2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm anasınıfı öğretmeniyim bence çok normal tam yaşı aralıkta 6 yaşından gün alıcaksa problem yok

ayy sahimii inşallah canım yaaa hiçte arkadaşı yok hem arkadaş hem disiplin biraz iyi olur kuralları öğrenirr haziranın 1 de kayıtlar başlıyo hemn yazdırmam gerekk ilk 50 ye girenler öylenci 2. 50den sonrasıda sabahçı yapıyolar bizim burdaa bari öğlenci vereyimde elim ayağıma dolaşmasın dimi:jeyyar:

canım sen gidebilceğin yada bildiğin bir yer varsa orda buluşalımm nedersin kaydirigubbakcemile2

ben heryere gelırım diloşum yalnız pazar gunu olmalı cunku esım getırır otobuslerde yollarda hayatta yollamaz:mymeka:

sorma canım :dilcikar:

dimi ama hep lafta hep lafta:dilcikar:

evet kızlar bulusma yapıyoruz hemen organızasyonu ayarlayalım gelmek ısteyenler yazsın not alalım

merhaba canım
seninkide döndü demekki :roflol:
kolay doğumlar nasip etsin Allah

olur tatlımm pazar olsunn fark etmezz ama yer neresi şimdi gelcek olanlarda zorda kalmasın dimidelikafadulden

ben gelirsem anadolu yakasından gelcem kızlar
işte avrupa ve anadolunun ortasında serin biyer olsun malum havalar epey ısındı yanarız

evet kızlar bulusma yapıyoruz hemen organızasyonu ayarlayalım gelmek ısteyenler yazsın not alalım[/QUOTE]

agustos topiginde buluşan buluşana valla istlşler geçende izmirliler buluştu resimleri çok güzeldi baya dagıtıyolar bir araya gelince ne güzelkaydirigubbakcemile3

evet istanbuldan buluşmaya gelcek olan kızlarrr acele edin bakimm belki bu pazar buluşabilirizzzalkisalkisalkis

kesinlikle cnm çok faydasını görürsün hem 1. sınıfa hazırlanır hem sosyalleşir hiç düşünme kayıt ettir . öğle grubu daha ii olur çocuk için çok yıpranmaz erken saatte

Buluşma olursa ben gelirimmmmm kaydirigubbakcemile3 Tavsiyem de taksim yada mecidiyeköyy gerci taksimde o kdar koca göbekli komik olurusss ama kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…