2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

geçmiş olsun tatlımm dikkat et kendine yorma dinlen çabuk iyileşki aramıza dönŞeniz:1hug:

geçmiş olsun cnm bebişin sağlıklı olsunda bunlar gelip geçici şeyler doğumdan sonra tüm sıkıntılarımız geçicek inşallah düzelene kadar yorma kendini iyice dinlen cnm

evet diloş çok sukur ütüm bıttı çınarın çantası hazır ama benımkı henuz hazır degıl daha alıcaklarım varalkisalkisalkis

demetcim çok geçmiş olsun canım.inşallah biran önce toparlanırsın

demetcim ketoral fitil vermişti bana.ama bulamadım fitilini.kreminin bir zararı yok dimi canım

Günaydın herkese... Bende 2 gündür giremiyorum siteye problem vardı sanırım, bende bilas yogndum fazlada deneyemedimmm, merak ettim herkesiii, kimlere noldu hic okuyamadımmm,

Demetcimmm senin yazını gordum cnmmm hepimiz yanındayıs üzülme, çilekkkkkkte emin ol sıkı sıkıya tutunuyodurrr hayata yüzdü yüzdü kuyruguna geldi artıkk, surda azcık bi zamanımız kalıyo, insallah bugünlerimizi güzel güzel anıcas ilerdeeee, geçmiş olsun tatlımmmm :1hug:

Amannn amannn herkesler doktora gitmiş sanırım ben baya zamandır okumadıgım icin gecmisi son 3-4 sayfadan takip ettimmm, masallah bütün bebişlerimizeeeee Komacan bi nazar boncugu hepsine... Bende bu cumartesi gidicem kontrole 3 hafta oldu gitmeyeli merak ediyorummm topitopumuuu bugunlerde o da anlamıs gibi inanılmaz hareketli, ne yapsam karnıma anında olay yerindeee delikafadulden

hoş geldiniz kızlarrr:) hüzüncüm olsun okadar hazır sonuçtaa iyi bari hallettin yavaş yavaş kendininkinide halledersin:)

Site cok durgun cidden ama 2 gündür insanlar muhtemelen ugrasmaktan bıkmıstır gircem siteye diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…