2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

28 haziran yazıyor canım hazırlanan evrakta ben o gün doğum yapıcam nasıl o güne çalışabilir raporu veriyorsunuz dedim oda doğum raporu düzenleyeceğiz o güne zaten doğurmuş olacaksın dedi

ay ne bilim bir çözemedim şu işleri ya.artık hakkımızda hayırlısı.uğraşmayalımda sonradan

fıyatları gayet ıyı bence 150 falan besıklerın. benzerlerını ben burda sordum 400 falan dıyo. sanırım bıoraz daha arastırmak gerekıyor

selsincim değişik modelleri var benim sorduğum 150 idi ayağıyla birlikte adam 170-190 a da var dedi .olsun yine de uygun ama

Selsin bu çok tatlı bişiy ya ah yerim ne güsel duruyo inan tam fiyatını bilemiyorum ama burdan bir arkadaşımında satışa çıkardığı sepet var buna benzer bişiy istersen sana özelden mail atayım bi bak canım 250 lira felan istiyolar sanırım ben aldığım için düşünmedim yeni gibi duruyo

Selsin bu çok tatlı bişiy ya ah yerim ne güsel duruyo inan tam fiyatını bilemiyorum ama burdan bir arkadaşımında satışa çıkardığı sepet var buna benzer bişiy istersen sana özelden mail atayım bi bak canım 250 lira felan istiyolar sanırım ben aldığım için düşünmedim yeni gibi duruyo

bir at canım bakim.benim için daha çok boyutları önemli.bu küçük gibi duruyor.hem yazlığada gidicez ya.oraya da götürebilirim

Menekşe ben bu beşiğe mothercarede bakmıştım çok güsel canım ister sallanıyo ister sabitliyosun rahat kullanımlı duruyo
Kuzey güsel günlerde uyusun bunun içinde canımcım:emir_bebek:

Nurcum bence doktoruna sor herkese veriliyo demir hapı bebek bütün depolarından kullanıyomuş sana neden vermedi acaba kanın yüksekmi çıktı

menekşe çok güzel canım güle güle kullanın...
benim beşiğimi görmüşmüydünüz kızlar ben 75 tl ye almıştım memleketten

X