2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

demetim maşallah sanada oğluşunada kız yaşı küçük olsa verirdim kızımı bu yakışıklıya

Kızımmm demettt sen ne güsell seysin oyle bakiiim hele bir yanagın sadece gamze olmusss, bende de var bi sürü menimde var menimde aybalam delikafadulden Valla oglusun yakısıklılıgı kime cekmis belli süpersinnn demetcimmm allah bu güzel aile tablonusu ömür boyu yaşatsınnn alkisalkisalkis

slm kızlar nasılsınız bakalım
ben cumartesi doktora gittim
bebeğim gayet iyi bizde mutlu olduk keyfim yerine geldi
1900 olmuş oğluşum ve dönmüş kafası aşşadaydı
problemimiz yok şükür

Gamzecim cok sevindimmm 2 kilo patatisineeee, problem yokmus cok sükürrr cnmmm, bak nası saglıklı topişinnn iştee alkisalkisalkis Ay benim kız cidden tombul sanırım yaaaa :nazar: Erkek bebeklerle aynı gidiyooo az mı yesemmm aceba azcık narin olsa kime çekcek bu bilmiyorumki halbuki ben hic yemem yiyeni de sevmemmmm -tatlicadiarzu-

Huricimmm ya masallah sanada canımm ama olcak artık o kadar hamilesinnn eminim en alttaki haline dönceksinnn yaramazzz minişinin arkasından uzun engelli koşu yaparken kaydirigubbakcemile3

sen ekle bende boydan ekleyeyim sanada kiloyu gör:roflol:

demetim maşallah sanada oğluşunada kız yaşı küçük olsa verirdim kızımı bu yakışıklıya

bekleriz biz şekerimmmm oğluşumu geç evlendiricem zatii bennnnnkaydirigubbakcemile3

teşekkürler canım hadi senin resmide görelim bakalım kimin göbüşü kimi döferrrrrdelikafadulden

Kızımmm demettt sen ne güsell seysin oyle bakiiim hele bir yanagın sadece gamze olmusss, bende de var bi sürü menimde var menimde aybalam delikafadulden Valla oglusun yakısıklılıgı kime cekmis belli süpersinnn demetcimmm allah bu güzel aile tablonusu ömür boyu yaşatsınnn alkisalkisalkis

zuzummmmm görmeden inanmammm hade bi resimde sen patlat canımın içiiiiidelikafadulden
ayrıca güzel sözlerin için teşekkür ederim :eek: kızımm bana cici kız rolleride hiç yakışmıyo cadı olmam lazım cadııııııdelikafadulden:roflol:

masallah demetcim yeni gördüm resimleri
çok genç duruyorsun tatlım:nazar:

teşekkürler canım :eek:Şeniz

kız benim gönlüm gençççç valla ondanmıdır ki bacımmmm valla çocuk gibiyim hala hele kocişimin yanında hepten şimarıyorummmmmdelikafadulden-tatlicadiarzu-

ıyıde sen kanı nerde göruyosunkı kaydirigubbakcemile3
ben normal dogum yaptım kan falan görmedım üstüne carsaf örtuyolar cunku senı dogurtandan baskası bısey görmuyo canım:nazar:
esım baş ucumda elımı tutunca emınım kendımı daha rahat hıssedıcem:asigim:

Bilmem ki anneme , bir de yeni doğum yapan arkadaşıma sordum çok kanama oluyor mu diye oluyor dediler. Hatta annem ablamı doğururken dr'un üstü başı yüzü falan hep kan olmuş. Evet dr'dan başka kimse görmüyor dediler de ayrıntısını çok bilmiyorum. Her halükarda ben doğuma yanlız girmek istediğim için çok da kurcalamadım açıkçası.

kızlar ben 53 ile hamile kaldım şimdi 66 :bbo:dr 70 ile dogum yaparsın demişti napıyorsunuz demiştim ne 70 i hayatımda ulaşamıyacagım bi kilo sanırdım meger ne kolaymış:roflol:dr mahcup olmasam bariiiii adam 70 demişti benim dajha 3 ayım var aboooooooo ne olurum acaba :roflol:

Ben de 53'tüm şimdi 66'yım. Benim dr'da 4 kilo daha alabilirsin dedi. İnşallah almam daha diyecem ama pek mümkün değil. Hiç telaffuz etmediğim kiloları aştım gitti. İnsan bedeni nelere kadir Allahım.

slm kızlar nasılsınız bakalım
ben cumartesi doktora gittim
bebeğim gayet iyi bizde mutlu olduk keyfim yerine geldi
1900 olmuş oğluşum ve dönmüş kafası aşşadaydı
problemimiz yok şükür

Hadi gözün aydın canım. Kilosu bir yana herşeyin iyi olmasına ayrıca sevindim.
Çokkkk geçmiş olsun.
Bu aralar hep forumda kötü haberler dolanıyordu. İnşallah bundan sonra hep iyi haberlerle sezonu kapatırız.

sen asıl kiloya şimdi bak

benden de alıntı yapmazsanız sevinirim

[

Son düzenleme:
nurrrrrrr hani kilo tatlım ben göremiyorummmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

valla fıstık gibi bir hamilesinnnnnnnn:nazar::nazar::nazar::nazar:

şişkolukta rakip tanımıyorum halaaaaaaa zuzumu bilenem yirim o konudaaaacokacimcoook:lepi::lepi::teytey::sm_cool:

şişkolukta rakip tanımıyorum halaaaaaaa zuzumu bilenem yirim o konudaaaacokacimcoook:lepi::lepi::teytey::sm_cool:

teşekkür ederim canım...
kız baya çok kilom

Olsun kızlarrrr şişkoyusss ama güzelizzzz kalbimizzz temizzzz kaydirigubbakcemile3 Onemli olan ruh güzelligi dimi amaaaaa -tatlicadiarzu-

Nurcummm fıstık gibi cıkmısssınnn demet soslu fıstık sen tuzlu fıstıkkk ikinisde ödem yapıyosunuz bana yane delikafadulden

Olsun kızlarrrr şişkoyusss ama güzelizzzz kalbimizzz temizzzz kaydirigubbakcemile3 Onemli olan ruh güzelligi dimi amaaaaa -tatlicadiarzu-

Nurcummm fıstık gibi cıkmısssınnn demet soslu fıstık sen tuzlu fıstıkkk ikinisde ödem yapıyosunuz bana yane delikafadulden

hey allahım yaaa bu yaşta heminde soslu fıstık oldukkkkkdelikafadulden:roflol::roflol:

benim ruhum çok güzel zati heminde manken gibinnnn:smiley-cool::teytey::roflol:

nur çok sevimli götrünüyosun bence çokda kilon yok normal
bende toplam 10 kilo aldım
bakalım nereye kadar gider

X