2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nesli vicdan merhaba, sende ankaradasın doğumunu nerde yapıcaksın hangi hastaneye gidiyosun

SELAM KIZLARR PAZARDAN GELDİM YENİ ARTIK İŞE GEÇ GELDİĞİM İÇİN GEZDİM GELDİMM HASTANE İÇİN 2 TANE PİJAMA ALDIM DANDİK BİŞEY BAKAYIM DEDİM AMA ÇOK HOŞUMA GİTTİLER BU KADAR KALİTELİ BEKLEMİYORDUM VALLA BENCE PAZARLARA Bİ GÖZ ATIN NELER NELER VARMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ :1closedeyes:[

hoşgeldin canım
güle güle kullan
evet pazarlarda bazen çok güzel şeyler olabilyor
ama bu halde pazarı nasıl gezeriz istanbul gibi biyerde bilemiyorm:roflol:

VALLA BENDE ÖYLE DİYORDUM İNSAN FARK ETMİYOR YAVAŞ YAVAŞ AÇILIYORSUN SONRADAN GERÇİ BİZİM BURDAKİ PAZAR ÇOK BÜYÜK DEĞİL BENDE ÇALIŞTIĞIM İÇİN GİDEMİYORDUM NERDEYSE SENE OLMUŞ PAZARA GİTMEYELİ ÖZLEMİŞİM GEZMEYİ kaydirigubbakcemile3

Selam kızlar nasılsınız?

Benim yine midem yanıyor, Rennie surup aldım bi ölçek ancak 1 saat idare ediyor.Boğazımdan ates fıskıracak sankı, artık gündüzleri de olmaya basladı .Sanırım rahmim iyice mideme baskı yapıyor çünkü birkaç gündür karnım o kadar yukarı çıktı ki, bebeğim ağzımdan çıkacak gibi...

Dr banada sezarlen olacağım halde günde 30 dk lık yürüyüs yapmamı söyledi, kan akımının iyi olması için, kabızlık için bağırsaklar çalıssın diye.
Ben de yürümüyorum pek gerçi ama...

Kıslarrrr sizi simdidennn öpeyimmm ben bi toplantıya gidiyorummmmm, herkese iyi tatiller, bol güneşler, hareketli bebişler diliyorummmm, bazartesiii sabahııı yeniden bir geri sayımda görüşmek üzereeee, kendinize iyi davranınnnn :sm_cool: Cumartesi eminönündeydimmmm beklerimmmmmm....:hooray:

Herkese günaydınnnnnnnnnnn,nasılsınız bakalım :1hug:.Ben iyiyim oğluşumla yürüye yürüye geldim valla 40 dk. buldu yürümem zaten eskisi gibi hızlı yürüyemiyorum ama yoruluyorum ya hergün böyle zorr kaydirigubbakcemile3

Ben de 20 dk da yoruluyorum Önceden saatlerce yürürdümde bişey hissetmezdim.Yorulduğum için kimseyle bir yere gitmek istemiyorum.Eşimde geç geliyor zaten o da yorgun oluyor.40 dk yürümüyorum yani en fazla günde 20-25 dk. yürüyorum.

Kıslarrrr sizi simdidennn öpeyimmm ben bi toplantıya gidiyorummmmm, herkese iyi tatiller, bol güneşler, hareketli bebişler diliyorummmm, bazartesiii sabahııı yeniden bir geri sayımda görüşmek üzereeee, kendinize iyi davranınnnn :sm_cool: Cumartesi eminönündeydimmmm beklerimmmmmm....:hooray:

zuzummmmm görusmek uzere kendıne ve bebısıne cok ıyı bakkkkkk iyi tatıllerrrrrdelikafadulden

Selam kızlar nasılsınız?

Benim yine midem yanıyor, Rennie surup aldım bi ölçek ancak 1 saat idare ediyor.Boğazımdan ates fıskıracak sankı, artık gündüzleri de olmaya basladı .Sanırım rahmim iyice mideme baskı yapıyor çünkü birkaç gündür karnım o kadar yukarı çıktı ki, bebeğim ağzımdan çıkacak gibi...

Dr banada sezarlen olacağım halde günde 30 dk lık yürüyüs yapmamı söyledi, kan akımının iyi olması için, kabızlık için bağırsaklar çalıssın diye.
Ben de yürümüyorum pek gerçi ama...

hosgeldın canım sende bendensın gercekten cok kötu
ben dun yedıklerıme dıkkat ettım baya azalma oldu yagsız ve az salçalı hafıf sulu yemekler yemeye calıs cok gecmıs olsun tatlım:teselli:

zuzum kendine ve tombalağa iyi bak annesi öptüm

bende çok yürüyünce karnım taş gibi oluyor hemen oturmak zorunda kalıyorum

kızlar evdeyim ama biliyorsunuz biraz rahatsızım son dönemde.........
O yüzden pek ayakta kalıp yazamıyorum azcık iğleşeyim bol bol katılırımmm

gaydıncım malesef ki yalnızım evde annem yok yurtdışında ama 10 gün sonra gelcek.........
Kayınvalidem de çalışıyor maleseff yalnızım....

Ben de 20 dk da yoruluyorum Önceden saatlerce yürürdümde bişey hissetmezdim.Yorulduğum için kimseyle bir yere gitmek istemiyorum.Eşimde geç geliyor zaten o da yorgun oluyor.40 dk yürümüyorum yani en fazla günde 20-25 dk. yürüyorum.

Canım sen normal mi düşünüyosun doğumu? Ben çok kararsızım bazen cesarete geliyorum ama benim kocakafayı doğuramam gibi geliyo kaydirigubbakcemile3

kızlar evdeyim ama biliyorsunuz biraz rahatsızım son dönemde.........
O yüzden pek ayakta kalıp yazamıyorum azcık iğleşeyim bol bol katılırımmm

gaydıncım malesef ki yalnızım evde annem yok yurtdışında ama 10 gün sonra gelcek.........
Kayınvalidem de çalışıyor maleseff yalnızım....

canım bende düşüncesizlik ettim....
sen dinlen tatlım...
iyi olda bol bol katılırsın inşallah

gerçektenmi
sema hanım
seninki kim doğumu nasıl yapmayı düşünüyorsun
ne zaman olacak benim normal 2 temmuz gibi inşallah

bu kadar olur benimde sema hanım
benimki sezeryan olucak mecburi gözümde rahatsızlık var ondan dolayı
temmuzun'un 4 ünden sonra olucak sanırım ilk hafta dedi ama bakalım

kızlar bende çok ürüyüş yapamıyorum hemen yoruluyorum karnım sertleşiyorçıkıyorum market pazar gezeyim diyorum yarım saat sonra oturacak yer arıyorum bugünde hava harika bizim pazarımız var şimdi duşumu alıp çıkacağım bakalım ne kadar dolaşabilecem gerçi bişey almayacağım birtek meyva yeni çıkan meyvalar varya duramıyorum onlarsız bizim evin yakınında pazar günü oluyor eşim taşıyor ogün haftalık pazar alışverişini
şimdi randevumuda aldım pazartesi 12 45 randevum çok az kaldı hiç geçmedi bu ay

X