2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloşum geçmiş olsun canım biraz dikkat edersen düzelir eminim...
nurcum inş bişey olmamıştır canım biraz uzan ve bebişinin hareketlerini kontrol et sancılarınıda kontrol et ufak bi aksiliktede doktora git ama stres yapmadan canım

canım ama senin şeker testin çok geç yapıldı , ilki düşük çıkmıştı
ufak bir diyetle düşer üzülme
bak ben makarna,pilav ı falan azalttım birde çikolata türü seyleri hemencicik düştü .birden kesme cünkü vucudununda ihtiyacı var sekere .

tatlım bana 24 haftanın sonunda 50 lik bakıldı 1 saat aç bekledim yani şükür hiç bişey çıkmamıştıı gayet normal ve düşüktü şimdi 75 lik yükleme yaptırdı bölye çıktı ben zaten makarna pilav yapmıyorum haftada 1 kere pilav evde yaparım çünkü eşimde diyette yasak ona o yüzden evde çoğu hamur işleri yapmıyorum ancak biri gelcekki öylee neyse bakalım bi çaresine acaba meyve fazla yiyorum ondanmı fisfisfis

benım hıc ama hıc catlamadı. benım de karnım cok fazl abuyumedı daha cok yanlara dogru yayıoldı. doktorum ıc karnımın genıs oldugunu karnımın o yuzden cok buyumedıgını soyledı. sanırım o yuzden de cok gerılmedıgı ıcın de catlamadı. acaba son 2 ayımız kaldı bu son 2 ayda karınlarımız buyucek mı. yoksa su ankı kadar mı kalcak yanı artık buyuce kadar buyudu mu

diloşum geçmiş olsun canım biraz dikkat edersen düzelir eminim...
nurcum inş bişey olmamıştır canım biraz uzan ve bebişinin hareketlerini kontrol et sancılarınıda kontrol et ufak bi aksiliktede doktora git ama stres yapmadan canım

sağol tatlım bakıcam bi çaresinede yine okadar sıkı bi diyet yapabilceğimi sanmıyorum-tatlicadiarzu-

son msjdan sonra uyumusum cok ıyı geldı bu sabah saat 6da kalktım
allahtan yemegımde hazır...
dılos bıraz sık dısını dogumdan sonra ıstedıgını ye

valla zuzum ben evdeyim ama elim ayağım dolaşıyor
eşim bişey yapmama izin vermiyor temizlik bile yapamıyorummmm
dışarı çıkıp tek başıma gezemiyorummm herkez erken doğum olacak diye telaş yaptı
şimdiii sadece evde yatıp dinleniyorumm bakalım ne olacak bu işin sonu...
haftaya boyacı gelecek sonra temizlikçi,sonra odamız gelecek,sonrada ablamla annem gelecek eşyaları yerleştireceğiz....

Yahu senin durumunnn farklı melekcimmm senin ayak parmagını kıpırdatman yasakkk artık bitti lale devriiii :mymeka: eşinle beraber yavas yavasss yapcan hatta en güseli hepsini ona yaptır sen izle direktif ver cok zevkli oluyo kaydirigubbakcemile3

benn geldimm kızlarr şekerimi yüksek buldu ve diyetisyene yönlendirdi randevu alıcam artık oraya gidicemm diyete başlamalısın yada insülin verir dedii ayy versede ben yapamam ne etcem benim boğazımda hiç durmuyooo hergün dondurmalar kiloyla alınıyo evee-tatlicadiarzu- neyseki şimdilik kızımın suyu yeterli bol istirat ve su dedi 2 hafta sonra tekrar gidicemm çok kalabalıktı iki arada bi derede bakabildi şükürr sengözlerimebaksanab

Geçmiş olsun diloşummmmm ama insüline gerek kalmaz heralde banada hafif bi diyetle verirsin gibi geliyo pazar günü bakiim ben bi sana ne yapabilirissss diye delikafadulden

banada dedi eğer şekerin yüksek olursa bebiş biraz fazla kilolu doğarmış 4 kilo civarında ama bugün bakılmadı benimkiinin kilosuna:emir_bebek:

son msjdan sonra uyumusum cok ıyı geldı bu sabah saat 6da kalktım
allahtan yemegımde hazır...
dılos bıraz sık dısını dogumdan sonra ıstedıgını ye

eh biraz sıkıcam tabikide dondurmadan vazgeçemem bennn zaten kış boyunca hasret kaldım dondurma:eek:yaa
Yahu senin durumunnn farklı melekcimmm senin ayak parmagını kıpırdatman yasakkk artık bitti lale devriiii :mymeka: eşinle beraber yavas yavasss yapcan hatta en güseli hepsini ona yaptır sen izle direktif ver cok zevkli oluyo kaydirigubbakcemile3

Geçmiş olsun diloşummmmm ama insüline gerek kalmaz heralde banada hafif bi diyetle verirsin gibi geliyo pazar günü bakiim ben bi sana ne yapabilirissss diye delikafadulden

pazar günü bak bakim sen bana hangimizin göbişi döverlülülülülülü

sağolun kızlar sizde olmasanız naparım iyiki varsınız şuan kızımın hereketleri var çok şükür bişey olsa bile kendini hemen belli edermi acaba . kazasız belasız şu taşınma işi bitseydi yarın taşınıyorum kızlar yeni eve net bağlanana kadar giremem hepiniz allaha emanet olun öpüyorum tek tek sizi

ayy meraktayım pazar günü hangimizin göbişi büyük duracakkkaydirigubbakcemile3 ben kısa boyluyum aranızda kaybolabilirim-tatlicadiarzu- 1,60 boylaa 70 kiloylaaa abooooo:jeyyar:

süprizzzzznurr dikkaat ett tatlım yavaş yavaş dinlene dinlene yükseklere eşin uaznsın sakin haa az kaldı şuracıktaasüprizzzzz

dilaracım geçmiş olsun azcık doğuma kadar sık dişini cnm tatlıdan kaçın elinden geldiğince

Amannn duyanda herkesi selvi boylu zannedicek yahu bende senle aynı boydayım e kilomda hic azımsanmaz merak etme diloşşş yane bende kaybolurum gerekirse yalnız bırakmammm kaydirigubbakcemile3

eşimin bana anneler günü hediyesi kızlar sizinle de paylaşmak istedim çok mutlu oldumm bide çiçekçi getirdi şaşırdımmm öykü den annesine yazıyordu

sağolun kızlar sizde olmasanız naparım iyiki varsınız şuan kızımın hereketleri var çok şükür bişey olsa bile kendini hemen belli edermi acaba . kazasız belasız şu taşınma işi bitseydi yarın taşınıyorum kızlar yeni eve net bağlanana kadar giremem hepiniz allaha emanet olun öpüyorum tek tek sizi

canım sende allaha emanet ol canım kendinede çok dikkat et

X