2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Menekşeeee bende ctesi gidicem doktora ve benimde paşam 32+0 da tam olucak bakalım benimkinin kilosu boyu nasıl boyu doktor çok sağlıklı söyleyemeyiz diyor ama ben genede meraktan soruyorum işte :dance: ay ne güsel 2 kiloya yaklaşmış seninki ya süper süper kuzey geliyo soldan soldan süper süper kaydirigubbakcemile5

Cnm seninkide muhtemelen aynı boyutlardadır başabaş gidiyo tosuncuklarrr..

bende odama bir yatak koyucam galiba.ama yerim olmadığı çin mümkün olduğunca küçük olmalı.şimdi bir tane buldum ama.sahibinden 2.el.acaba gerçek fiyatı nedir mothercaremiş markası.şimdi size fotosunu koyuyorum fikri olan varmı

bi de bi konu daha var bis 37.haftada gidip çalışabilir raporumuzu kapatıp, iş göremezlik raporu alcas. Sen bunu 35 de yapcaksın bu durumda... Onu bi hastaneye danış istersen o konuda cok net deilimmm deli gibi arastırdım ama yanlıs olmasınnn...

yok canım 2 kere gidilmiyor hastaneler işin kolayına kaçmış bana hem çalışabilir raporu hemde iş görememezlik raporunu aynı anda verdiler dün hatta tarihlerde hata var dedim ben rapor tarihlerinde yok bizim hesaplarımız böyle oluyor birdaha ki sefer doğurunca doğum raporu hazırlıycaz dedi

yok canım 2 kere gidilmiyor hastaneler işin kolayına kaçmış bana hem çalışabilir raporu hemde iş görememezlik raporunu aynı anda verdiler dün hatta tarihlerde hata var dedim ben rapor tarihlerinde yok bizim hesaplarımız böyle oluyor birdaha ki sefer doğurunca doğum raporu hazırlıycaz dedi

canım senin şimdi rapor tarihin ne zaman sona eriyor

canım senin şimdi rapor tarihin ne zaman sona eriyor

28 haziran yazıyor canım hazırlanan evrakta ben o gün doğum yapıcam nasıl o güne çalışabilir raporu veriyorsunuz dedim oda doğum raporu düzenleyeceğiz o güne zaten doğurmuş olacaksın dedi

X