2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar nasılsınız inşallah bi
problem yoktur herkes iyidir.
geçmişe bakamadım çok birikmiş...

hoşgeldin sibelcim herkes iyi çok şükür sen nasılsın...

maşallah kızlar her konudan bahsetmişsiniz ancak okudum geldim bir ondan bi bundan herşeyden gene yemek konuları açılmış ben şimdi işteyim o bahsettiğiniz şeyden istedi canım bahsedenler şimdi kalkıp bana alıp getircekler istanbulun en ucra köşesine bekliyorum hadi bakalım :eek:klava::eek:klava:

şükür ara verdin biraz işlerine yüzünü gören cennetlik valla gamzeeee:dilcikar:

o konuda haklısın valla afedersin düşünemedik:eek:

benimde annem gelicek yanımda kalıcak.zaten oturduğum apartman aile apartmanı kardeşim var.teyzemler var.ananem var.bakan çok olur.bana pek fırsat kalmaz herhalde.ben sadece emziririm.uzun zamandan beride küçük bebek yok ailede.hepsi bekliyor sabırsızlıkla.bizim yavrukuş kucakdan inmez valla.sonrada ağustos başı gibi yazlığa gidicem annemle.gerçi ramazan erken bu sene ancak 20 gün filan kalıp döneriz tekrar.

ohh valla desene oğlun sana emzirirken gelecekkaydirigubbakcemile3

amatistle sen yazlığa da gidiyosunuz demek valla bebişleri iyi kollayın diyorum biz 1 yaşındaydı bi gittik tatile 3. gün geri döndük hastalandısenağlama hemde taaa antalyadan-tatlicadiarzu-

kocacım nöbetçiydi birazda ondan içim sıkılıyodu
şimdi aradı biraz izin almış yanıma geliyomuş yoldaymış ayy nası sevindim yaa aşkım benim :asigim:
ne o dayanabilir ne ben görmemeye:eek::asigim:
aşkım gidince gelirim kızlar hepinizi öptümŞeniz

korkudan bısey yıyemıyorum sadece kahvaltı yaptım saat 10 gıbı aslında acıktım ama ne yapsam mıdeme dokunmaz fıkrı olan varmı arkadaslar?

hoşgeldin sibelcim herkes iyi çok şükür sen nasılsın...

şükür ara verdin biraz işlerine yüzünü gören cennetlik valla gamzeeee:dilcikar:

o konuda haklısın valla afedersin düşünemedik:eek:

ohh valla desene oğlun sana emzirirken gelecekkaydirigubbakcemile3

amatistle sen yazlığa da gidiyosunuz demek valla bebişleri iyi kollayın diyorum biz 1 yaşındaydı bi gittik tatile 3. gün geri döndük hastalandısenağlama hemde taaa antalyadan-tatlicadiarzu-

kocacım nöbetçiydi birazda ondan içim sıkılıyodu
şimdi aradı biraz izin almış yanıma geliyomuş yoldaymış ayy nası sevindim yaa aşkım benim :asigim:
ne o dayanabilir ne ben görmemeye:eek::asigim:
aşkım gidince gelirim kızlar hepinizi öptümŞeniz

kocaman sarıl kocacığına . allah ayırmasın . sen böle deyince benimde kocama özlemim iyice arttı. akşamları çok geç geliyor artık hiç bişi anlamıyorum. senağlama şu oyunları (tiyatro yönetmenide kendisi )bir çıksa rahatlasa 1 hafta tatile götüreceğim onu bodruma. 23-30 mayıs arası gidyoruz. ondan sonrada işe gelmeyeceğim artık sıkıldım

korkudan bısey yıyemıyorum sadece kahvaltı yaptım saat 10 gıbı aslında acıktım ama ne yapsam mıdeme dokunmaz fıkrı olan varmı arkadaslar?

canım sıvı seyler tüketebilirsin corba gibi
yada yoğurtlu olan bişi
yemeğini ye muhakkak yavrucak ac kalmasın
seninde aclıktan tanisyonun düşer dikkat et

bence bi tost yapsan bi dilim bakalım nasıl gelcek yemek olarakta aklıma bişey gelirse yazarım canım hiç midemde sorun olmadı yaa aklıma gelmiyo şuann:1no2:

off çok aç kalma gülüm yaa. ya peynirle kepek çavdar ekmeği ye yada yoğurtla ye. grisini falanda olur ama yağlı şeyler uzak dur biraz

canım patates püresi yap belki iyi gelir tok tutarr içinede süt ve çok az kaşar peynir rendele belki iyi gelirgamyoncuiremsu

hüzüncün haşlanmış bişeyler ye mideyi yormaz rahatsız etmezzz canım
patates mesela yada hafifi bir çorba
midemden çok çektimde dikkat et üşütmemeye çalış canım

X