2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Masallah ecetubacımmm, ohhh demekki benimki de cok kilolu diilmiş dünden beri acaba cok mu kilolu olcak diye düşünüp duruyodummm delikafadulden Masallah cnm kuzunaaa saglıkla dünyaya gelsinnn kızın kaydirigubbakcemile5

Günaydınnn güzel temmuz annelerii... Ben sanırım haftasonu bilas fazla kosturmaca içinde oldugum icin iyi dinlenememişimm, 2 gündür 9 dedimi uyuyorumm inanılmaz bi yorgunluk ve halsizlik var ama cok sükür bugün düne gore daha iyiyim, demekki neymişşş artık kendimizi hırpalarcasına yormıcakmısızzzz kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarr alkisalkisalkiszuzuumm maşallah bomba gibisin yineee yerim ben senin patatesinidelikafadulden

ecetuba84 kullanıcısından alıntı
ben de bugün doktora gittim canım kızımı gördüm.doktor çok güzel bir bebek dedi.yanaklanmış,saçları çıkmış gür saçlı olacak dedi doktor teyzesi.1.850 gram olmuş bebişim.ben de 2 kilo almışım..65 kilo oldum artık...

ohh dün girmedim bütün bebişler doktor kontrolü olmuş gelmişler maşallah tuba sende güzel beslemişsinn fıstığıı maşallahh nazar değmesin bebişlerimizee:1hug:

günaydın kızlar.nasılsınız bugün.bende bugün fazla takılamıcam.sayfam açık olucak.arada müsait oldukça takip ederim.almanyadan müdürlerimiz geliyor.müdür değişikliği olmuş.yeni müdürü tanıştırmaya getiriyorlar

Evet diloşummm hemde ne bommba diyorum ya nükleer bomba gibiyim yada atom bombasıııı kaydirigubbakcemile3

günaydın temmuz anneleri
nasılsınız.
güzle bebekelrinzi güzel güzel tekmeler atsın inşallah.
ben dün ilk defa şişmişim farketmemiştim.
eve gidince bir baktım ayaklar tosbağa gibim duruyorrrrr
malesef şişenler kervanına katıldım bende.
ellerim de büyümüş gibi duruyor.
ve bundan sorna galiba hep böyle oalcak

benim son iki üç haftadır sürekli şiş ve evet inmiyor. öyle şiş şiş dolanıyorum. bir de uyuşmalar başladı. bunlar hepsi olası şeyler ama yine de can sıkıyor.

bende şişiyorum ellerım ve ayaklarım özellıkle aksamları tuzu azalttım veye suyu bol tuketıyorum yınede oluyo demekkı normal

Oooo şiş dedimi benide yazın sıraya ayaklarımmm cok komik oluyo ilginc bi sekilde yanlardan şişmiyo üst kısmı ve bileklerim şişiyo, hatta normal ayakkabılarım olmadıgı icin mecbur spor ayakkabılarımı giymek zorunda kalıyorummm kaydirigubbakcemile2 Ayakları 2 saat boyunca havaya kaldırmak veya ılık su tutmak cok işe yarıyo tabe benim gibi tuzsever insanlar icin tuzu kesmekte lazımm

Benimde bacaklarım ellerim ayaklarım sabahları normal ama akşamakadar şişiyor ama çok fazla değil.Günde 8 bardak su içiyorum yeterlimi bilmem daha fazlada içemiyorum ben.

Siz ne kadar su içiyorsunuz gün içinde kızlar ?*Bana doktorum bol su iç dedi ama 8 bardağı akşama kadar ancak içiyorum tabi bunun yanında ayran,süt,çay da içiyorum ama onları saymayacağız sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…