2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar cok sagolun yemegımı yaptım sımdılık az salçalı corba bıde az yaglı sade makarna
meyve yogurt yeter ama fıkırlerınız lazım olucak bana...

hüzünyılı sütlü şehriye çobası iç o rahatlatıyor çok basit. sade suya azıcık yağ ile şehriyeleri at.şehriyeler şişince yarım bardak kadar süt koy.beyaz olsun rengi. tuzunu falan kendine göre ayarla tabii. ben çok sevrim ve mğdeye iyi geliyor.

hüzünyılı sütlü şehriye çobası iç o rahatlatıyor çok basit. sade suya azıcık yağ ile şehriyeleri at.şehriyeler şişince yarım bardak kadar süt koy.beyaz olsun rengi. tuzunu falan kendine göre ayarla tabii. ben çok sevrim ve mğdeye iyi geliyor.

kızlar cok sagolun ya ıyıkı varsınız kaydedıyorum bunların hepsını :1hug:

benimde geçen ay çok kötü oldu 1 hafta sürdü rennie duo diye bi ilaç verdi doktorum oda iyi geliyo canım onuda bi dene istersen

dun cok yaglı yedım bılıyorum oyuzden bole oldu
hatta gece oturdum agladım saatlerce sinirimden esımde uyudu hiç donup bakmadı kızdı bana dıye
bıde ona sınır oldum dahada cok azdı hastanelık olucam sandım bı ara

hatta gece oturdum agladım saatlerce sinirimden esımde uyudu hiç donup bakmadı kızdı bana dıye

yapma kız adamın ne suçu var. hem kendini hem onu niye üzüyorsun. yapma lütfen. adamın sorunu yok yiyecek tabii. göya benim eşimde bana yasak olan hiç bişiyi eve almayacaktı da ama ne alaka o yiyecek tabii. üzülmüştür sana ama elinden gelen bişi yok ki tavır yapmış anlaşılan oda. gelince bi öp hemen düzelirsiniz.morallerimizn yüksek olması gerekiyor arkadaşlar yoksa hem kendimizi hemde çevremizi yıpratırız.kızacak birini arıyorsan bize kız tamam mı :teselli:

yapma kız adamın ne suçu var. hem kendini hem onu niye üzüyorsun. yapma lütfen. adamın sorunu yok yiyecek tabii. göya benim eşimde bana yasak olan hiç bişiyi eve almayacaktı da ama ne alaka o yiyecek tabii. üzülmüştür sana ama elinden gelen bişi yok ki tavır yapmış anlaşılan oda. gelince bi öp hemen düzelirsiniz.morallerimizn yüksek olması gerekiyor arkadaşlar yoksa hem kendimizi hemde çevremizi yıpratırız.kızacak birini arıyorsan bize kız tamam mı :teselli:

canım evet ama oda benı anlasıın gergınlıgımı alttan alsın bıraz nolurkı sankısenağlama

Canım anladığım kadarıyla sen biraz sinirli bir yapıya sahipsin ama şuanda tüm sinirlenmelerin stresin midene vurur daha çok acı çekmene neden olur
Bence biraz daha relax geçirmeye çalış şu dönemi keyfini çıkar
ay adamada eziyet edip durma kız başında boza pişiriyon resmen valla üzüldüm adamına yaaa:eek:klava:

arkadaşlar bu miğde rahatsızlığı hamileliğin olmazsa olmazı herhalde doktorum bana çok kötü oldugunda 1-2 kasık süt içebilrisin yada sakız çiğne dedi birde rennie duo surup verdi ama sakız gerçekten işe yarıyor belki ii gelir sizede şakkıdı

Canım anladığım kadarıyla sen biraz sinirli bir yapıya sahipsin ama şuanda tüm sinirlenmelerin stresin midene vurur daha çok acı çekmene neden olur
Bence biraz daha relax geçirmeye çalış şu dönemi keyfini çıkar
ay adamada eziyet edip durma kız başında boza pişiriyon resmen valla üzüldüm adamına yaaa:eek:klava:

evet ılk evlendıgım zamanda bı kere hastanelık oldum midem yuzunden sınır mıdeme vuruyomus doktor ataraks vermıstı 3 ay kullandım bıseyım kalmadı zaten sonra hamıle kalmıstım keyfım yerındeydı
banane arasın konusurum yoksa hayatta konusmam hamile olan benim onun beni tesellı edıp alttan alması lazım....

canım evet ama oda benı anlasıın gergınlıgımı alttan alsın bıraz nolurkı sankısenağlama

sende haklısın yerden göğe kadar. ama bir ara düzelince konuşmay bir dene bakalım biraz alttan alsan beni zaten korkuyorum, gerginim vs diye. anlamaz mı? bazen bizde de hata oluyor her eyi anlamalarını bekliyoruz konuşmuyoruz onlarla. biraz da bu kadar üzüldüğün için miğden daha kötü olyor haberin olsun. doktorunada ısrar et valla sabahta söledim şurubu falan geçsin hap versin sana yoksa ben vereceğim valla.:jeyyar:

X