaklarım uyuşuyor birde sanki midem uyuşuyor benim

Selam kızlar,bilgisayarıma format attık şimdi bomba gibi olduuuuuuu :dance:
Ya ben yüzmeye gitmek istiyorum az çok biliyorum su iyi gelir diye düşündüm hatta herşey tamamdı doktorumada sorayım dedim izin vermedi yaaa :KK43: ne işin var pis havuzlarda dedi ama benim gideceğim yer klorlu değil ozon sistemiyle temizleniyomuş ve bursadaki en iyi 3 yerden biriymiş.Sizce ben napim şimdi var mı fikri olan yada havuza giden yüzmek doğuma yardımcı olmaz mı ya

X