2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Efkar bastı kızlar yapmayın böyle herkes ana kuzusuymuş burdaa kıyamam ya ben sizee Rabbim gözünüzü yolda koymasın tez zamanda kavuştursun

allah kavuştursun hüzünyılı.sağ salim gitsinler.doğuma şurda ne kaldı.sayılı gün çabuk geçer

sagol canım ınsallah cok tesekkur ederım...

allah kavuştursun cnm..
benimkiler de yanımda mayıs ın 10 unda mecburiyetten ist gideceklerr... yine gelecekler tabii ama yine de üzülüyor insan alışlınca bi de zor oluyor....

sagol canım gercekten alısınca cok zor oluyo:çok üzgünüm:

Rabbim kavuşamayacağınız ayrılık vermesin canım böyle deme bak yine gidip geliyorlar bunada şükür sen onun çocuğuyken böylesin o nasıl dayansın doyabildi mi bakalım o sana seni hamile halinle nasıl bıraktı bide ona sor ağlayıpta üzme onuda kendinide bebeğide :eek:klava:

haklısın canım allah baska ayrılıklar vermesın:Saruboceq:

biz varız yanında canım üzme kendini tamam mı

sagol canım ıyıkı varsınız sız olmasanız hepten sıkıntıdan patlarım

Hüzünyılıcım Allah kavuştursun gelirler gene sende gez arkadaşlarınla felan görüş havanın keyfini çıkar canım yanlızım diye düşünme bizimle takılkaydirigubbakcemile5

cok sagol canım amın doguma yıne gelıcekler ınsallah:Saruboceq:

hüzünyılı annenler süreklimi orada yaşıyor.yok kısıtlı bir zaman içinmi ordalar.

ben nısanlandıgımda gıttı babam 4 sene oldu babamdan 1 sene sonrda annem gıttı 3 ayda bır gelıyorlar ıste ne zaman kesın dönus yapıcaklar bellı degıl malesef:çok üzgünüm:

Canım Allah kavuştursun inşaalllah.

amın canım cok tesekkur ederım...

HÜzÜn yılı allah kavuŞtursun.
Bak ŞÜkret gÖrÜdn hasret gİderİdn.
Ben gÖrmedİm yazdan bu yana .ve 30hazİran da annem ve ablam gelecek.babam ve dİĞer kardeŞleİm de gelmeyecek.
Bana gurbet demeyİnnnnnnnn

sagol canım cok tesekkur ederım ınsallah sızde sagsaglım kavusursunuz:Saruboceq:

slm kızlar nasılsınız bakalıma.s.
hüzüncüm Allah kavuştursun cnm
melekçim sanada geçmiş olsun..
ya şu 8 ay izin ne güzel olurdu yaaadelikafadulden
ama sanırım yok böle bişey ümitsiz vaka...-tatlicadiarzu-
nette baktım biraz hiçbişey yazmıyo bununla ilgili
offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

ayy nasıl karnım acıktı anlatamam... resmen içim kazınıyor açlıktannn.. midem de yanıyor onun için yemek istemiyorumm.. yaaaaa ben bebeğimi kucağıma almak için çook ama çook sabırsızlanıyorummmm

eyetkiner izmirde dolktormu arıyorsun ben şifaya gidiyorum ve çok menunum tavsiye ederim gerçi biraz kalabalık ama randevulu gidince problem yok.

eyetkiner izmirde dolktormu arıyorsun ben şifaya gidiyorum ve çok menunum tavsiye ederim gerçi biraz kalabalık ama randevulu gidince problem yok.

canım ben bornova şifa ya gittim randevulu 11.30 da randevum vardı dr un yanına 13,30 da girdim..bi de dr bakmıyo ultrason da başka biri bakıyo bana saçma geldi.. onun için devam etmedim... hatta şeker testimi yaptırdım sonucumu bile almadımm o kadarr yanii.. sen hangisine gidiyorsun bornova mı? basmane mi? ben esra hanım a gittim.. çok iyi de bilmiyorum ama hangisini tavsiye edersin cnm? ben çok kararsızım....

ben basmaneye gidiyorum ,berrin hanıma. bundan 2 yıl önce gitmiştim bir kaç sefer , düşüğüm olmuştu doktoru sevdim ve hamleliğimin başından beri oraya gidiyorum. 1 ay önceden randevu almak gerekiyor ama evet haklısın ultrasona başka doktor bakıyor ama işi sadece ultrason olduğu için güveniyorum daha sonra kendi doktorumun yanına geçiyorum. şimdilik memnunum bi aksilik olmazsa doğumumuda orada yapıcam inşallah.

bendede süt olayı için bir belirti yok.aranızda belirti olan varmı

benim artıkçamaşırıma açık sarı bi sıvı geliyor
her gün mutlaka oluyor

GÜNAYDIN kızlar tahlil yaptırdık sabah sabah moralim bozuldu çok fazla enfeksyon çıktı kanda hastada değilim ama değerler çok yüksekmiş birde kanda düşme varmış tahlil yaptırmaya korkar oldum yarın antalyaya gidiyorum orda doktorum vardı ona göstericez sonuçları :nazar:

canım geçmiş olsun
antibiyotik tedavisi verir dr ların zaten 7 aydan sonra bebeğe çoğu ilaç etkilemezmiş

maalesef canım acıdı dıye yarım bırakıyorum.:eek:
cesaretimi toplayıp yenıden deneyım barı.
kücücük fitili yapamıyorum dogumu nasıl yapıcagım cok kızıyorum kendıme.:mymeka:

istersen yarımyarım yap
belki daha kolay olur

kızlar annemler gıttı az önce yolcu ettım esım göturdusenağlama

allah kavuştursun
tez zamanda tekrar kavuşursun inşallah

kızlar bişey soracam sizlere benim tetanoz aşımın 2. dozu 1 hafta geçti imemlekete gittiğim için sizce bi sorun olur mu

doğuma kadar yaptra bilirsin bunun zamanı yok diye biliyorum

ayy nasıl karnım acıktı anlatamam... resmen içim kazınıyor açlıktannn.. midem de yanıyor onun için yemek istemiyorumm.. yaaaaa ben bebeğimi kucağıma almak için çook ama çook sabırsızlanıyorummmm

bende canım çok sabırsızlanıyorum hatta oğlum artık doğda seni koklayım diye diye oğlanın başını şişiriyorum
dayanamayıp erken doğacakkaydirigubbakcemile3 kuzum

selam temmuz anneleri nasilsiniz bakalim??nasil gidiyor hamislik bir sikayetiniz varmi agri bulanti ???kizlar bebislerinizin tekmelerini ilk ne zaman hissettiniz??ve sonrasinda devamli hissettinizmi??

meraba ....
güzel anneler güzel bir gün geçirmek dileğiyle[/B]
beyaz melek geçmiş olsun artık iyileşte gel
yokluğun çok belli oluyor

ben basmaneye gidiyorum ,berrin hanıma. bundan 2 yıl önce gitmiştim bir kaç sefer , düşüğüm olmuştu doktoru sevdim ve hamleliğimin başından beri oraya gidiyorum. 1 ay önceden randevu almak gerekiyor ama evet haklısın ultrasona başka doktor bakıyor ama işi sadece ultrason olduğu için güveniyorum daha sonra kendi doktorumun yanına geçiyorum. şimdilik memnunum bi aksilik olmazsa doğumumuda orada yapıcam inşallah.

canım memnun olmana sevindim ama ultrason da baktıklarında hiç bebeğimi görmedim ben bu kafası dedi ölçtü bu kemikleri ölçtü o kadar ne yüzünü gördüm ne başka bişeyini.... randevu aldım 1 hafta sonra ya verdiler ama ne bilimm bi arkadaşım orada doğum yapmıştı çok da memnuın onun için gitmiştim ama bakalım şimdi gideceğim yer menemen de sada hastanesi belki duymuşsundur.... 28 inde oraya randevum var inşallahh bi dr bulurummm

selam temmuz anneleri nasilsiniz bakalim??nasil gidiyor hamislik bir sikayetiniz varmi agri bulanti ???kizlar bebislerinizin tekmelerini ilk ne zaman hissettiniz??ve sonrasinda devamli hissettinizmi??

canım ben 20 haftamda hissettim
ama geç hisseden temmuz annelerindenim daha erken hisseden annelerimiz oldu
24 haftaya kadar kesik kesik hssettim hissedemiyorum diye dr bile gittim
24 haftadan sonra günün çoğu zamanında hissediyorsun
gerçekten mükemmel bir duygu

slm kızlar. benim moralim bozuk bizim komşunun çocuğu var onu öptüm çocuk meğer su çiçeğiymiş ve bende çocukken geçirmemişim , allahım inş. olmam 10 günde kendini belli ediyomuş çok kötü stresli bi şekilde bekliyoum zaman geçsede olmassam diye internetten okuyorum çok kötü şeyler yazıyo dahada kahroluyorum , dua edin kızlar bulaşmamış olsun.

gobus resimleriniz yokmu kizlar?????

mehaycım merhaba nasılsın?
ben bebeğimi 16-17. haftalarda çok hafif hissediyordum ama tam anlamıyla 20. haftadan sonra hissettim... ama devamlı olmuyo tabii 25. haftadan sonra düzene giriyor.. hatta benim hala düzensizz bi çok hareketli bi çok tembell. sen hissediyormusun yoksa...?

canım ben 20 haftamda hissettim
ama geç hisseden temmuz annelerindenim daha erken hisseden annelerimiz oldu
24 haftaya kadar kesik kesik hssettim hissedemiyorum diye dr bile gittim
24 haftadan sonra günün çoğu zamanında hissediyorsun
gerçekten mükemmel bir duygu
Allahim kucagina almayida nasip etsin canim...insallah yakin zamanda bende hissederim bizim topikte kizlar 15. haftada hissetmeye basladilarda o yuzden sordum :)))a.s.
mehaycım merhaba nasılsın?
ben bebeğimi 16-17. haftalarda çok hafif hissediyordum ama tam anlamıyla 20. haftadan sonra hissettim... ama devamlı olmuyo tabii 25. haftadan sonra düzene giriyor.. hatta benim hala düzensizz bi çok hareketli bi çok tembell. sen hissediyormusun yoksa...?

13. haftadami kafamçokkarıştı yok anacim nerdeeee:çok üzgünüm: bir an once hissetmek istiyorum ama yaa elim hep karnimdaa:CüvCüv: bende sizi bir ziyeret edeyim bugun dedim sende burdasin iyi oldu a.s.

slm kızlar. benim moralim bozuk bizim komşunun çocuğu var onu öptüm çocuk meğer su çiçeğiymiş ve bende çocukken geçirmemişim , allahım inş. olmam 10 günde kendini belli ediyomuş çok kötü stresli bi şekilde bekliyoum zaman geçsede olmassam diye internetten okuyorum çok kötü şeyler yazıyo dahada kahroluyorum , dua edin kızlar bulaşmamış olsun.[/QUOTE

internetten okuma.moralini bozma.doktoru arayıp görüşsene.kan testinde çıkıyor geçip geçmediği.bir görüş bence mehtap hanımla canım

slm kızlar. benim moralim bozuk bizim komşunun çocuğu var onu öptüm çocuk meğer su çiçeğiymiş ve bende çocukken geçirmemişim , allahım inş. olmam 10 günde kendini belli ediyomuş çok kötü stresli bi şekilde bekliyoum zaman geçsede olmassam diye internetten okuyorum çok kötü şeyler yazıyo dahada kahroluyorum , dua edin kızlar bulaşmamış olsun.

komsunun bunu soylemek sen cocugu optukten sonrami aklina gelmis peki??daha once soylemesi lazimdi birak opmeyi yaklasma diye ne insanlar var yaa :kızgın: insallah bulasmamistir canim dua et bol bol..

X