2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Belediyenin kreşleri var. Hem fitay olarak uygun hem de gönderenler çok memnun. Bulunduğunuz bölgede var mı bir araştırın isterseniz.

geçen sen çok araştırdım ama malesef burda yok sadece kreşler var ama onlarda zaten hep meb e bağlılar yinede en ucuzu bu fiyatta bi çoğuyla görüştüm hatta
en son ilköğretim okuluna sordum onlarda kontenjan olursa alma hakkımız var dediler öle olursa 2 sene anaokul yapacak

dilaracım seninkide erken olmuyo aslında tam oluyo benimki erken oluyo canım eğer olursa 2 sene anaokul olcak onada herkes çok sıkılır diyolar bizimki biraz tez canlı ve övünmek gibi olmasın çok akıllı yaşıtlarına göre baya ilerde sanki

konu dışı kızlar fakat sinir oldum yahu müge anlıyı seyreden varmı aranızda bilemiyorum bi çocuk kaybolmuş onu arıyorlar anne olacak hatun akıllara zarar yaf sinir etti valla müge anlı dallmazsa iidir

canım benim kızz erken gitmiş olacak bak tarihe bi senin kız kaç doğumlu benim kız 21/12/2004 doğumlu yani yaşıtlarından önce gitmiş olacak diğer yaşıtlarındanda içlerinde küçük olacak ne yapacağım bilmiyorum herkes ver diyo hem uslanır hem arkadaş ortamı öğrenir diyo benim kız sene olarak girdi 5 yaşına ama doldurmadı şuan tam 4,5 yaşında önümüzdeki aralıktada 6 dan gün alacak sence normalmi ne yapayım bi akıl ver yada bilen varsa versinnnnnnkafamçokkarıştı

cnm anasınıfı öğretmeniyim bence çok normal tam yaşı aralıkta 6 yaşından gün alıcaksa problem yok

selam kıslar.nasılsınız?
gecmıse bakamadım umarım herkes ıyıdır.
bızde dun kontroldeydık.bebegım artık baş asagı duruyormus dönmüş nihayet.hihoyyyt
cok şükür sımdılık hersey yolunda.
bır dahakı kontrolde nst ye gırmeye baslayackmısım artık.:1rolleyes:

X