2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy inanmıyorum yaaaaadelikafadulden

ciddi ciddi değiştimi cinsiyeti şimdiden sonraaaaa:1shok:kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun sağlıklı olsun dediğin gibi farketmez ama insan alışıyor demikaydirigubbakcemile5

bence kilosu normal canım üzülecek bişey yok maşallah kızçenea.s.

:1shok: 29.haftada mı değişti hayret
hayırlı olsun canım ya sağlıklı olsun da kuzun gerisi boş büyük şok olmuştur ama kaydirigubbakcemile3

Ya su mayıs dogumlarını aglaya zırlaya okudum, işyerinde bi yandan saklanıyorum bilgisayarın arkasına simdiden kendimi düşündümmmm, sevincten salya sümük aglarım heraldeeee senağlama

zuzuum hafta sonu zaraya gittim.gezdim bebek kıyafetlerini.ay bayıldım var ya.küçük adam gibi o tshırtler pantolonlar bayıldım hepsine.ama genelde 5-6 aylık iken giyilir onlar oda sonbohara geleceği için almadım hiçbirşey.sadece hayal ettim.küçük adamımı

harbidende süpriz.daha yenimi belli oldu peki kız olduğu.29 haftaya kadar hep erkek dediler nasıl oluyoır bu anlamıyorum valla
evet yeni belli oldu kız olduğu, ama bugüne kadar erkek dedi..
anlamadım bende çok hazırlamıştım kendimi,kısmet artık sanırım biraz süpriz olcak bizimki erkekte çıkabilir sanırım o yüzden bundan sonra krem beyaz alıcam herşeyi:1rolleyes:

tatlım benim oğlumda 31+3 günlük 2150 gr. ama ölçülere göre 32+5 günlük bu erken doğum riskini gösteriyo mu acaba biliyomusunuz

benimde ölçülere göre 31+4 dü.ama ben sat'a göre söyledim.mesela boyu uzun dedi.44 cmdi.bacak boyuna göre 33+0 dı.hepsine göre değişiyor ölçüsü.kafasına göre,boyuna göre.hiç bilmiyorumki canım.benimde önden giidyor.

tatlım benim oğlumda 31+3 günlük 2150 gr. ama ölçülere göre 32+5 günlük bu erken doğum riskini gösteriyo mu acaba biliyomusunuz

maşallah tosunaaaaŞeniz

canım bebişler sat a göre doğuyor gelişimleri ilerdeyse kilolu bebek ya da geriyse zayif bebek diye ayrılıyor sadece yani doğum sat a göre oluyor:CüvCüv:

en başta sağlıklı olması.bebişin önemli.ama insan kendini hazırlıyor tabi ona göre.senin için doğduğunda süpriz de olabilir yani.

evet yaa mayıs annelerinin 20 si nisanda doğum yapmış
maşallah allah analı babalı büyütsün
bizim çoğumuzda hazirandamı doğum yapacak acaba
çok heyecanlandımdelikafadulden

ana gerçekten mi ? ay allahım 20 haziran olmasında ondan sonra olsun kardeşimin düğünü mahfolacak diye herkesin ödü kopuyor zaten. bende oğluma diyorum 20 hazirandan sonra gel oğluşum diye :CüvCüv: ama o kadarda erken gelirler mi ya? doktorlar en fazla bir yada iki hafta erken diyorlar

:1shok: 29.haftada mı değişti hayret
hayırlı olsun canım ya sağlıklı olsun da kuzun gerisi boş büyük şok olmuştur ama kaydirigubbakcemile3

benden çok eşim şok oldu delikafadulden
o kendi çok hazırlamıştı, evde zaten kendisine ait bir sürü uzaktan kumandalı arabaları falan var onları modifiye eder uğraşır onlarla ve hayallerini düşün artık.. Onun için o benden daha çok şok oldu ama kısa süreli kızım diye sevmeye başladı ama belli de etmiyo sanırım yerimseniben

normal doğum ne zaman görülüyo tatlım

Valla normal dogum 15 temmuz gözüküyo canım ama 2-3 gün erken olabili aslında ben SAT konusunda cok net olmadıgım icin... Basından beri hep 8 ekim dedim ama bebegim hep önde gidiyodu sanırım yanlıs soylemisim bikac gün ama normal dogumum her kosulda 10 temmuzdan sora idi, sezaryen olcaı icin temmuzun ilk haftası olcak gibi...

Dimi yaaa cok büyük yapmıslar bi de masal gibi hele o kücük denizci kıyafetlerine bende bayıldım en az kız bebek gysileri kadar goz alıcı erkek kıyafetleri de delikafadulden Ama artık dogduktan sora alalım selsinimmm cunku bebişler tombul tombul masallah alıp alıpp dolapta kalıcak bi cogu, en iyisi bebegi de alıp gitmek alışverişe bundan soraaa :sm_cool:

Mad gırl ÜzÜlme benım bebegımde haftasına gore 1 hafta zayıf. 3 hafta ve ustu olursa sorun olurmus. Sabahları recel bal ye dedı doktorum. Sen de ye ıstersen. Senın doktorun ne yapmanı soyledı

:) valla benimde öle olurmuş. çoğunlukla renkli aldım kıyafetleri ama aralarda mavilerde var tabii. çünkü bir tane abim nlp le uraşıyor bişi baktı ona göre %99 kızım olacakmış ama doktorum kesin erkek diyor. bayağıda belli oluyor erkek olduğu. eğer o gördüğümüz pipiyse tabii. kız olursa eşim uçar artık havalara bir kaç gün indiremeyiz onu en çok sevdiği kız çocukları çünkü hayırlısı yaa. eli ayağı düzgün doğsunda

ay canım şok oldum sema hanım 9 ay boyunca 4 usg de bebeğin cinsiyetini görememişmi
nasıl yanlış görmüş olabilirCADIARZU
ben 2 aydır onu takip ediyorum
başka dr gitmemişmiydin hiç

valla değişti canım ya alıştırmıştım kendimi
aman sağlıklı olsunda farketmez
ne biliim bana küçük geldi biraz, doktor da 5 gün falan geriden geliyo dedi senağlama
bol bol elma ye dedi gelişimini hızlandırırmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…