2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bizimde odamız cumartesi gelicekti.bugün adam aramış.oda haır getirelim diye.ama daha kurulacağı yeri toplamadık biz.bu akşam toplucaz.hafta içide perşembe-cuma gelicek.ay çok heyecanlı.inşallah güzel olmuştur bir sorun çıkmaz

ay ne güzel bizimkide cuma gelecek ama benim dershanem var perşebme gelsin diyorıum şim cumartesi diyor:çok üzgünüm:

ay ne güzel bizimkide cuma gelecek ama benim dershanem var perşebme gelsin diyorıum şim cumartesi diyor:çok üzgünüm:

bizimde asıl cmtesi gelicekti.çalıştığım için istemedik hafta içi.cmtesi arabaları şehir dışına çıkıcakmış.o yüzden hafta içi getiricekler.artık eşim halledicek.ben o erken geliyor eve.

kızlar herkese selamm, benim bebeğim kız olcakmışş ya delikafadulden
ben bugüne kadar oğlum diye sevdim gerçi farketmez ama herşey mavi olcaktı nerdeysesüprizzzzz
bu arada benim bebeğim küçük biraz 29 haftada 1280 gr çok canım sıkıldı:çok üzgünüm:

benim normal doğum 9 temmuz.benim doktorum 1 hafta önce alıyormuş.temmuz 2 gibi filan demekki olucak.aslında haziran son haftası 25 filan olsa.

Ya su mayıs dogumlarını aglaya zırlaya okudum, işyerinde bi yandan saklanıyorum bilgisayarın arkasına simdiden kendimi düşündümmmm, sevincten salya sümük aglarım heraldeeee senağlama

Filizcim benimde 30+3 te 1.889 gr.dı...

Bende temmuzun ilk haftası doguranlardan olcam sanırımmmm

Madgirlll tebrik ederimmm aaa cok ilginc simdi ortaya cıkmasııı vay beee

X