2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sevtapcımm hoşgeldin cnm... maşallahh oğluşuna.. seninde paşan gelir inşallahh sağlıcakla...

Kızlar acaba site operatörlerinden rica edilse kocaman harflerle her ay paylaşım sitesine ENDOL FıTıL ıHTıYACI yazdırsak mutlaka dönüş olur kısa sürede daha fazla

Star dust sitede kocamn bir başlık açsan acil aranıyor diye
sürekli güncel tuttardık
allahım come baby ve bebekerline yarıdm etsin

Tam çıkarken okudum comebaby ve bebeklerne allahım bir an once şifa versin, kolay ve güzel tabi zamanında bir dogum nasip etsin bende bizim ordaki eczanelere bakcam :Saruboceq:

Karencimm masallah bebişine tatlımmmm, her mesajı okuyamadım resmi de tam göremedim artk yarın detaylı yazarımmm

yazdım canım , senin mesajın sayfanın altında kalınca gözümden kaçmış , bende adresi yok , tel noları var , onları yazdım .. arasan o sana adresini verecektir canım .. Allah razı olsun senden yaa , gerçekten ...

ok tamam canım sağol.. görüştüm ama sadece bitane bulabildim umarım faydası olur.
inşallah en kısa zamanda atlatır aramıza döner..

Canım sıkıldı hem deÇok sıteye grıemıyorudm.
Zuzuzmdan duyudm ,
allahım ne olur bebeklerıne ve arkdaŞımıza Şıfa verısn.
Rabbım, kucaĞına saĞlıkla alıp Çıkmak nasıp etsın.
El kol baĞlıyız ya snır oldum Şımdı.
Comebabay ızmırde deĞıl mı Öyle hatırlıyorum

kızlar hepinizi çok özledim siteye kaç gündür ulaşamıyordum temmuz anneleri yazdım öle ulaştım sizlere sabahın 7 sinden beri dr daydım birsürü tahlil vermişti birde ciğer geliştirici iğne yazdı yarın sabah 2 akşam iki vurulucam önlem almak için yoksa şu anda hiç bir tehlike yok çok şükür

Kıslar selam bende soruşturuyorum naprosyn diye bir fitil varmış muadili sanırım o olmazmı diyo herkes bi sorsanız comebabye gene sorduruyorum yarın haber gelcek umarım buluruz kaç kutu lazım acaba bi tane adanadan geliyo sibelden saolsun kaydirigubbakcemile5
Kıslar küçük şehirlerde olan arkadaşlarımız sizde ümit daha fazla sizler soruşturun lütfen hiç ummadığınız bir eczanede olabilir Mevlam yavrularını ona bağışlasın sağlıkla alsın kucağına inş. dualarımız onlarla :Saruboceq:

hepinize çok teşekkür ederim kızlarr şimdilik iyiyim öyleye kadar uyudum biraz daha gelmiş sonra gittim doktora ve suyumda azalma varmış istirat verdi ilaç verdi gönderdi salı gününe kadar idare edeyim salı günü kendi doktoruma gözükçem:nazar:

hepinize çok teşekkür ederim kızlarr şimdilik iyiyim öyleye kadar uyudum biraz daha gelmiş sonra gittim doktora ve suyumda azalma varmış istirat verdi ilaç verdi gönderdi salı gününe kadar idare edeyim salı günü kendi doktoruma gözükçem:nazar:

en olmuş dilara .geçmiş olsun.
Kan ne imiş ve suyun enden azalmış ki

COMEBABY'DEN SON HABERLER !!!!
arkadaşımız pazardan eri hastanede yatıyor .. 29. haftasında , 30 olurlar ve kızçeler de 1500 gr.ı bulurlarsa , Allah olası en erken doğumdan korusun ama , doğsalar da o haftalarda herşey çok daha sağlıklı olacak hepsi için ..
kasılmaları 10 dk.da 1e düşünce hemen doğum yapmayı planladığı medipole gitmişler .. dr.umuz da yurt dışında olduğu için o medipoldeki riskli gebeliklere bakan bir dr.un kontrolü altındaymış , ama kendi dr.uyla da bu dr. sürekli paylaşımdalarmış .. bu sabah dr. panikle gelmiş ve ona kasılmaları bir türlü durduramadıklarını söylemiş ve verdikleri kasılma engelleyici iğne kalp çarpıntısı ve titreme yapmış .. o iğnenin hapını kullandırmışlar bu kez de hap kar etmemiş .. mecburen kullandığı tüm ilaçlar kesilmiş , başkla ilaçlar deniyorlarmış .. bu arada stersten sanırım şekeri tekrar 200lerin üstüne çıkmış , insülün yapmaya kalkmışlar ama diyetle ineceğine ikna etmiş hastanedekileri ve ertesi gün inmiş şimdilerde 80-70lere düşmüş şekeri .. halen Endol fitil arayışında , eğer o ilacı bulabilirseniz yaşadığınız yerlerden irtibata geçmeniz için telefonunu vermemi rica etti bulan arkadaşlara ..
bu arada risk halen devam ettiği için onunla ilgilenen ekip comebaby'i tüp bebek tedavisini yapan umut tüp bekteki dr.una devretmişler ..
ayrıca kasılmaların durması gerekiyormuş , yoksa bu kadar kasılma iç kanamaya sebep olabilirmiş ..
her türlü çok duaya ve Endol fitil e ihtiyacı var ..
sizlere de selamları var ayrıca ...

allah yardımcısı olsun canım yaa en azından 32 haftayı bi geçseler kuzucuklar inşallah iyidir bebişler ve kedisii star_dust geçmiş olsun de tatlımm:teselli:

en olmuş dilara .geçmiş olsun.
Kan ne imiş ve suyun enden azalmış ki

vallahi kan değildi tatlım böyle pembe su geldi iç çamaşırıma ilki biraz fazlaydı ikincisi az geldi bişeyde demedi fazla istirat verdi çoğu bebekte görülür dedi su azalması herhalde ben biraz fazla hareket halindeyim bide ondan oldu-tatlicadiarzu- kendi doktoruma gideyimde bakalım o nedicek şimdi salıya kadar idare edeyim böylekafamçokkarıştı

çok geçmiş olsun canım artık öyle saatlerce çarşı pazar gezmesi bitti ona göre

vallahi kan değildi tatlım böyle pembe su geldi iç çamaşırıma ilki biraz fazlaydı ikincisi az geldi bişeyde demedi fazla istirat verdi çoğu bebekte görülür dedi su azalması herhalde ben biraz fazla hareket halindeyim bide ondan oldu-tatlicadiarzu- kendi doktoruma gideyimde bakalım o nedicek şimdi salıya kadar idare edeyim böylekafamçokkarıştı

tedbirini al canım
sen doktorunun cebine ulaş.
Salıya çok var.
Allah bütün bebeklleri ve annelerini koruns .çok geçmiş olsun.
Nişan gelmesi durumu deil değil mi bu yat sende uzan biraz
hadi biz işe geliyoruz den evde fırsat buldukça uzan lütfen

çok geçmiş olsun canım artık öyle saatlerce çarşı pazar gezmesi bitti ona göre

tedbirini al canım
sen doktorunun cebine ulaş.
Salıya çok var.
Allah bütün bebeklleri ve annelerini koruns .çok geçmiş olsun.
Nişan gelmesi durumu deil değil mi bu yat sende uzan biraz
hadi biz işe geliyoruz den evde fırsat buldukça uzan lütfen

sağolun kızlar dinlencem artık gidersemde anneme sadece okadarr biraz böyle idare edicem allahtan herşeyim hazır valizim felan bütün eksikleri tamamladım yaa herhalde benim yaramaz hareket haline geçti kaydirigubbakcemile3:kahve:

DİLARACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENDE DOKTORDAN GELDİM ŞİMDİ İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME AĞLADIM MORELİM BOZULDU BEBEĞİM HALA TERS VE ÜSTÜNE BEBEĞİN SUYUNDA AZALMA VAR DEDİ BESLENME ŞEKLİNE BAKMAMIZ GEREKLİ DEDİ BENİ ULTRASONA GÖNDERDİ ORDA DA ALLAHIMA ŞÜKÜR İYİ ÇIKTI AMA BENİM İÇİM BOZULDU BİR KERE senağlama

X