2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy kimseler kalmadı herkes dağıldı ne sorunmuş bu ya çözülemeyen doğuran olsa haberimiz olmayacak haa kaydirigubbakcemile3

off kızlarr girmek bi dert çıkmak bi dertt kimse kimseden haberi yok dağıldık resmennnnnnbenneyaptımki

slm kızlar bende giremedim bi türlü
sitede sorun vardı sanırım
şimdi düzeldi
nasılsınız bakalım

Merhaba Arkadaslar ,

Bende dr a gittim bugun
Tuana gayet iyiydi
Doğum pozisyonuna geçmemiş daha ayakları aşağıdaydı
1400 gr olmuş
Bende ayda 1 kilo almışım 65 olmuşum böyle şimdilik bizden:)

ilsucum tuanayı iyi beslemişsin maşallah..a.s.demekki yediklerin ona gidio tatlım..doğum pozisyonuna girsede b daha dönebilio..galiba 35 ten sonra pek pozisyon deiştirmiyolarmış.

derincim senin kızçeye de maşallah, herşeyin yolunda olmasına sevindim.a.s.

noluyo bu sıteye anlamıyorum ya hayret bısey
ütüye basladım cok yoruldummmmmm bıraz ara verım dedım daha bırsuru var
bıde suyu koltugun ustune doktum üffff bırsuru ıs cıktı yaaasenağlama

of bugün bende giremedim..işlerim ve misafirim vardı, komşum geldi oturmaya..

umarım herkes iyidir..

hüreemcim gözünaydın tatlım izne çıkmışsın..:)

noluyo bu sıteye anlamıyorum ya hayret bısey
ütüye basladım cok yoruldummmmmm bıraz ara verım dedım daha bırsuru var
bıde suyu koltugun ustune doktum üffff bırsuru ıs cıktı yaaasenağlama

kolay gelsin hüzüncüm..offff benmde b ton ütüm var ve haftasonu yolcuyus..yetiştirmem lazım..eşim yardım eder ama yani inş:)

düzelmiş sanırım site .

kızlar doktordan geldim bebeğim uyuyodu ama doktor kordon boynunda dedi korkulacak bişey yok dedi ama ben çok korkuyorum yinede böyle bişey yaşayan varmı kızlar bilgisi olan

düzelmiş sanırım site .

kızlar doktordan geldim bebeğim uyuyodu ama doktor kordon boynunda dedi korkulacak bişey yok dedi ama ben çok korkuyorum yinede böyle bişey yaşayan varmı kızlar bilgisi olan

nurcum maşallah öncelikle bebegine..benm kızın da boynunda 1 kez kordon dolanmış ama sorun yok dedi dr..sadece takip et, kaç kat dolandıgını ..dogumdan önce bu bilgiyi dr una hatırlatman yeterli..

Biz geldiiiikkkk,geleli çok oldu ama siteye girmek ne mümkün,bugünlerde çok tatsız oldu böyle ya.

Oğluşumu gördüm çok iyiydi 1.600 gram olmuş .Herşey normal dedi suyu falan.Doğum için konuşmadı 37. haftadan önce konuşmam ben dedi,şu anda ters zaten ama döner dedi.

nurcum maşallah öncelikle bebegine..benm kızın da boynunda 1 kez kordon dolanmış ama sorun yok dedi dr..sadece takip et, kaç kat dolandıgını ..dogumdan önce bu bilgiyi dr una hatırlatman yeterli..

çok sağol cnm . nasıl takip edicez hareketlerinimi senin ne zaman oldu karen söyleyeli doktor ay telaş yaptım allaha emanet bebeişlerimiz

çok sağol cnm . nasıl takip edicez hareketlerinimi senin ne zaman oldu karen söyleyeli doktor ay telaş yaptım allaha emanet bebeişlerimiz

canım ben gecen cuma gittim, ogum pozisyonunda ve 1 kez kordon dolanmış ..hareketleri değilde kontrollerinde usgde hep sor kordonu ne alemde kaç kat diye..sezeryanda sorun deil ama normal dogum yapacakların kordonu daha iyi takip etmesi gerekio..telaş etme bişi olmaz inş.bebişlerimize canım..

dilara sağol cnm insan endişeleniyo işte ister istemez umarım sağlıkla gelir bebeklerimiz

selam kızlar...
uzun zaman oldu inşallah hepiniz iyisinizdir...
arada bakayım diyorum ama site de preoblem var sanırım açılmıyordu...

ben hala rahatsızım serumlara devam ediyoruz 2 günde bir takılıyor kollarım mosmor oldu damarlarım çok ince hemen çıkıyo iğne baya zor oluyor...

dün aşı günümdü yaptırdım ilkinde hiç acımamıştı bi rahatsızlık vermemişti..
ordan evin eksikleri için markete gittik markette fenalaştım..
hemen eve geldik dünden beri yatıyorum, kolumda şiştisenağlama
soluma yatmam gerek aşı olduğum kolumda sol ay perişanım sizin anlıyacağınızbenneyaptımki
napalım bunada şükür Rabbim başka sıkıntı vermesin prensesim iyi olsunda ben katlanırım.....

çiçek canım maşallah kuzuna kocaman olmuş

nur ve karen korkmayın kızlar sanırım bu son zamanlarda olan birşeymiş maşallah kuzularınıza

geçmişi okuyamadım yavas yavas arada bakıcam inşallah herkes iyidir kötü bişey yoktur:Saruboceq:

bu arada bende havaların açmasını bekliyorum kızımın cicilerini yıkamak için güneşli olsun ki hemen kurusun:asigim:

kızlar başlarda okudum biraz da kaşıntısı olanlar var fitil yapamayanlar için ben ketoral kremi öneriyorum 2-3 sürmeye geçiyor tavsiye ederim .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…