2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

valla zuzum ben evdeyim ama elim ayağım dolaşıyor
eşim bişey yapmama izin vermiyor temizlik bile yapamıyorummmm
dışarı çıkıp tek başıma gezemiyorummm herkez erken doğum olacak diye telaş yaptı
şimdiii sadece evde yatıp dinleniyorumm bakalım ne olacak bu işin sonu...
haftaya boyacı gelecek sonra temizlikçi,sonra odamız gelecek,sonrada ablamla annem gelecek eşyaları yerleştireceğiz....

evet annecik ben ilk aydan bu yana tüm vucudumu kremliyorum
ama ben hamilelikten önce de sürekli kremliyordum

benn geldimm kızlarr şekerimi yüksek buldu ve diyetisyene yönlendirdi randevu alıcam artık oraya gidicemm diyete başlamalısın yada insülin verir dedii ayy versede ben yapamam ne etcem benim boğazımda hiç durmuyooo hergün dondurmalar kiloyla alınıyo evee-tatlicadiarzu- neyseki şimdilik kızımın suyu yeterli bol istirat ve su dedi 2 hafta sonra tekrar gidicemm çok kalabalıktı iki arada bi derede bakabildi şükürr sengözlerimebaksanab

ya benim yemeklerim haır kayınvalidem yapıyor haftalık yemeğimi 4-5 çeşit....
nette de canım sıkılıyo....
çıkıp gezmek istiyorum hava çok güzel yaa

kızlar az önce ayakkabı kutusunu koymak için yükseğe uzandım aceleyle nakliyeciler gelicekti eve bakmaya telaştan salak gibi şimdi kendimden nefret ettim bişey olmaz dimi kızlar

geçmiş olsun diloşum ya neyse sıkma canını bende bu ara çok dondurma yiyorum bakalım haftaya doktoa gideceğiz ne olacak kilo durumları ve kızım kaç kilo olmuş çok merak ediyorum
iyi olmanıza sevindim

kızlar az önce ayakkabı kutusunu koymak için yükseğe uzandım aceleyle nakliyeciler gelicekti eve bakmaya telaştan salak gibi şimdi kendimden nefret ettim bişey olmaz dimi kızlar

olmamıştır tatlım ister biraz yat uzan bebişin hareketlerini takip et yinede:1hug:

olmaz nurcum telaş etme bnende arada uznıyorum unutum allahın izniyle bişey olmaz sen düşünüp stres yapma

canım ama senin şeker testin çok geç yapıldı , ilki düşük çıkmıştı
ufak bir diyetle düşer üzülme
bak ben makarna,pilav ı falan azalttım birde çikolata türü seyleri hemencicik düştü .birden kesme cünkü vucudununda ihtiyacı var sekere .

geçmiş olsun diloşum ya neyse sıkma canını bende bu ara çok dondurma yiyorum bakalım haftaya doktoa gideceğiz ne olacak kilo durumları ve kızım kaç kilo olmuş çok merak ediyorum
iyi olmanıza sevindim

sağol tatlım aslında cuma günüydü benim kontrolüm randevum vardı doktor salıdan çıkmış izine ve bir sürü hastası yığılmış resmen yani herkese ayak üstü baktıı sadece suyuna baktı kiloya felan bakmadı artık 2 hafta beklicem düzgün raaht bi kontrol içinÇok üzgünüm çoook

kızlar benim şekerim çok düşük çıktı ya bebek az kilolu olacak demek mi bu yani bebek zayıfmı acaba yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…