2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

star dust sevindiğim nokta kayınvalidemlerle aynı evde alt üst olarak oturuyorum ev dubleks yoksa ölüme değil gerçi eniştede bitkisel hayatta yaşıyordu 80 yaşında bir senedir hem çocukjları hem kendi çekiyordu kurtuldu allah rahmet eylesin onlarla çok fazla anlaşamadığım için ev bana kaldıhihoyyyt aramızda kültür farkı var onlar kayserili ben ayvalıklı ege kızı onlarda gelin demek köle demek ama ben onlara uyum sağlayamadım bir türlü onlarda bana ama idare ediyoruz yinede

şimdi o raporu sskya götürmek gerekiyormu.banada doktorum vizizte kağıdı ve kimlik yeterli dedi.yazıda vericek.37 haftaya kadar çalışabilir diye.sonuçta beş hafta çalışıcaz.o parayı şirket vermicekmi ay kafam karıştı gene

şimdi o raporu sskya götürmek gerekiyormu.banada doktorum vizizte kağıdı ve kimlik yeterli dedi.yazıda vericek.37 haftaya kadar çalışabilir diye.sonuçta beş hafta çalışıcaz.o parayı şirket vermicekmi ay kafam karıştı gene

annecik bence bebeğinin kilosu normal ben dün gittim dra tam 30 hafta bitmişti dün 1 360 gr dı tabii elimde usg resimi yok canım eski usg olduğu için malesef bebeğimide göremiyorum 5 aylıkken izmire ayrıntılı için gitmiştim o zaman gördüm bebeğimi net olarak ne yapalım sağlıkla doğsunda bebeğim doğunca bol bol seyrederim kızımı

Merhaba Arkadaslar ,

Bende dr a gittim bugun
Tuana gayet iyiydi
Doğum pozisyonuna geçmemiş daha ayakları aşağıdaydı
1400 gr olmuş
Bende ayda 1 kilo almışım 65 olmuşum böyle şimdilik bizden:)

günaydın kızlar nasılsınız?tatilde çok yoruldum ben havuzlu hana falan gittik geceliğimi pijamamı aldım bebek çantamı aldım emzik makas tarak eksiklerimi tamamladım . bu arada taşınma işi çıktı çok ani oldu nasıl olucak bilmiyorum şimdi toparlanıyorum yavaş yavaş hayırlısı olur inş dua edin kızlar

Merhaba Arkadaslar ,

Bende dr a gittim bugun
Tuana gayet iyiydi
1400 gr olmuş

Menekşe günaydın canım sen bankacımısın ne zaman izne ayrılcaksın
Kızlar 6 ay ücretsiz izin varmış duydunuzmu siz böyle bişiy

gaydıncım ben artık bankacı değilim 1 sene önce ayrıldım kayıt eski olduğu için kaldı değiştirmedim. Bizim kendi işyerimiz var orada çalışıyorum artık yani izinle ilgili bi sorun yok çok şükür..

kızlar slm herkes iyi ne güzel bende bu hafta aktarma raporunu alıcam 35.haftama kadar çalışmaya karar verdim nrmalde ençok 37.haftaya kadar oluyor muş çalışma.ben birazda dinlenmek istiyorum bebeğin gelişimi için çünkü çalışan annelerin bebekleri fazla kilo alamıyor diyolar birde erken doğum riski varmış.aktarma raporunu işyerinin muhasebesine bırakıcam onlar halledecek.fazla prosedür gerekmiyordur herlde.

evet canım sgk ya teslim etmek gerekiyor o raporu paranıda ordan alıyorsun bildiğim kadarıyla bi ara pttye yatıyor tc numaranı söyleyip alıyorsun diyenide hatırlıyorum patronum yarın gelir artık detaylı öğrenip anlatırım size

Yıne sorun var sıtede sanırım

ılsucum gÖzÜn aydın.maŞallah tuana ya

nurcum sanada kolay gelsın taŞınmak Çok zor gerÇekten

Şımdı bızım eskı personel mÜdÜrÜnÜ aradık.ınternetten gÖnderılebılıyormuŞ rapor

uffff yıne basladı kk sorun cıkarmaya
ılsucum masalah tuanaya kocaman olmus annesı
nurcum tasınmak zor olsa gerek bende cesaret edıp tasınamadım ınankı allah yardımcın olsun....

ılsucum maŞallah kızına tosuncuklar kervanına oda katılmıŞ

nurcum sanada kolay gelsın sızın oralar nasıl yaĞmurda nasıl taŞınacaksın bızım burası gÖk yÜzÜ yarılmıŞ gıbı yaĞmur yaĞıyor maŞallah akŞehır gÖlÜ kurudu dıye haberlere bıle Çıkar olmuŞtuk geÇen sene Şenlıklerde temsılı nasreddın hoca su bulamamıŞtı gÖle maya Çalacak ıtfayıye su boŞalttı ona Çaldı yoĞurdunu bu sene maŞallah gÖl bıle dolmaya baŞladı bende kızımla bereketlı gelıyorsunuz bu senenın kuzuları dıye konuŞuyordum Şımdı

Herkese tünaydınnnn,nasılsınız güzel anneler ? Ben birazdan oğluşumu görmeye gidiyorum o yüzden mutluyum.
İşyerinde personel eksiğimiz var arkadaşın yerinede bakıyorum o yüzden çok yoğunum ara ara bakıcam size hepinizi öpüyorum :1hug:

ne güzel sende eksiklerini tamamlamışsın güle güle kullan inşallah
bende ilk kızımda 4 aylıkken başka şehre taşınmıştım toplamayı yalnız yapmıştım bilirim baya zor oluyo allah yardımcınız olsun canım

Merhaba Arkadaslar ,

Bende dr a gittim bugun
Tuana gayet iyiydi
1400 gr olmuş
maşallah tuana hanıma annesiiii iyi beslemişsin baksana aldığın kiloda kızına gitmiş ne güzel biz gibi boşa şişmiyosun

inşallah güzel haberlerle dönersiniz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…