2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

doktorum a sordum zayıfmı diye hayır gayet normal dedi
32.haftaya kadar blli olmaz o kilosu 32 haftadan sonra belirlenir yavaş yavaş o zaman birden alacakk çok sağlıklı şu an dedi

esım gelmeden su çamasırları falan toplım aksamada utumu yapar kendı cantamı yavas yavas hazırlarım
allahtan yemegımı yaptım sımdı hıc cekemezdım
cumartesı alısverıse gıdıcez kalan eksıklerımı de alıcam ve bıtıcek ınsallah

Melekcimmm hediyen süperrr, insallah bi sonraki anneler gününde eşin ve kucagında minik öykünüsss getirirler sana çiçeğiniiii kaydirigubbakcemile3

Ayrıca kilosu gayet iyi öykünün bana kalırsa bak bende 3 hafta once gitmiştim 1200 gr. dı, gecen cumartesi gittim 1900 gr. onlar hızla kilo alıyolar merak etme sennn, Öykü senin gibi mi cnmmm, çirossss nolcekkkk delikafadulden

selam kıslar çok geçmişi okuyamadım herkes iyidir umarım
dilaracım geçmiş olsun tatlım umarım biraz diyetle halledersin şeker olayını yaww biraz gecikilmiş sende sanki şeker ölçümü biz kaçıncı hafta yaptırdık neden gecikildi böyle
bende bugün raporumu aldım çok rahatladım hemencecik bitti işim sevindim valla uğraştırmadılar devlet hastanesine gittim iyi oldu doktor doğumdan sonra 56 gün içinde gel raporunu kapatalım sonrada paranı alcaksın ptt den dedi bende durumlar işte böyle

Melekcimmm hediyen süperrr, insallah bi sonraki anneler gününde eşin ve kucagında minik öykünüsss getirirler sana çiçeğiniiii kaydirigubbakcemile3

Ayrıca kilosu gayet iyi öykünün bana kalırsa bak bende 3 hafta once gitmiştim 1200 gr. dı, gecen cumartesi gittim 1900 gr. onlar hızla kilo alıyolar merak etme sennn, Öykü senin gibi mi cnmmm, çirossss nolcekkkk delikafadulden

inşallah canım...
bakalım bende haftaya gitçem kaç kilo olmuş öykü
bende dr a dedim çok mu zayıf diye....
o da sanki sen çok şişmansında dedi gülüştük....kaydirigubbakcemile3

X