2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bebişimden felan haber varmı gecmisi okuyamadım diye merak ediyorum hasta olan falan yok dimi herkes iyi hüzüncüm???

günaydın arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir iş arası bakayım bi dedim atladıklarım varsa affedin...

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine az kaldı tatlım inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişleri kucağımıza...

canım oğluşunun ii olmasına çok sevindim gözün aydın.

düzelmiş sanırım site .

kızlar doktordan geldim bebeğim uyuyodu ama doktor kordon boynunda dedi korkulacak bişey yok dedi ama ben çok korkuyorum yinede böyle bişey yaşayan varmı kızlar bilgisi olan

tatlım gözün aydın telaşlanma riskli bi durum olsaydı farlı tedbirler alırdı ..panik yapma annesi bebişide germeyelimklava:

Bebişimden felan haber varmı gecmisi okuyamadım diye merak ediyorum hasta olan falan yok dimi herkes iyi hüzüncüm???

herkez ıyı zuzumm bende pek ılgılenemıyorum bu aralar işlerim var
bebısımden hala haber yok ama muhtemelen dogumu gerceklesmıstır ınsallah bebısıde kendısıde ıyıdırsenağlama

demtt gecmıs olsun canım dıkkat et kendıne nazar olduk topluca....

nurcum ve cıcegım masallah bebışlerınıze kocaman olmuslar

teyzeleri benim kızım doktorunu sevmiyor galiba nezaman ultrasona girsek tık yok
uykuda prensesimiz bi türlü hareketli göremedimsenağlama

yaa ben daha çantasını hazırlamadım ne koyacağız çantaya
hastane çıkış seti -bez başka :uhm:

canım bak ben bunları koydum valizime şimdilik
kızlar benim hastane çantam hazrı sayılır bugün baya bi hafiflettim işleri şimdilik koyduklarımı yazayımm kendim için
2 tane uzun gecelik
1 tane pijama takımı terlik
2 adet çorap
3 adet atlet
3 adet don:)
bi paket uzun orkit
bi tarak ayna kurdele
1 tane sütyen içimdede olacak giderken:) birazcıkta göğüs pedi koydum şimdilik kendim için bunlar gelelim bebişiminkinee

2 tane hastane çıkışı
2 tane battaniye
2 tane çıt çıtlı badi
2 tane iç zıbın
2 çift çorap
10 adet bez
emzik kabı emziğiyle beraber
biberon
ıslak mendil
ağız mendili etrafı oyalı
beyaz yüz örtüsü

bide göğüs ucu aldım mememi kavrayamaz belki onu takarım göğsüme daha rahat emer
şimdilik bu kadar aklıma geldikçe eklerim valiz şimdilik bunlarla hazır sayılır :)

Offff bende bi liste var korkannnnçççççç, onu hazırlıcammm, bebek için, anne için, baba için diye 3 e bölünmüşşşş kaydirigubbakcemile3 Ben tatile gider gibi bavulla gitcem hastaneye, hemşirelere de dicemmm size kactm bavulumu toplayıpppppp -tatlicadiarzu-

sağol canım hemen not alayımda bende yavaş yavaş hazırlayayım

canım fazla abartmaya gerek yok kalcan topu topu en fazla 48 saat ben sezaryan olduğum halde tam 24 saat kaldım çoğunu giymeden eve getirmiştimkaydirigubbakcemile5

Olsun diloşummm simdi zevkini cıkarıyımmm herseyim yanımda olsunnnn, ikinci de insallah düzelirim bende kaydirigubbakcemile3 Ya benim bi maskotum var zuzuummmm hani reklamlarda cıkan onu bilem goturcem yanımda boyle kuzu kuzu bakınca suratıma güler rahatlarım diye düşündümmmm delikafadulden

hoşbulduk kızlar valla ben daha çanta falan hazırlamadım haftaya odamız gelecek ondan sonra hazırlayacam

günaydın kızlar
nihayet istiridye_incimsin arkadasımın sayesinde siteye girebildim yoksa acmıyordum tşkler canım:1hug:

hüzüncüm açtığın topic epey faydalı bende incelicem yine
haziranın 1 inde izine ayrılacağım artık bende ozaman yıkar ütülerim

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…