2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canım 32.haftada calısabilir raporu aldıktan sora ister 5 hafta calıs ister 3 farketmez ne kadar zaman calısırsan o kadar zaman aktarırsın dogum sonrasına...

saol canım ya
ona göre bu ayımı tamamlamak istiyodum iyi oldu
inşallah bi sorun çıkmazda tamamlarım:CüvCüv:

Kıslar aklınızda olsun doğuma giderken yanınıza mutlaka yalancı emzik alın bebekler anne göğsünü tutmakta zorluk çekiyolarmış emzikle kandırıp sonra meme eriyomuş hemşireler arkadaşım geçen ay doğum yaptı kesinlikle yanında bulunsun dedi :ecrin_bebek:

saol canım ya
ona göre bu ayımı tamamlamak istiyodum iyi oldu
inşallah bi sorun çıkmazda tamamlarım:CüvCüv:

Valla Gamzecim seninde baya ilerlemiş bi an once git al bence raporunu, sora devam edersin edebildigin yere kadar, 31+3 ile 32 arasında bi fark yok doktorlar 1 hafta once verebiliyolar ki sende 32 yi doldurmasanda 32 nin içindesin suan... Hem belki 1 hafta daha kazanırsın fırsattan istifade allahımmm cok üçkağıtçıyımmmmmmm :teytey:

arkadaşlar izninizin çoğunu doğumdan sonra kullanabiliryorsanız onu tercih edin bence. benim öle bir hakkım yok bir gün gelmedim mi karışıyor burası. aile şirketiyiz ya babam hiç bişi yapmazsamda beni burada görmek istiyor. yoksa sürekli taciz ediyor sinirli oluyor. doğumdan sonra ne olacak hiç bilmiyorum. bende 1 hazirandan sonra part time yada hiç gelmek istemiyorum bakalım anlaşabilecekmiyiz

Bi de bi konu daha var bis 37.haftada gidip çalışabilir raporumuzu kapatıp, iş göremezlik raporu alcas. Sen bunu 35 de yapcaksın bu durumda... Onu bi hastaneye danış istersen o konuda cok net deilimmm deli gibi arastırdım ama yanlıs olmasınnn...

arkadaşlar izninizin çoğunu doğumdan sonra kullanabiliryorsanız onu tercih edin bence. benim öle bir hakkım yok bir gün gelmedim mi karışıyor burası. aile şirketiyiz ya babam hiç bişi yapmazsamda beni burada görmek istiyor. yoksa sürekli taciz ediyor sinirli oluyor. doğumdan sonra ne olacak hiç bilmiyorum. bende 1 hazirandan sonra part time yada hiç gelmek istemiyorum bakalım anlaşabilecekmiyiz

Evden networke baglasınlar seni, evden calıs, webcam koyarsın bi de görüntülü toplantı olur, eger baba yine bıdı bıdı ederse babana onun kız oldugunu göster benceeee amatistcimmmm delikafadulden

Evden networke baglasınlar seni, evden calıs, webcam koyarsın bi de görüntülü toplantı olur, eger baba yine bıdı bıdı ederse babana onun kız oldugunu göster benceeee amatistcimmmm delikafadulden

ay valla iyi fikir hatta evin her tarafına kamera koyayım sürekli görsün bizi

zuzum 30+0 olmuşsun kız sen maşallah az kaldı desene alkisalkisalkis

Oldummm gaydınımmm sonunda bende 3 lü rakamlara terfi ettim, ezik hissediodum kendimi içime kactım hastane bavul felan derken simdi tekrar eski günlerime döndümmmm delikafadulden alkisalkisalkis

ay valla iyi fikir hatta evin her tarafına kamera koyayım sürekli görsün bizi

Evet biri sizi gözetler sürekliii, belki senin evde cektiklerini gorunce baba insafa gelirrrr :sm_cool:

kızlar merhabalar nasılsınız bakalım biz eşimin dişini tedavi ettirip geldik şimdi

Bi de bi konu daha var bis 37.haftada gidip çalışabilir raporumuzu kapatıp, iş göremezlik raporu alcas. Sen bunu 35 de yapcaksın bu durumda... Onu bi hastaneye danış istersen o konuda cok net deilimmm deli gibi arastırdım ama yanlıs olmasınnn...

doğru biliyorsun. ben de ilk önce çalışabilir raporu alacaktım. doktorum 16 sında çalışabilir raporu veririz dedi. ama izne çıkmak istediğim haftada da tekrar gidip çalışamaz raporu almam gerektiğini söylemişti. ben şimdi hemen iznimi kullanacağım için bunlara gerek de kalmadı.

doğru biliyorsun. ben de ilk önce çalışabilir raporu alacaktım. doktorum 16 sında çalışabilir raporu veririz dedi. ama izne çıkmak istediğim haftada da tekrar gidip çalışamaz raporu almam gerektiğini söylemişti. ben şimdi hemen iznimi kullanacağım için bunlara gerek de kalmadı.

Sen direkt iş göremez raporumu alcaksınnn burcucum CADIARZU

Biz geldiiiikkkk,geleli çok oldu ama siteye girmek ne mümkün,bugünlerde çok tatsız oldu böyle ya.

Oğluşumu gördüm çok iyiydi 1.600 gram olmuş :nazar:.Herşey normal dedi suyu falan.Doğum için konuşmadı :KK43: 37. haftadan önce konuşmam ben dedi,şu anda ters zaten ama döner dedi.
canım maşallah oğluşuna allah nazardan korusun
Olsun diloşummm simdi zevkini cıkarıyımmm herseyim yanımda olsunnnn, ikinci de insallah düzelirim bende kaydirigubbakcemile3 Ya benim bi maskotum var zuzuummmm hani reklamlarda cıkan onu bilem goturcem yanımda boyle kuzu kuzu bakınca suratıma güler rahatlarım diye düşündümmmm delikafadulden
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

slm kızlar
çok oldu giremiyorum geçmişi de okuyamadım umarım herkes iyidir. valla beni sorarsanız 3 gündür bayağı stresli bir olaylar var o yüzden şekerim yükseliyor buna üzülüyorum. pazartesi günüde ciddi hastalandım. sürekli allttan üstten gittim neredeyse serum bağlayacklardı. streste etkili olmuştur diyorlar bilmiyorum ki
çok geçmiş olsun keşke bu kadar sıkmasaydın kendini şimdiden sonra dikkat et artık

elınde 4 boyutlu ultrason goruntusu olan var mı acaba

annecik sen bu 4 boyutluya baya baya takmışsın acaba kötü bişemi duydunki?
ama merak etme bi sorun olmaz 4 boyutluda bebeğini renkli bi şekilde görüyosun daha net yani siyah beyaz değil
zaten beyaz melek sürekli 4 boyutluyla baktırıyodu onunkileri hatırladınmı
bende henüz hiç girmedim ama önceki gebeliğimde girmiştim
çok meraklandın galiba seni senikaydirigubbakcemile2

kızlar son bir ay içinde ensenden aşağı doğru kısa süreli karıncalanmalar oluyor aranızda benzer durumda olanlar varmı ..
korkmalımıyım acaba pek önemsemiyorum ama

X