2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım aynı ağrılar benim de var kasıklarım çok ağrıyo bacaklarıma çok kramp giriyo hele topuklarımı hiç sorma yürüyemiyorum

Kızlar bi göz atın şu konuya benim baya ilgimi çekti özellikle normal doğumu düşünenlerin de ilgisini çekecektir.
http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-sonrasi/268687-normal-dogumda-zeytinyagi.html

inanılmaz harika bişey 15 gün sonra başlıyorum her gün pamukla yağlıycam valla doğumdan korkmuyorum dikişlerden korktuğum kadardelikafadulden

evde kene buldum ay sınırlerım bozuldu yaaasenağlama

nasıl ya ne kenesi ya hemen hemen eşine söyle karaköye eminönüne gitsin ilaç alsın bi şişe bu akşam evi ilaçlasın 2 gün evden uzaklaş hemen kes önünü ne kenesi yaaaaadelikafadulden

hadi hanımlar hepiciğinize iyi akşamlar.bizim mesainin gene sonuna geldik.yarın görüşmek üzere.

iyi akşamlar canım ağrılarını ihmal etme artarsa doktorunu ara kendine iyi bakŞeniz

şu an bende de var biraz sancı çok yoruldum sanırım bugün sabah 8 den beri ayaklarımı uzatamadım dahaaaaakaydirigubbakcemile

valla zuzumm benimki değişirse pembiş pembiş giyer ilk 6 ay başka şansı yokdelikafadulden

gerçi benimki 3 ayrı doktordan onaylandı ama böyle şeyler duyunca insan bi durup düşünüyor yaniiii-tatlicadiarzu-

Sanmıyorum diğer şeylerde böyle baktığını, sonuçta cinsiyet ama kordon mu diye daha önce çok baktı değil bu erkek dedi ama olabiliyor cinsiyette bazen.
Sıkma canını ferah tut içini, hayyırlısı hakkımızda

madgirl hayırlısı olsun canım çok şaşırtıcı demekki değişiklik olabiliyo ya
ben 3 ayrı doktordan da erkek diye duydum umarım değişmez büyük şok olur ya:1shok:

evet canım bayaa şaşırttı bizi, başka şeylerde şaşırmayalımda sağlıklı olsun inşallah
3 doktordan sonra sanmıyorum değişiklik olsun

hayırlısı artık bu saatten sonra dr değitiremem
doğuma 7 haftam kaldı
hakkımızda hayırlısı

Kıslar bis kacıyorus bugünki mesaiyi bitirdik cok sükür geriye kaldı 4 tane yatcas kalkcassss kaydirigubbakcemile3

bende kaçtım bu hafta giremessem merak etmeyin
evde olucam akşam evde vaktim olursa yuazarım artık
kendinize iyi bakın canlarım

kıslar bende yarın ssk ya gidicem istirahat için işim ne kadar sürer bilmiyorum belki gelicem belki gelmem haberiniz olsun merak etmeyin beni emia.s.

şuan senin bebişin haftasındamı gidiyo
ne yedin gelişsin diye

canım 5 günden filan bişey olmaz
kafanı takma geç döllenmedir
ben her türlü besleniyorum ama et ve süt çok tüketmeye çalışıyorum
beim bebğimde 30 haftalıkkken1440 kiloydu
yani normal ama tosuncukta doğmayacak en fazla 3500 gr olur
5 gün hafif ölçüm hatasındanda yanlış çıkmış olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…