2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selamlarr..
bugün hava çok güzell ama çok sıkılıyorumm son 1 günüm kaldı işte ondan sonra evdeyim artıkk..
bende doğum şeklime karar vermedim 1 ay sonra gidicem bir dahao zaman konuşuruz herhalde... hakkımızda hayırlsıı olsun.. bebişlerr sağlıkla gelsinlerr.

dün gece hayır olsun çok tuhaf bi rüya gördüm ve korktum içim karmakarışık..............
akşam rüyamda doktorumu hastaneyi ve anestezi uzmanını gördüm...
ben ameliyat masasındayım epiduralle sezeryan oluyorum kızım doğdu hemen götürdüler..........
benim canım nasıl acıyor anlatamam çok ğlıyorum doktora hani acımazdı hissetmezdim epiduralde diyorum............ameliyat çok uzun sürüyor....ben anestezi uzmanını çağırın yeniden yapsın bu epidurali sanırım bana yetmedi diyorum............
sonra kanlar içinde kalkıp içeri kızıma bakmaya gidiyorum
akşam kayınvalidemle bi penye battaniye aldık o battaniyede sarılı kızımı görüyorum.ayyyyyyyyy hiç öyküye benzemiyor bu sarışın bi bebek ultrason resimlerine benzemiyor diyorum kendi kendime...
sonra bi bakıyorum bebek gülüyor ve ağzında dişleri var minik minik aa dişleri var diye şaşırıyorumm...
sonra gidip ameliyat masasına yatıyorum tekrar...tamam devam edin diye..................
çok korktum nedense bu rüyadan içime sıkıntı girdi

canım rüyan hayır olsun inşallahh... içine sıkıntı girmesin içini ferah tut hep... eminim senin dışında bi çok hamile bu zamanlarda bu tip rüyalar görüyordur.. bende çok gördümm..

kızlar bne dün çok kötü bişey yaptım doğum videosu izledim ve çok korktumdelikafaduldendelikafadulden

kızlar bne dün çok kötü bişey yaptım doğum videosu izledim ve çok korktumdelikafaduldendelikafadulden

Ayy cnm izleme öyle şeylerrrr. Çok etkilenirsin.. Hem hiçbişey göründüğü gibide değil korkulacak çokda bişey yok..Öyle düşün ben sezeryanla doğum yaptım daha önce inan hiç ama hiç korkacak bişey yok. Ağrım sızım bile olmadı...

bence de izlemeyinn... hakikaten etkileniyor insan....
söyleyene bakk ama ben ikisini de ayrıntılı izledimm....delikafadulden

Ayy cnm izleme öyle şeylerrrr. Çok etkilenirsin.. Hem hiçbişey göründüğü gibide değil korkulacak çokda bişey yok..Öyle düşün ben sezeryanla doğum yaptım daha önce inan hiç ama hiç korkacak bişey yok. Ağrım sızım bile olmadı...

maşallahhh... ne güzell inşallahh bizde hiç anlamadan doğuruveririz... :CüvCüv:

canım hiç izlememiştim dün bi bakayım dedim ne bileyim ama bi daha töbe açmam

herkes pek bi sessiz bugün sanki...

valla ben bugün hiç yamadığım kadar yazmışım
işler yaz fırsat bu fırsat

bu arada bende rüya gördüm gece ama okadar güzel bi rüya ki
aklıma geldikçe mutlu oluyorum
oğlumu gördüm doğmuş 5 aylık falan halini gördüm
yeşil tulum vardı teşilde şapkası bembeyaz tombik
sevdikce gülüyodu:CüvCüv:

Karnıma camın kolu Çaprtı.bu aÇma yerı.demır.bırŞey olmaz dımı bebeĞe.ıyıcce paranoyaklaŞtım galıba.

X