2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Haklısınız kızlar bi an once bişi koymak lazım ama koyamıyors iste en iyisi ben kızıma hergünn alternatifleri sayıp kafasını karıstırıyımmmmm kaydirigubbakcemile3

ya nasıl yani ben anlamadım şimdi prası kadarmı su kullanıyonuz
doğal gaz gibi ölemi

evet canım aynen öle konturlu ne kadar doldurursan okadar su var

gel tatlım beklerimmm hemde sevinirim vallahiiŞeniz

gelcem tabı kızım delımısın sankı fızandayım esıme dedım dılosun bebısını görmeye benı götururmusun götururum tabı dedı:lepi:

oluyo tabikide şimdi ben sana özelden yazayım sorunumu çünkü burdan yazınca kızıyolar olumsuz şeyleri anlatma korkuyoz diye napalım

tamam canım

cnm bence doktorunla konuş öyle dikişlere belki bi zararı olur taze olabilir daha dikişler

canım onu en iyi sen bilirsin ilkinde sezeryandı çünkü kendine göre bi zaman ayarlarsın
ama bence 2 ay çok erken gibi geldi
sezeryanda 6. ayda başlanıyo diye biliyorum mekiklere sen yine sor derim
mekik çünkü direk ordaki kaslarla alakalı oyüzden içerden tahribat yapmasın

ay delırme diloşşş benım dogurmama daha cok varrrrrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

bugun baş dönmesi baş ağrısı ve mide bulantısı yasıyorum çok

geçmiş olsun canım günümüz gününü tutmuyo vallahii neyseki az zamanlarımız kaldı:teselli:

ilkinde tam aralık ayıydı canım o yüzden hiç ne rejim nede spor yaptımm aslında 3 ay içinde ben eski kiloma dönmeme az kalmıştıki birden şişiverdim yinee 9 kilo kaldı önceden inşallah fazla kilo almamda sıcaklarda hemencikte veriri veririm inşallahh şimdilik 9 kilo aldım ve 6 haftam var doğumaadelikafaduldendelikafadulden

mekik çekmek için 2 ay çok erken bir süre
ben spora gittiğimde spor hocası enaz 6 ay demişti sezeryan doğumdan sonra
ama step falan yapabilirsin Dilaracım

sanırım yumuşak hareketler yapabilirim anca pilatesim var evde zaten bide bu sene okul derdi var bebişle koştururum okul yolundadelikafadulden

günaydın kızlar
spor konuşulmaya başlanmış :)) inşallah yapabiliriz kaydirigubbakcemile2

canım kilo almayınca sıkılıyorsun alınca sıkılıyorsun ne olacak bölee...delikafaduldenhamilelik boyunca toplamda kaç kilo aldın?

Aynen öyle prikopata bağladım resmen. 14 kilo almış oldum canım.

2 ay çok erken diye biliyorum. Karnını zorlamaman lazım. Korse tak canım. Sezeryandaki kalanları da toparlıyormuş.

bugun baş dönmesi baş ağrısı ve mide bulantısı yasıyorum çok

Geçmiş olsun İlsu. Baş ağrın mide bulantısı yapıyordur. Minoset iç istersen.

Bu arada ben de şişmiyorum ne güzel derken sabah kaltığımda ellerimin şiştiğini farkettim önce. Sonra ayakkabımı giyerken bir fazlalık oldu resmen.senağlama
Çok fena görünüyor. Ayrıca 20 haziran'da eşimin kardeşinin düğünü var ona davul gibi gitmekten korkuyorum.

GÜnaydınn sabah Şekerlerı muhabbet koyu maŞallah bu gÜn sabahtan aÇılmıŞsınızz :)

sanırım yumuşak hareketler yapabilirim anca pilatesim var evde zaten bide bu sene okul derdi var bebişle koştururum okul yolundadelikafadulden

ay kız alırlarsa bende verecem şimdiden okula 4 yaşını doldurmuş 5 ten gün alıyo olcak bende çok heycanlıyım yaaaadelikafadulden

ay kız alırlarsa bende verecem şimdiden okula 4 yaşını doldurmuş 5 ten gün alıyo olcak bende çok heycanlıyım yaaaadelikafadulden

canım benim kızz erken gitmiş olacak bak tarihe bi senin kız kaç doğumlu benim kız 21/12/2004 doğumlu yani yaşıtlarından önce gitmiş olacak diğer yaşıtlarındanda içlerinde küçük olacak ne yapacağım bilmiyorum herkes ver diyo hem uslanır hem arkadaş ortamı öğrenir diyo benim kız sene olarak girdi 5 yaşına ama doldurmadı şuan tam 4,5 yaşında önümüzdeki aralıktada 6 dan gün alacak sence normalmi ne yapayım bi akıl ver yada bilen varsa versinnnnnnkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…