2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Selam kızlar sabahtan beri islerim çoktu gelemedim bir türlü insallah herkes iyidir.Ben mide yanmam dısında iyiyim çok sükür. Aksam ilaçlarımı yazdırmak için doktora gideceğim belki bebeğimi de görürüm mana ile...

annecik hiç bir usg bebek tüy saçlarını göstermiyor canımcım ama 4d bayağı detaylı gösteriyo şaşırıp kalıcaksınız mimiklerini bile yakalayabilirsiniz canımcımkaydirigubbakcemile5

ewet konusu açılmış daha önce bence güzel ve kullanışlı orumlarada bakılırsa elimin hamaratlığı olsa bende kendi yapardım ama hamarat değilim ben hazırını alırım terzide 1-2- kat dikiş geçtirip sağlamlaştırırım kullanırım....beni için yatması önemli 1-2 aylık bebeğin bacaklarını öyle ayıramam mazallah kızızm çarpık falan olur :KK70: bu arada özel mesajların geldi canım...

slm kızlar bende iki gündür giremedim ya ne varsa
sitedemi bilgisayardamı anlamadım neyse
herkes iyidir inşallah

4lü ugs de tabi daha net annecik
bende geçen gittiğimde 4 lüde gördüm süperdi
bebeğin yüzü daha net görünüyo

Selam kızlar sabahtan beri islerim çoktu gelemedim bir türlü insallah herkes iyidir.Ben mide yanmam dısında iyiyim çok sükür. Aksam ilaçlarımı yazdırmak için doktora gideceğim belki bebeğimi de görürüm mana ile...

canım selam, hoşgeldin..tatlım bu anadolu da 4 boyutlu var mıydı?

ilsu aynen canım çok oturmaktan ağrıyor canım ya mecbur izne ayrılana kadar bu şekilde devam edicez
ben haftaya istirahatimi açtırıyorum dayanabilirsem 12 hazirana kadar çalışıcam dayanamazsam gittiği yere kadar artık diyorum kısmet
eyetkinerde izne ayrıldı sanırım darısı bizlerin başınamirmirmirmir

Şu sırt ağrısı öldürecek beni
evde hiç bişeyim yok işe geliyorum baslıyr günüm mahvoluyor :KK43:

ilsucum masa başı işler malesef böle birazda psikolojik olarak da etkileniorus ama sırt agrıları ufak ufak başlıycak..agrıların oldugunda azcık dolaşmayı dene etrafta..geçmiş olsun

Selam karencim.Canım yaa 4D boyutlu usg'yi ssk karsılamadığı için istersen 4 boyutlu usg'ye ekstra ücret ödeyerek giriyorsun Anadolu da.Ama ücretini bilmiyorum, sanırım Ramazan bey değil de radyolog dr bakıyormus.
Bu arada aksam birazdan yanı ben çıkısta gidicem doktora, sorayım bakalım su 4 boyutlu usg fiyatını,kim bakıyormus öğreneyim.
Bu arada hastane fiyatları çok ucuzladı demismiydim?Normal doğum:130 tl - sezeryan :145 ytl oda+refakatçı ücreti günlük :81 tl-ağrı pompası günlük:35 tl.

Bayağı sevindim yanı.Bakalım aksam bi gideyim doktora yarın son gelismeleri yazarım sana...

Selam karencim.Canım yaa 4D boyutlu usg'yi ssk karsılamadığı için istersen 4 boyutlu usg'ye ekstra ücret ödeyerek giriyorsun Anadolu da.Ama ücretini bilmiyorum, sanırım Ramazan bey değil de radyolog dr bakıyormus.
Bu arada aksam birazdan yanı ben çıkısta gidicem doktora, sorayım bakalım su 4 boyutlu usg fiyatını,kim bakıyormus öğreneyim.
Bu arada hastane fiyatları çok ucuzladı demismiydim?Normal doğum:130 tl - sezeryan :145 ytl oda+refakatçı ücreti günlük :81 tl-ağrı pompası günlük:35 tl.

Bayağı sevindim yanı.Bakalım aksam bi gideyim doktora yarın son gelismeleri yazarım sana...

çok sağol nilaycım..4d nin olması iyi..valla bende sevindim fiyatların düşmesine:)..güzel haber ama bu fiyatlar niye düşmüş onu da merak ettim..güzel haberlerle dön canım..

ya istanbul türkiye hastanesine giden varmı kızlar.4d ultrason için şimdi aradımda fiyat almak için cvp vermediler...

ah ah ben hiç görmedim bebemi 4 boyutluda renklide 3 boyutluda ne varsa gelişmiş aygıt göremedim hiçç senağlama fii den kalma normal ultrason var burada şükür o varr yazdıklarınızı okuyunca çok istiyorum bebemi görebilmeyi öyle net ama malasef yok burdaa:çok üzgünüm:

ah ah ben hiç görmedim bebemi 4 boyutluda renklide 3 boyutluda ne varsa gelişmiş aygıt göremedim hiçç senağlama fii den kalma normal ultrason var burada şükür o varr yazdıklarınızı okuyunca çok istiyorum bebemi görebilmeyi öyle net ama malasef yok burdaa:çok üzgünüm:

morlavanta bebeğin sağlıkla gelsinde boşver napalım canım doğduğunda kendisini bol bol seyredersin bundan güsel bir görüntü olabilirmi canım üzme kendini canım benim:1hug:

tabiki önemli olan sağlığı canım,üzme kendini sonuçta doktorun sağlıklı olduğunu söylüyorsa mesele yok zaten çok bi zamanda kalmadı...4d ultrasonda her zaman göremeyebiliyorsun bebeğin yüzünü,çokta bir fark yok aslında en iyisi doğduğunda canlı canlı görmek:KK70:

X