2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çamaşırı astım...

hava yağacak gibi ama...

hala canım çok sıkılıyooooo:1closedeyes:

nesquik maşallah sanada bebeğinede
tam hamile kıvamına gelmissin canım

nur seninde kızçene:nazar::nazar::nazar::CüvCüv:
negüzel almış kilo süper
:emir_bebek:

nurcum masallah ilaydaya
sen ilk bastan fazla kilo almamıştın ki
makarna pilav falan azaltırsan fazla almassın canım
evet canım bide benim bünyem nedense nisan mayıs ayında kilo alır bu 7-8 yıldır böyle biraz dikkat edecez
Nurcum hoŞgeldİn canım.maŞallah kocaman olmuŞ kızın.allah nazarlardan korusun

Maşallah annesi prensesineee.:nazar:
teşekkürler kızlar

kızlar tecrübesiz anne bile olsanız ilk bir hafta dan sonra bence herkestende güzel bakarsınız Allah ın izniyle...
İnanın bana ne kadar tecrübesiz olsanızda o bebişe sizden daha iyi kimse bakamazzzz
ve evinizdeki rahatı da hiçbiyerde bulamazsınız..
eve gelip yardım ediyolarsa başta ne ala yoksa hiçbiyere gitmeyin derim ben neçizane fikrim tabi herkes kendisi bilirrr:eek:

ayy maşallah canım kocaman olmuş kuzucunnnnnn:nazar::nazar:Şeniz
sana tavsiyem kilo konusunda bol bol su iç ve de yürüyüş yap inan çok işe yarıyorkaydirigubbakcemile5

bende ağustos başında gidecektim zaten memlekete ablam almanyadan gelecek ama annem hemen gidelim diyor babam evde yalnız diye ne bileyim bi yolu bulunacaktır inş

ayy burdada yagmur baslamıs ben zaten camasırları dısarı asamıyorum boyum yetmıyo ipekaydirigubbakcemile3 askılıga asıyorum evın ıcıne benımkılerde kurumustu az önce topladım

benim de doğumda yardımcım çok allah şükür annem var kayınvalidem ablammm ve ennn büyük destekçim eşimmmmmmmm

EŞıM OLSUN YANIMDA BAŞKA KıMSEYE ıHTıYACIM YOK.......
ZATEN GEÇEN 3 GÜN HASTANEDE KALDIM EŞıM KALDI YANIMDA REFAKATÇI GÖZÜ GıBı BAKTI BANA AŞKIMMM BENıM

benim evim tam yazlık herkes öyle diyo yazın benim evime gelen hiç telmez aksine üşürr vallahi 2 tane cam açayım eser durur habiree bide sabah 8 den öylen 11 kadar güneş görüyo o yüzden rahatım sanırımm komşular bile benim bu tarafa kaçıyo yazın serin diyee ön taraflar yanıyo bide benim arka taraf ama heryer ayağımın altında manzarası fena değill:ecrin_bebek:

benim de doğumda yardımcım çok allah şükür annem var kayınvalidem ablammm ve ennn büyük destekçim eşimmmmmmmm

EŞİM OLSUN YANIMDA BAŞKA KİMSEYE İHTİYACIM YOK.......
ZATEN GEÇEN 3 GÜN HASTANEDE KALDIM EŞİM KALDI YANIMDA REFAKATÇI GÖZÜ GİBİ BAKTI BANA AŞKIMMM BENİM

meaşallah meaşallah allah bozmasın çok güzel...
nesquik sende süper görünüyosun bacım ya,bende o kadar göbek yok daha kasılma süt falanda yok bide zaten benimki çok tembel tekmelerinide çok az duyuyuroum okşuyor gibi günde 3 kere falan teklemiyor :CüvCüv::CüvCüv:

EŞİM OLSUN YANIMDA BAŞKA KİMSEYE İHTİYACIM YOK.......
ZATEN GEÇEN 3 GÜN HASTANEDE KALDIM EŞİM KALDI YANIMDA REFAKATÇI GÖZÜ GİBİ BAKTI BANA AŞKIMMM BENİM

en büyük destekcimiz eşlerimizz vallahi benim kıza bile nasıl bakardı akşam işten gelirdi mamasını yapar yedirir gazını çıkartır uyuturdu o bile yeterdi bana :nazar::1hug:

kızlar demin bizim önümüzde bir kaza oldu.yoldaki logar kapağı kırılmış.adamın biri arabayla içine girmiş lastii patladı arkasından gelen toyataya vurdu az kaldın bizim şirkete giriyorlardı. bizi sıyırıp kaldırma çıkıp durabildi adamcağız. çok kötü tabii. onlara yardımcı olduk.hayır duası aldım herhalde -tatlicadiarzu-

X