2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Amannn duyanda herkesi selvi boylu zannedicek yahu bende senle aynı boydayım e kilomda hic azımsanmaz merak etme diloşşş yane bende kaybolurum gerekirse yalnız bırakmammm kaydirigubbakcemile3

ee bende aynı kılo aynı boy bız bırbırımızı nası tanıcaz:roflol:

biz tam birbirimizi bulmuşuzz aynı boy aynı kilolarrnaniknanik

melekçim hediyen çok güzel inşallah allah ilerki günlerde kızından kendi ellerinle almayı nasip eder çok güzel bi jest yapmış eşin:asigim:

ışlerimi anca toparladım. Yazdıklarınızı okudum.
Dilara geçmiş olsun. Tosuncuk doğurma ihtimalin yüksek görünüyor.
Nur'cum arada ben de uzanıyorum aşırı olmamak kaydıyla. Allah korusun. Bişey olsa anlarız herhalde ama yine de fazla abartmamak lazım.
Pazar günü çok komik görünecez ya. Herkes bize bakacak. Hani eskiden vosvos günü oluyordu ya. Onun gibi biz de sanki bir yerden dağılır gibi görüneceğiz.

sağol tatlımm bilmemki tosuncukmu gelir artık üff ben kızımda hiç şeker tahlili yaptırmamıştımm ondan tam bu iştahımla 24 kilo almıştım ama kızım 3,300 doğdu bakalım bunda 9 kilo aldım sadece banada bu daha zayıf olacak gibi gelirrmirmirmirmir

evet ilsu göbüş büğüdü sayılır ama pek kilo almadım hatta diğer yerlerimden hiç almadım kollar kalça bacaklar bel aynı bi göbüş var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…