2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın kıslar biz geldik bi yandanda kahvaltımızı edioruz bizim tosuncuk açlığa hiç dayanamıyooookaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlarrr, benim nedir bu 2 gündür yogunluk feci bugünde katılamayabilirimmm sizlere ama ruhummm burda, görürüm duyarım, zıpkın gibi fişek gibi uçarımmmm kaydirigubbakcemile3 Yattım kalktım ve 3 gün tatil inanamıyorummmmmmm... Cidden acaip zor oluyomus hem calısmak hem hamilelikkk stresi yeter, bi de bizim servis şoförünün yoldaki her cukura girmesi tabi -tatlicadiarzu- Bi gün yolda doguruvercem diye korkuyorummmm delikafadulden Bende acaip bi şişkinlik var kızlar dün resmen ayaklarımın an be an şiştiğini hissettim bugünde ellerim sanırım cok tuzlu tatlı yiyorummm bi de doktordan azar yicemmm haftaya sırnaşık şey

günaydın gzüel anneler
nasılsınız.
konu1 mayıs tatileine gelmiş.
malesef bizde tatil değiliz.
çalışıyoruz
ama ben cımartesi kaçmayı planlıyorum
çünkü memleketten arkdaşım geelcek.onunka buluşmma laızm.
allahın izni ile.inşallah hasret giderip gezeceğiz

günaydın herkese

Stardust cım seker sonucun güzel çıkar inş cnm.normalde 1-1,5 saat içinde sonucu veriyorlar sinir olmakla haklısın

günaydın güzel annelerrrr...dün misafirlerim vardı,yoruldum biras..umarım keyifler yerindedir sizlerde..

çalışanların gözüaydın, 3 gün tatil..:)

bende bugun buradaki dr umuzdan son randevumu alıyim, bebişimle buluşayım yarınnnn..öslledim yaaa onu..2 gundur ruyamda onu dogurdugumu görüorum.Sizde bnm gb ruya görüo musunuz kızlar?

zuzum canım tuzluyu azalt ya bile bile yeme bu kadar tuzlu davul olursun benim kuze öyle olmuştu ayakkabı felan hiç bişiy olmuyodu kıza ya
Lütfen azalt senin elinde olan bişiy bu kızıcam sana heeeeklava:

günaydın arkadaşlar. ben de yarın tatil yapacaklardanım. aylar sonra iki hafta üst üste birer gün tatilim oldu

Karencim selam canım rüya olaylarını 3. trimesterda normalmiş tatlım abuk subuk anlamsız rüyalar normalmiş sakın düşünme onları aklına erken doğum felan getirme tatlım normal olduğunu düşün
Ben bi yaz eklicem şimdi doktorda söylüyo canımcım :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…