2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın....güzel anneler.....alkisalkisalkis
burası yne yağmurlu hava kapalı
çalışan annişlere kolay gelsin yarın tatilhihoyyyt

kızlar meleği gördüm kayboldu
izne ayrılınca bol bolkatılırım diyordu
melekkk nerdesin .....
valla çalışan anneler izne ayrılınca topik çok boş kalacak galiba senağlama

melekcim bizler iyiyiz yarın 3 günlük tatile gircez inş. dahada iyi olcaz yarım kalan işlerimizi halledicez sen ne yapıyosun yanında kim var tek değilsin dimi evde kayınvalidenmi çıkıyo yanına canım

Maşallah canım sana ve oğluşuna

kızlar merhabalar nasılsınız biz drdan geldik prensesim 1600 gram olmuş teyzeleri çok tatlıydı ama dr teyzemiz bize kızdı çünkü 2 haftada 2kilo almışız rejime giriyoruz artık...

Maşallah canım tombik kızımıza ne güzel artık 1,5 ları görüyoruz büyüyor bebişlerimiz

agrı kesıcı olarak vermidon kullanabılırmıyız

Bende migren var canım dr.vermidon,parol kullanabilirsin çok hafif ilaçlar demişti.hatta voltaren bile kullan dedi ama ben ağrıyı çekiyorum genede kullanamıyorum 2-3 kez vermidon kullanmışımdır şimdiye kadar.

kızlar bugün drum bebiş hangi saatlerde hareketli ise doğduktan sonrada o saatlerde uyanık olacak kendinizi alıştırın dedi gece uyanık olan varsa nanayı yedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Nasıl yaaa ciddimisin benim kuşum gece pek bi hareketli yandım desenedelikafadulden

Kızlarr şafakk 49 benimmmm

Ayyy canım senin baya az kalmış.Hemencecik geçer 1,5 ay ne güzelll oğluşa kavuşmana az kalmışalkisalkisalkis

SELAM KIZLARR PAZARDAN GELDıM YENı ARTIK ıŞE GEÇ GELDıĞıM ıÇıN GEZDıM GELDıMM HASTANE ıÇıN 2 TANE PıJAMA ALDIM DANDıK BıŞEY BAKAYIM DEDıM AMA ÇOK HOŞUMA GıTTıLER BU KADAR KALıTELı BEKLEMıYORDUM VALLA BENCE PAZARLARA Bı GÖZ ATIN NELER NELER VARMIŞTA HABERıMıZ YOKMUŞ :1closedeyes:

Normal doğum yapacak arkadaşlar bünde en az 40 dk yürümemiz gerekiyomuş
ben bügün başlıcam yürümeye yoksa biraz zor doğururum:CüvCüv:

günaydın kızlar herkes iyidir umarım

gunaydın canım hoşgeldına.s.

iyiyim canım sende iyisindir inşallah
miden daha iyidir umarım

evet canım mıdem bıraz ıyı cok sukur:Saruboceq:

40 dk cok degılmı canım ya yururken dogurmayalımkaydirigubbakcemile3

Ya kızlar dün bebişimin eşyaları geldi park yatağı kurmayı becerebilseydik foto çekecektim ama olmadı.Babası çok uğraştı ama olmadı ne yatakmış yaaaa.:1no2:
Birde şu kasılmalar nasıl oluyor kızlar akşam eşim oğlunu seviyordu o hissetti senmi yapıyorsun kasılıyorsun gibi diyor bana o hissediyor eliyle ama ben hiç hissetmiyorum hissetmemem normal mi?

haklısın canım bende yürümeye çalışıyorum ama yanlız da yürünmüyor
eşimi bulursam onla yürüyorum
onsuzda canım istemiyor
bende zor doğururum bu gidişle

Cnm her kasılmayı biz hissedemezmişiz..

Herkese günaydınnnnnnnnnnn,nasılsınız bakalım :1hug:.Ben iyiyim oğluşumla yürüye yürüye geldim valla 40 dk. buldu yürümem zaten eskisi gibi hızlı yürüyemiyorum ama yoruluyorum ya hergün böyle zorr kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…