2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım geçmiş olsun dileklerimizi ilet lütfen ...ben buradaki eczaneyi aradım sordum ellerinde 1 tane varmış çok ucuz ve zor bulunan bişeydeğilmiş acaba aradıkları omu ağrı kesici özelliği varmış omudurki eğer öyleyse adres versinler kargoyla yollayayım hemen

ayy süper haber !!
canım " FİTİL " olan formunu arıyoruz , inşallah odur .. fiyatı hakkında bilgi sahibi değilim , ama ilacı dediğin gibi 3-4 tl civarı ..
ben sana özelden comebaby'nin telefonlarını vericem .. ist.daysan elden de alırlar heralde , kargo geciktirebilir , olabildiğince erken olması lazım elinde çünkü ..
özelden atıyorum tel no larını ...

demetcim evet seninkide yükselmişti bi ara , zaten 24. haftadan sonra bebişler acaip demirimizi emiyorlarmış çok dikkatli beslenmemiz lazımmış ,ilacları da ihmal etmemek lazım
şükür şimdilik bende nefes darlığı yok
seninde bu serumlarla düzelir bitanem endişe etme

Beyaz melekten haberi olan varmı inşallah düzelmiştir:Saruboceq:

evdedir artık sanırım...

comebabyye çok geçmiş olsun ya üf çok üzüldüm inşallah 30 haftaya kadar bişey olmaz
eve giderken eczanelere bende sorucam bakalım bulursam haber veririm
inşallah bulunur

stardust canım özeldende yazdım tatlım bana ulaştıracağım bi adres verirmisin
bitane varmış buradaki eczanede bukadar acilken zaman kaybetmeyelim hemen kargo yaptırayım

selam kızlar...

karennnnnnnnnn o nası bi güzellik öyleeeee maşallah subhanallahhhh:nazar::nazar::nazar::1hug:
Rabbim nazarlardan saklasın yer onu teyzesiiiiiiiiiiiŞeniz
içim bi tuhaf oldu yaaaa sağlıkla gelsin kuzucuklarımızzzzzzzz:Saruboceq:

demetcimmm..hoşgeldin özlettin walla..merak ettik seni..teşekkür ederiz serra için dileklerine..:)

hoşbuldum canım nasılsın kan durumun ne olduŞeniz

ben hala serumlara devam ediyorum2-3 gün araylasenağlama

Allah allah ne kadar uzun sürdü ya bu bannn :kızgın:

tatlışım bu serumlar ne zaman bitçek, bir an önce saglıgına kavuş inş canımcım..güzel haberlerle gel inş ve çoook dikkat et kendine :)

demetcim evet seninkide yükselmişti bi ara , zaten 24. haftadan sonra bebişler acaip demirimizi emiyorlarmış çok dikkatli beslenmemiz lazımmış ,ilacları da ihmal etmemek lazım
şükür şimdilik bende nefes darlığı yok
seninde bu serumlarla düzelir bitanem endişe etme

inşallah canımmŞeniz

star dust cüm eşim aradı şimdi hapından varmış ama fitil bulamamışbenneyaptımki

benim oğlum geldi kızlar ben çıkıyorum kendinize ve kuzulara iyi bakınŞeniz

b yandan mutfak b yandan internet anca yetişiorum kızlar..çok sevndm endol ün bulunmasına, inş atlatıcak arkadaşımız..

stardust canım özeldende yazdım tatlım bana ulaştıracağım bi adres verirmisin
bitane varmış buradaki eczanede bukadar acilken zaman kaybetmeyelim hemen kargo yaptırayım

yazdım canım , senin mesajın sayfanın altında kalınca gözümden kaçmış , bende adresi yok , tel noları var , onları yazdım .. arasan o sana adresini verecektir canım .. Allah razı olsun senden yaa , gerçekten ...

demetcimmm..hoşgeldin özlettin walla..merak ettik seni..teşekkür ederiz serra için dileklerine..:)

tatlışım bu serumlar ne zaman bitçek, bir an önce saglıgına kavuş inş canımcım..güzel haberlerle gel inş ve çoook dikkat et kendine :)

ayy karencim çok teşekkürler tatlımŞeniz

serumlar ancak doğurduğumda bitecek galiba tatlımmmm-tatlicadiarzu-

ameliyatta da 2 ünite kan takılacak..

normalde de düşük benim kanım o yüzden şimdi mecburen böyle oldu bunada hamdolsun razıyım ben kızım için teyzesiiii:asigim:

öpüyorum seni arada gelirim yine inşallah valla özledim sizi ve sohbetiniziiiiiiiiiii:1hug:

comanbaby çok geçmiş olsun yazıyorum devamlı ama ileti gelmiyor çatlacam burda ya öf . endol fitili aile büyüklerinin ecz. dolaplarına bakmak lazım çünkü eski bi ilaçtır romatizmal ağrılar için kullanırlar genelde .birde eğer ilaç piyasada yoksa eczaneler reçete için saklar eğer ellerinde varsa bir iki reçete kaçırmamak için yani belki bir kaç eczaneye durumun vahimliği söylense onlarda arkadaşlarına fln sorar araştırır .ALLAH yardımcısı olsun . neden böyle önemli ilaçlar üretimde gecikirki hep sinir olmuşumdur bu duruma .benneyaptımki

kızlarrr selammm hepinizi çok özledim bennn uzun zaman oldu girmeyeli pc im bozuk ondan giremiyorum
benimde oğluşum oluyoooo

ayy karencim çok teşekkürler tatlımŞeniz

serumlar ancak doğurduğumda bitecek galiba tatlımmmm-tatlicadiarzu-

ameliyatta da 2 ünite kan takılacak..

normalde de düşük benim kanım o yüzden şimdi mecburen böyle oldu bunada hamdolsun razıyım ben kızım için teyzesiiii:asigim:

öpüyorum seni arada gelirim yine inşallah valla özledim sizi ve sohbetiniziiiiiiiiiii:1hug:

of bu kan degerlerini tutturmak hepimize dert oldu walla ama bazılarımızda sennki gibi daha düşük oluyo sanırım..sen b yandan serum b yandan dopingle kuru üzüm falan.iileş hemen...bebişinde sende saglıcakla kal canım görüşürüz yine ..öptümkaydirigubbakcemile5

sevtapçım hoşgeldin hakkaten uzun zamandır kaçaktın sen..topiğe katılım istiorus bak ona göre:)

nurcum pijaman ve geceliğin hayırlı olsun canım, gayet güzeller:)

sevtapçım hoşgeldin hakkaten uzun zamandır kaçaktın sen..topiğe katılım istiorus bak ona göre:)

nurcum pijaman ve geceliğin hayırlı olsun canım, gayet güzeller:)

sağol canım ben gecelik giymeyi sevmiyorum yazında şort giydiğim için basit bişeyler aldım

herkese merhaba....
comebaby canım çok geçmiş olsun ilaç ın bulunmasına sevindim şimdi gördüm umaım herşey yolundadır... hepinizi çok özledimm...

X