2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy kikoleecim yaa
sağlıkla olsunlarda...........
ben çok istedim bi kızım olsun allah büğük ya nasip etti çok şükür.kız bebeklere karşı farklı bi sempatim var benim nedense..çok şükür ki bi kızım olacak ben çok mutluyum........
2 tane hatta 3 tane kızım olsun isterim yani kendi adıma..şükür ki eşim de kılzrı daha çok seviyor çok mutlu o da

maşallah neslicim ya küçük olsun göbüşler ben takmıyorum artık bebekler sağlıklı olsunda...

büğümüşmü göbüşüm kızlar..........
Herkez haftasına göre küçük diyor ama olsun...
Sağlıklı olsun da sizin göbüşler ve kilolar ne alemde peki
melek maşallah göbüşüne...ben de senin gibi 6 kilo aldım 30.hafta benim göbüşü de küçük diyolar üzülüyorum o zaman bazen anlamıyorlar bile hamile olduğumu..

resmen karnımın dibinden çektim ancak bu kadar büğük çıkıyor göbüşüm uzaktan çekince daha küçük çıkıyor o yüzden böyle yakın çekimleri seviyorum

bugün acilen kontrole gittik
kesemde çatlak mı , delik mi ne varmış işte , sızıntı başlamış ...
kesin yatak istirahati verdi dr., sadece wc için kalkacakmışıım , hatta popomun altına yastık koyup yatacakmışım , öyle yapıyorum zaten şimdi .. yattığım yerden laptoptan yazıyorum ..
bu şekilde yazmak ( kablosuz klavye ve mouse rağmen ) zor oluyor biraz , o yüzden sürekli giremeyebilirm ...

ve malesef ENDOL FİTİL ihtiyacı benim için alarm durumundaymış (((((((

ve elimde 1 tane bile yok ..
eğer araştırırsanız çok sevinicem ..
comebaby ile konştuk bugün , elindekiler ve sibal-gaydn arkadaşlarımızın gönderdikleri ona fazla fazla yeteceği için fitiller eline geçer geçmez 1-2 kutusunu bana gönderecek ben de ihtiyacımı görecek fitili bulana kadar ..
eğer ulaşmak isterseniz bana buradan açıktan tel. vermek hem yasak hem de sakıncalı olduğu çin karen , ipeğimu ve gaydin arkadaşlarımızdan bana ulaşabilirsiniz ..

umarım herşey yolunda gider ..
dr.un dediği kulağımdan gtmiyor ve tanrım lütfen öyle olmasın " kilosu çok düşük , doğması için çok erken ............. "

stardust canımm çok büyük geçmiş olsun...
okuyunca çok üzüldüm... şoke oldum.
ben de hemen soracağım canım etraftaki eczanelere umarım bulurum.. elimizden geleni yapacağız canım... dualarımız seninle...

star dust geçmş olsun inş zamanında gelir meleğin bende soratım eczanelere belki bulunur

selam kızlar yarın anneler günü hepinizin anneler gününükutlamak istedim birdahaki anneler gününde minikleriniz kucagınızda olur onlara sıkıca sarılır kocama öpersiniz kızlar

star dustcum cok gecmıs olsun tatlım.
henuz okudum yazdıklarını.
dualarımız senınle canım.
cok dıkkat et kendıne gerekırse hıc yerınden kalkma lutfen..
ALLAH ım butun bebıslerı korusun,hepsı zamanında gelır insallah.:Saruboceq:

selam kızlar yarın anneler günü hepinizin anneler gününükutlamak istedim birdahaki anneler gününde minikleriniz kucagınızda olur onlara sıkıca sarılır kocama öpersiniz kızlar
basakcım ne kadar dusuncelisin canım.
asıl senın anneler gunun kutlu olsun.bız henuz anne adayıyız.
seneye ins.hepımız saglıkla kucagımıza almıs oluruz bebıslerımızı.

çok geçmiş olsun canım ya allah şifa versin sana da comebabyede dualarımız sizinle umarım çabuk atlatırsınız

stardustçım telefonla görüştük ama buradan da geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum sana..sen iice istirahat modunda ol ,hepsi geçicek inş, kuzucuklarımız belliki nazlılar canım, inş o fitili de bulucaz..moralini yüksek tut hepsi geçicek ...

burdan bütün arkadaşlara sesleniyorum,herkes kendi bölgesinde ufak b araştırma yapsa bu fitili bulabiliriz..bulan arkadaşlar bana ulaşsın yada direk stardusta ulaşsınlar.

ay canım çok çok geçmiş olsun..off ya şok oldum inşallah fitil bulunur canım içini rahat tut
dikkat et kendine

stardustcim gecmis olsun canimm.. aman dikkat et kendinee.. ins bulunur bi an once o fitil de. dualarimiz seninle cnmm

basakcım ne kadar dusuncelisin canım.
asıl senın anneler gunun kutlu olsun.bız henuz anne adayıyız.
seneye ins.hepımız saglıkla kucagımıza almıs oluruz bebıslerımızı.

canım benim bebekleriniz anne rahmine düştügü andan itibaren sizlerde annesizin içinizde bir can var onu taşıyanda birşey olucak diye ölüp ölüp dirilende adım atarken bile ilk onu düşünende sizlersiziniz yani hepimiz işte bu anneliktir yedigimiz her tekmede seviniyoruz degilmi herşeyi ayrı güzel yavrularımızın daha nice anneler gününe yavrularınızla beraber a.s.

Star dust Çok geÇmıŞ olsun canım ya dıkkat et kendıne...
Endol kapsul olarak var eczanelerde umarım bulursun

Bu akŞam kımsecıkler yok
ben de Çıkayım uzanayım bıraz bu gÜn Çok kaldım ayakta,
ıyı akŞamlar kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…