2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar ben şimdi bişi yaptım valla sonra kendi kendime dedimki al sana işte
eşimi buranın güvenli bi site olduğuna zarzor ikna etmiştim.anca yazışmalarıma izin vermiştiki bana sakın oraya foto felan koyma bak kötü oluruz dedi
bende yok canım yaparmıyım ölebişi demiştim
ama bugün niyetlendiydim bi koyayım diye gizlice yapacaktım ama
makinedekileri aktarayım dedim pili bitti doldumaya koydum ama uzun sürer
artı dandik pilleri bi deneyeyim dedim olmadı öle böle uğraşırken makina iptal oldu kapandı ama mercek içeri girmedi bende elle zorlayayım dedim gene olmadı ve bozabildim
senmisin kocadan gizli iş yapan al sana işte olacağı budur:eek:klava:

Buluşma olursa ben gelirimmmmm kaydirigubbakcemile3 Tavsiyem de taksim yada mecidiyeköyy gerci taksimde o kdar koca göbekli komik olurusss ama kaydirigubbakcemile3

ya hakkaten bi 5-6 kişi toplandığınızı düşündüm şimdide hepiniz koca koca göbüşlü penguen yüğrüyüşlü baya komik olursunuz ha bayada dikkat çekersiniz
süpersiniz kızlar:lepi:

kızlar ben şimdi bişi yaptım valla sonra kendi kendime dedimki al sana işte
eşimi buranın güvenli bi site olduğuna zarzor ikna etmiştim.anca yazışmalarıma izin vermiştiki bana sakın oraya foto felan koyma bak kötü oluruz dedi
bende yok canım yaparmıyım ölebişi demiştim
ama bugün niyetlendiydim bi koyayım diye gizlice yapacaktım ama
makinedekileri aktarayım dedim pili bitti doldumaya koydum ama uzun sürer
artı dandik pilleri bi deneyeyim dedim olmadı öle böle uğraşırken makina iptal oldu kapandı ama mercek içeri girmedi bende elle zorlayayım dedim gene olmadı ve bozabildim
senmisin kocadan gizli iş yapan al sana işte olacağı budur:eek:klava:

ayy sorma canım geçen gün aynısı banada oldu ödüp koptu bozdum diyee 500 ytl para verdim dedi kullanmaktan haberin yok felan bir sürü laf etti şimdi fazla ellemiyorumm:mymeka:

dr dan güzel haberlerle gelen gaydin, gamze,rosem ve ecetuba ..umarım pas geçmemişimdir kimseyi maşallah doldurmuşsunuz sayfaları:) Maşallah bebeklerinize ve size..herseyin yolunda olmasına sevindim.

koca göbüş şovlarına katılan hamiş annelerimizede maşallah diyorum:)

stardustcım ankaradan gelen fitiller için çok sevindim, bende eskte sordurmaya devam ediorum inş bulucaz hiç dert etme sen..moral yüksek,göbüş dışarı tamam mı şekercim:)

bende perşembe günü buradaki dr a gidicem aynı gün belki istirahat te açar ama belli olmaz..ben istten kaçtım siz toplanalım demişsiniz sizi sizi...:)..bnmki bir başka bahara kaldı ama bebkliyken nasıl toplanırız bir daha bilemem:bbo:

dilaracım kızın okula başladığında bebişte olacak evde o yüzden uyum problemi yaşayabilirsin bu konuda kesin kararlı ol cnm kızına karşı okula gitmesi gerektiğini söyle muhtemelen evde kalmak gitmek isteyemeyecektir çünkü aklı senle bebekte olacak evde ,niye ben burdayım diyicek sen kararlı olursan çabuk aşarsınız cnm .

kıslar ne gusel demek bulusacaksınız.
keske bende istanbulda olsaydım hemen gelırdım.:çok üzgünüm:

X