2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benim de doğumda yardımcım çok allah şükür annem var kayınvalidem ablammm ve ennn büyük destekçim eşimmmmmmmm

EŞİM OLSUN YANIMDA BAŞKA KİMSEYE İHTİYACIM YOK.......
ZATEN GEÇEN 3 GÜN HASTANEDE KALDIM EŞİM KALDI YANIMDA REFAKATÇI GÖZÜ GİBİ BAKTI BANA AŞKIMMM BENİM

tabiki bakar canım ne olacak...

zaten şimdi sezeryanda olsanız hemşireler kaldırıp wc e ve yürüyüşe götürüyorlar valla oğlumda benim refakatçiler yapıyodu hiç olmassa güvenli kişiler kaldırıp yatırıyo süper valla...

benim evim tam yazlık herkes öyle diyo yazın benim evime gelen hiç telmez aksine üşürr vallahi 2 tane cam açayım eser durur habiree bide sabah 8 den öylen 11 kadar güneş görüyo o yüzden rahatım sanırımm komşular bile benim bu tarafa kaçıyo yazın serin diyee ön taraflar yanıyo bide benim arka taraf ama heryer ayağımın altında manzarası fena değill:ecrin_bebek:

ohh diloşum süpermiş valla...
bizimde evin bir bölümü çok sıcak oluyor sanırım yaza salona klima alıcaz yatak odam zaten sabah güneş alıyor sonra fena olmuyor yani durulmayacak gibi değil...

kızlar demin bizim önümüzde bir kaza oldu.yoldaki logar kapağı kırılmış.adamın biri arabayla içine girmiş lastii patladı arkasından gelen toyataya vurdu az kaldın bizim şirkete giriyorlardı. bizi sıyırıp kaldırma çıkıp durabildi adamcağız. çok kötü tabii. onlara yardımcı olduk.hayır duası aldım herhalde -tatlicadiarzu-

geçmiş olsun tatlımm aman allah korusunn kazalardan çok korkarımmm gördüğümde bile kendime gelemem o günbenneyaptımki

kızlar demin bizim önümüzde bir kaza oldu.yoldaki logar kapağı kırılmış.adamın biri arabayla içine girmiş lastii patladı arkasından gelen toyataya vurdu az kaldın bizim şirkete giriyorlardı. bizi sıyırıp kaldırma çıkıp durabildi adamcağız. çok kötü tabii. onlara yardımcı olduk.hayır duası aldım herhalde -tatlicadiarzu-

ayy canım nasıl korkmuşsundur yaaa:1shok:

Allah korumuş valla....

maşallah kızlar her konudan bahsetmişsiniz ancak okudum geldim bir ondan bi bundan herşeyden gene yemek konuları açılmış ben şimdi işteyim o bahsettiğiniz şeyden istedi canım bahsedenler şimdi kalkıp bana alıp getircekler istanbulun en ucra köşesine bekliyorum hadi bakalım :eek:klava::eek:klava:

nurcum maşallah kuzuna ne güsel kocaman olmuş süper ya sende accık dikkat et canımcım makarna pilav yiyosan kes canımcım accık yürüyüşe başla faydası olur maşallah size tatlım:nazar:

benim doğumumda da herkes yanımda annem kardeşim sürekli bendeler zaten altlıüstlü otutryoruz annem dün dedi ben 20-25 gün sen iyileşinceye kadar bebişle beraber yatarım. seni kaldırmam dedi. babam yalnız kalacak bu durumda.canım benim ya ana işte. kayınvalidemlerde sürekli gelirler sanırım bir süre sonrada yazlığa gideceğiz. benim annem, anneannem ,teyzem hep birlikte olacağız bütün yaz rahatım galiba kaydirigubbakcemile3

selam kızlar nasılsınız inşallah bi
problem yoktur herkes iyidir.
geçmişe bakamadım çok birikmiş...

benimde annem gelicek yanımda kalıcak.zaten oturduğum apartman aile apartmanı kardeşim var.teyzemler var.ananem var.bakan çok olur.bana pek fırsat kalmaz herhalde.ben sadece emziririm.uzun zamandan beride küçük bebek yok ailede.hepsi bekliyor sabırsızlıkla.bizim yavrukuş kucakdan inmez valla.sonrada ağustos başı gibi yazlığa gidicem annemle.gerçi ramazan erken bu sene ancak 20 gün filan kalıp döneriz tekrar.

[/QUOTE]
ayy canım nasıl korkmuşsundur yaaa:1shok:

Allah korumuş valla....

geçmiş olsun tatlımm aman allah korusunn kazalardan çok korkarımmm gördüğümde bile kendime gelemem o gün

ehh sesleri duyar duymaz korktum tabii. gerildim oğlum bile tepik attı.ne oluyoz diye. ama allahtan ucuz atlatıldı.kazay yapanlarında verilmiş sadakası varmış onlarada bşi olmadı

ametist geçmiş olsun canım Allah korusun ayy çok korkuyorum kazalardan Allah hepimizin yanında olsun:Saruboceq:

nurcum maşallah kuzuna ne güsel kocaman olmuş süper ya sende accık dikkat et canımcım makarna pilav yiyosan kes canımcım accık yürüyüşe başla faydası olur maşallah size tatlım:nazar:

teşekkür ederim canım evet yürüyüşe çıkmak lazım artık

melekcim nasılsınız bakalım evdesin sen yanında kim var tatlım annende burda değil sanırım haberi varmı olanlardan söyleyebildinizmi canım

ay bugün çıkamadım dışarı bu yağmurda aslında bi hava alcsam gelsem ne güzel olur ya .kıçımı bi kaldıramadım bugün.kocişkoylada azcık atışır gibi olduk :KK70: telefonu kapadı yüzüme evde hiç iş yapmıyorum bugün hehehee

X