2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canım sen normal mi düşünüyosun doğumu? Ben çok kararsızım bazen cesarete geliyorum ama benim kocakafayı doğuramam gibi geliyo kaydirigubbakcemile3

Canım normal istiyorum.Arkadaşım 4 ay önce normal yaptı.Kesinlikle diğer alternatifi aklına getirme normalde öle sölendiği gibi korkulacak bi durum yok diyor.Bilemiyorum insanın vücut yapısına görede sonuçta değişir herhalde durum.onun ki çok rahat geçmiş.Ama ben şimdiye kadar hiç sezeryan düşünmedim.Dr um da hiç sezeryanı sormadı bile bebeğim bu ay dönmeye başladı.TAAA 26 mayısta gideceğim dr a ( herhangi bi aksilik çıkmazsa inş) belki o zaman tam dönmüş olur...Düşünmüyorum doğum anını...Korkmuyorum o yüzden. Bence sende düşünmemeye çalış aklına geldiğinde farklı şeyler düşün..

Gaydıncım sayfam aÇok ama bakamıyorum.malum yarın tatıl ıŞlerı toparlamaya ÇalıŞıyorum.bırde ayın 5'ı gelıyor.ayın 5'ınde almanyaya rapor gÖnderıyoruz.o yÜzden bu tarıhlerde yoĞun oluyorum.ara ara katlırım artık.kusura bakmayın arkadaŞlar.

bu kadar olur benimde sema hanım
benimki sezeryan olucak mecburi gözümde rahatsızlık var ondan dolayı
temmuzun'un 4 ünden sonra olucak sanırım ilk hafta dedi ama bakalım

çok şaşırdım gerçekten benn 2 aydır oraya gidiyorum
sen sema hanımdan memnunmusun
eşim çok hastane araştırdı burayı tavsiye ettiler
umarım herşey güzel olur
orada doğum yapan tanıdık varmı nasıl acaba

DÜn ÖĞlenden berı baŞım aĞrıyor.gece sÜreklı baŞımın aĞrısına uyandım.allahım sabah kalktıĞımda geÇsın dedım.ama maalesef geÇmemıŞ.Şu anda hala aĞrıyor.ılaÇta ıÇmıyorum

slm kızlarr
ay sabahtır ev işleriyle uğraşıyodum az mola vereyim dedim baya yoruldum ama belim ağrıdı hemen
siz nasılsınız bugün bakalım

yok neslıcım ya olurmu Öyle Şeyy...
Keyfım yok pek ya...
Yarın doktora gıdeceĞım bakalım kontrole napıyo mınık yaramaz...

zuzum kendine ve tombalağa iyi bak annesi öptüm

bende çok yürüyünce karnım taş gibi oluyor hemen oturmak zorunda kalıyorum

Bende çok fazla yürüyemiyorum aynen karnım çok geriliyor ve kasıklarıma aşırı baskı yapıyor oğluşum.Nasıl yürüycez böyle bilemiyorum.

Hüzün yılı sağol canım. Ayy berbat bi midem oldu yaa. Sadece mide olsa iyi yemek borumda yanıyo cayır cayır..
Eskiden sadece gece olurdu, artık gündüz de oluyor ne yiyiceğimi bilemiyorum inan ki....
su içiyorum bol bol ama ilaç bile 1 saat rahatlatıyor ancak...

Beyaz melek iyice dinlen canım...

Canım sana kolay gelsin... Kendini çok yormamaya çalış...

Bende haftaya senlik iznimden kullancam yoruldum artık. İş İş diye ölen ben ayrıcada sıkıldım artık yine de çok şükür..Allah isteyen herkese gönlüne göre hayırlı iş versin.. :Saruboceq:

Geçmiş olsun canım benim geçmeyen baş ağrılarımın sebebi kolestrol çıktı yediklerine dikkat et yağlı ve et yeme birde greyfurt varsa ondan ye adet olamayınca hamilelikte kolestrol yükselmesi olurmuş genelde baş ağrısıda ondan kaynaklanır dedi doktorum

bende hamileliğimin başından beri oraya gidiyorum, memnunum ilgili bi doktor
bana da akayı tavsiye ettiler bi arkadaşım daha oraya gidiyo oda memnun oda sema hanımda
valla ben henüz etrafımda akayda doğum yapan bulamadım zaten ankaralı değilim gelin geldim buraya fazla tanıdığımda yok

sağol canım.

çok sağol canım.olabilir.ama omuzlarımda ağrıyor sanki omuzlarımdan başıma vuruyor gibi.kocişimde hiç masaj yapamazki.dün biraz masaj yap dedim.sanki etimi kopardı.aman bırak ya daha çok başım ağrıdı dedim

canım bende ankaralı değilim
eşimin işi dolayısıyla burdayız
benim de hiç tanıdığım yok mlesef
herşey güzel olur inşallah

Melek canım ne güzel evdesin havada güzel:CüvCüv:
bence gez biraz bebeğine bişeyler bak
keyfin yerine gelsin
ben sıkıldığım zaman genelde öyle yaparımkaydirigubbakcemile3

dün gece hayır olsun çok tuhaf bi rüya gördüm ve korktum içim karmakarışık..............
akşam rüyamda doktorumu hastaneyi ve anestezi uzmanını gördüm...
ben ameliyat masasındayım epiduralle sezeryan oluyorum kızım doğdu hemen götürdüler..........
benim canım nasıl acıyor anlatamam çok ğlıyorum doktora hani acımazdı hissetmezdim epiduralde diyorum............ameliyat çok uzun sürüyor....ben anestezi uzmanını çağırın yeniden yapsın bu epidurali sanırım bana yetmedi diyorum............
sonra kanlar içinde kalkıp içeri kızıma bakmaya gidiyorum
akşam kayınvalidemle bi penye battaniye aldık o battaniyede sarılı kızımı görüyorum.ayyyyyyyyy hiç öyküye benzemiyor bu sarışın bi bebek ultrason resimlerine benzemiyor diyorum kendi kendime...
sonra bi bakıyorum bebek gülüyor ve ağzında dişleri var minik minik aa dişleri var diye şaşırıyorumm...
sonra gidip ameliyat masasına yatıyorum tekrar...tamam devam edin diye..................
çok korktum nedense bu rüyadan içime sıkıntı girdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…