2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Merhabaa,ay nihayet kavuştuk ne kadar alışmışız biz buraya.Herkes iyi mi bakiim :1hug: kaç gün bayağı koptuk geçmişede bi bakiim ben

Kızlar mrb bende şimdi geldim doktordan yavruşum kocaman olmuş tombik tombik yanakları vardı çok tatlıı 1.900 gr olmuş boyuda 41 cm. bidahaki kontrol 3 hafta sonra ama neden öyle ben artık 2 haftada bir çağırır diye düşünüyodum..

elınde 4 boyutlu ultrason goruntusu olan var mı acaba

canım zaten 4 boyutluya biraz zevk için bakılıyor
tüm ölçümler normal gittiğin usg ile ölçülüyor
bebekte sorun olup olmadığını 4d de görünmez
saç kaş gibi tüyler gözükmez
benim dr önce normal ölçüp sonra 4d geçiyor bebeğimi görmem için

Kızlar mrb bende şimdi geldim doktordan yavruşum kocaman olmuş tombik tombik yanakları vardı çok tatlıı 1.900 gr olmuş boyuda 41 cm. bidahaki kontrol 3 hafta sonra ama neden öyle ben artık 2 haftada bir çağırır diye düşünüyodum..

maşallah canım tombişine
:nazar: 2 kiloya dayanmış

evet kikole yarın gorucem o yuzden heycanlandım bıraz. son bı soru daha sorucam artıııkk yeteeer demezsenız. 4 boyutluda da karından bakıyor dımı

annecik canım bende düzenli 3d ve 4d de kontrol oluyorum bi sakıncası yok canım rahat ol lütfen bu arada saç olayını daha öncede yazdım sana usg lerde saç tüy hiç bir cihaz gösteremiyor canım bebeğini kucağına almadan saçlarını göremezsin anlıcanalkisalkisalkis

nihayet artık herkes girebiliyor sıteye

Meneksecim 2 kiloya yaklasmış masallah oğluşuna
3 haftadan sonra 2 haftada bir cağırır belki

cok saolun kızlar bılgılerınız ıcın. bı yakınım 4 d de saclarının dalga dalga gozuktugunu soylemıstı. attı sanırım :)))

maşallah kuzuna anam seninkide 2kilo olmuş ay ay ayyy:nazar:

Menekşeeee bende ctesi gidicem doktora ve benimde paşam 32+0 da tam olucak bakalım benimkinin kilosu boyu nasıl boyu doktor çok sağlıklı söyleyemeyiz diyor ama ben genede meraktan soruyorum işte :dance: ay ne güsel 2 kiloya yaklaşmış seninki ya süper süper kuzey geliyo soldan soldan süper süper kaydirigubbakcemile5

maşallah kuzucuğuna :nazar: :ecrin_bebek:

kızlar ya benim iki gündür baş dönmem var sizde de var mı böyle bişey yaşayan

ayyyy çok pardon canım ya ben saçlarını sancıları diye okumuşum özür dilerim ukalalık etmiş gibi oldum

X