2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ipeğimu minoset içtim canım şimdi sen diyince

Annecik tanisyonumu da ölçtüm 11 e 6 çıktı normal yani .uf evde olsam yatar uzanırdım

ipeğimu minoset içtim canım şimdi sen diyince

Annecik tanisyonumu da ölçtüm 11 e 6 çıktı normal yani .uf evde olsam yatar uzanırdım

Ağrın çok şiddetlendiye hemen geçmez. 1-2 saat sonra 1 tane daha içebilirsin. O zaman geçer herhalde. Benim dr 3-4 taneye kadar minoset içebilirsin demişti.

canım benimkide 2005 eylül doğumlu
eylülde 4 dolcak 5 ten gün alcak
aslında erken ama benim düşüncelerim başka
bizim sitede yaşıtları yok artı burda tanıdığım kimsede yok çocukluğu böle yalnız geçmesin ve artık paylaşmayı ve insan içine girmeyi öğrensin diye yolluyorum hemde yenibi bebek ister istemez moralini bozacaktır.eğer okul olursa ilgisi dağılır ve bu süreci problemsiz atlatırız diye düşünüyorum
kreşe malesef veremiyorum 600 den aşağı yok çünkü tek maaşla olmuyo etabikide
bende burdaki devlet okuluna sordum ana sınıfı için öncelik 5-6 yaşmış ama kontenjanları olursa 4 de alıyolarmış inşallah alırlar

benimki bu sene ana okuluna başlarsa bi sene sonrasıda direk 1 başlamış olacak erken değil dimi

günaydın tatlı annişler valla uyuyamıyorum ya 9*30 gibi uyandım yine de ama istediğim zaman uzanıyorum iyi oluyor çok şükür dünya varmış...işte çok zor oluyo hamilelik...

kikolayim bende sıf o yüzden dikkati dağılsın kıskançlık yaratmasın diye vermek istiyorumm yoksa iyice asabileşir başa çıkamam diye

Belediyenin kreşleri var. Hem fitay olarak uygun hem de gönderenler çok memnun. Bulunduğunuz bölgede var mı bir araştırın isterseniz.

cok sukur su gelmıs makıne suyu aldı calısmaya basladıkaydirigubbakcemile3
aklıma demett geldı makıne bozuldu dıye cıldırcaktı nerdeyse ama hıcbıseyı yokmuskaydirigubbakcemile3

ben daha kahvaltı yapmadım kızlar bişeyler hazırlayıp yiyelim öykü hanım kızmaya başladı.....
birazdan dönerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…