2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

artık kış sezonunda küçük adam kıyafetleri ve küçük bayan kıyafetlkeri alırız canımcım.şimdilik tulumlarla bodylerle geçirecekler yazlarnı.allahım bize o günleri göstersin sağlıkla alalım kuzucuklarımızı kucağımıza

evde kene buldum ay sınırlerım bozuldu yaaasenağlama

panik yapma canım o kene değildir star dust de bi ara böyle bi olay yasamıstı hemde hastaneye götürmüştü tahlileee

ısteyen herkese alışveriş sitesinin adresini gönderdim. Siz yine de karşılaştırma yapın. Bana ucuz geldi. Pişik kremi büyük marketlerden birindeki fiyatın 10 TL altında. Göğüs pedi Eminönünden 1 TL daha uygun. Amma reklam yaptım siteden komisyon isteyeceğim :))

bana yollar mısın canım

Kızlar ben çıkıyorum. Herkes kendine dikkat etsin. Bol süt için ki bebişler yaplansın.
Madgirl'den de elma yenmesi gerektiğini öğrenmiş oldum eve gidip elmalara saldıracağım.

sen dokunma yaa. kimse yok mu başka

ay canım şok oldum sema hanım 9 ay boyunca 4 usg de bebeğin cinsiyetini görememişmi
nasıl yanlış görmüş olabilirCADIARZU
ben 2 aydır onu takip ediyorum
başka dr gitmemişmiydin hiç

ya sorma, kocan diyo kafamı karıştırdı hep
eşim hep gördüm orda diyodu falan da doktor olan sensin kocam mı?
başka da doktora gitmedim
aslında genel olarak memnunum sema hanımdan ama bu sefer sinirlendirdi biraz
neyse sağlıkla gelsin de ben kız olmasından da memnunum allah sağlık versin

madgirl hayırlısı olsun canım çok şaşırtıcı demekki değişiklik olabiliyo ya
ben 3 ayrı doktordan da erkek diye duydum umarım değişmez büyük şok olur ya:1shok:

teşekkürler canım ben yeni yapmıştım araştırmasını hem nette ki bazı sitelerde hemde çarşıda ama bu fiyatlar en uygunlarıkaydirigubbakcemile5
yalnız şampuan göremedim yok mu ki şampuanıbenneyaptımki

Banada acaip şok olur yahuu, yatakla arabayı unisex renkler aldım ama kıyafette hic şansı yok ütelik pembe olmayı bırak cogu elbise, etek hemde çiçekli cinsinden hepsiii elimde patlarrr cok acı olur kaydirigubbakcemile3

ya canım cinsiyeti önemli değil
ya başka şeylerede böyle bakıyorsa valla benim kafam karıştı
27 yıllık kadın doğum dr u
off ya benim eşim çok araştırdı bu hastaneyi önerdiler
fiyat olarakta diğierlerinden çok farkettiysen
ne biliyim hayırlısı hakkımızda

mad girl sema hanımın soyadı ne hangı hastane. ben de ankaradayım

benim belim kasıklarım.ve bacakarımın arası yukarı doğru çok ağrıyor.özelliklede oturup kalktıktan sonra.bir süre yürüyemiyorum.yürükrkende ağrıyor.sizinde varmı böyle ağrılar kızlar

bide ben ilk gittiğimde bebeğin küçük fian demişti
arkadaşlar hatırlar çok ağladım
hemen başka dr muayene oldum ertesi gün bebek tam gününde dedi
bu olyıda duyunca bilmiyorum

hadi hanımlar hepiciğinize iyi akşamlar.bizim mesainin gene sonuna geldik.yarın görüşmek üzere.

Mad gİrl ÜzÜlme benım bebegımde haftasına gore 1 hafta zayıf. 3 hafta ve ustu olursa sorun olurmus. Sabahları recel bal ye dedı doktorum. Sen de ye ıstersen. Senın doktorun ne yapmanı soyledı

benım doktorumda bol bol elma ye dedi gelişimini hızlandırırmış
sağlıklı olsun kilosu çok önemli değil ama bakımıda zor oluyor küçük bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…