2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar selsin yok bugün cenazeye mi gitti yoksa bu halde:1no2:

zuzumla gaydin de yoğun galiba işleri katılamıyolar yine...

derin kesin gene gesmeye gitmiştirrrrr:eek:klava:

diloşşşşş bitmedimi kahvaltı bacımmm yeter bu kadar yediğinnnnnkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

melek bi göründü yazmadı hiç inşallah iyidir...

star dust bugün gene kayıplarda...

gülistan ve bi çok arkadaş var çok uzun zamandır ugramayan inşallah hepsi de iyidirler:Saruboceq:

ayyyy menekşe bencede sen doğuracan sankimmmmm önceeedelikafaduldenalkisalkisalkis

ben bugün acaip tembelim hiçbişey yapmak istemiyorum kocacımda nöbetçi zatisenağlama

doydum tatlımm evi topluyorum bi yandan buraya bakıyorummm kaydirigubbakcemile2

kızxlar ben bebısın cıcılerını en kısa programda yıkıcam
makınamın elde yıkama özellıgı var onda yıkamayı dusunuyorum zaten kırlı degıller mıkroplar ölsun yeter....

ben halen gecelik pijama işini halledemedimmmmmmmm:1no2:

Bendee,beğendiğim pijamayı dagiye sordum daha üretime geçmedi dediler :dilcikar:,aman ben doğurana kadar yetiştirin dedim tamam dediler hemen başlıyoruz kaydirigubbakcemile3,valla onu bekliyorum kedi gibi ama hastanede giymicem onu kıyamam eve gelince giyerim,hastane içinde uzun kollu almayı düşünüyorum 2 tane koyu renk olsun çıkınca bulurum sanırım daha hiç bakmadım

Bendee,beğendiğim pijamayı dagiye sordum daha üretime geçmedi dediler :dilcikar:,aman ben doğurana kadar yetiştirin dedim tamam dediler hemen başlıyoruz kaydirigubbakcemile3,valla onu bekliyorum kedi gibi ama hastanede giymicem onu kıyamam eve gelince giyerim,hastane içinde uzun kollu almayı düşünüyorum 2 tane koyu renk olsun çıkınca bulurum sanırım daha hiç bakmadım

ayyy cıcegım bende o modelı beklıyorummmm fıyatını sordunmudelikafadulden

cuma günü eminönüne havuzlu hana gitmeyi düşünüyorum açıkmıdırki acaba kızlar? bide bildiğiniz mağaza varmı oraya gidiyim direk fazla dolaşmadan.

bencede canım hastanede okadar göze çarpan bişey giymeye gerek yokk maffoluyo üstün başın evde lazım konu komşu akrabalar geliyo güzel gözükelim demiikaydirigubbakcemile3

hurmayı bende duydum kızlar
zeki oluyomuş bebişler

bir tane daha var hem zekayı geliştiriyormuş hemde doğuma yardımcıymış yeni yeni çıkmaya başladı ama adını söylemem canımız ister:eek:

Kızalr aklıma takıldı hastane Çantası demİŞken aldıĞımız sÜslÜ gecelİk ve sabahlıklaır da mı
yıkayacaĞız.
Hanİ yepyenİ durması aÇısından yıkamaya kıyamıyor İnsan ama ,İÇİmde rahat etnmİyor.sİz ne yaptınız

valla ben yıkamıycam onları canım çünkü zaten öyle güzel bir paketin içindeydi ki birde mağazaya daha yeni gelmişti yazlıklar abla ilk sana açıyorum demişti satıcı o yüzden yıkamıycam kıyamıyorum -tatlicadiarzu-

yaa yenidoğan bezi alan var mı kaçlık paket almamız lazım??

ben aldım bır paket ultra prıma yenıdogan 98'li

kızlar ben de küçük bir paket alıcam ilk etapta büyük almayın derim çünkü çok çabuk toparlıyor bebişler güzel emince..

birde prima iyice bozmuş haberiniz olsun kardeşimde ilk prima almıştık çocuğun afedersiniz bırakın çişini tatası bile sırtına kadar çıktı hiç tutmadı sonra başkalarından da duydum hep sırtına çıkıyor dediler:mymeka: aklınızda olsun boş yere para vermeyin yazık.
ben molfixin yenidoğanını alıcam birde baby star aldım 2 büyük paket ondan çok memnundu kardeşim birde kampanyası vardı bitmediyse ikiz paketi yarı fiyatına...

demetcim ben daha hazırlamadım evi bi temizlettirip öyle yıkayıp hazırlayım diyorum mayıs sonu gibi.

canım en azından çantana koyacaklarını hazırla bence hazır dursun inşallah ihtiyaç olmaz tabi ama ne olur ne olmaz...

bende kızlar hastane için koyu bişey ev için açık pembe düşünüyorum. çok kanama oluyomuş açık renk hastane için kullanışlı olmaz diyolar.

iyi bir hasta bezi alırsan bir tane bile leken olmuyor tatlım..
tavsiyem marketten değilde eczaneden alın hasta bezinizi ve sorun cırtcırtlı istiyoruz deyin.sağda 3 cırt solda 3 cırt olanı en iyisi çok güzel sarıyor ve asla sızdırmıyorkaydirigubbakcemile5

doydum tatlımm evi topluyorum bi yandan buraya bakıyorummm kaydirigubbakcemile2

şükür geldinnnnnnn:içelim:

bencede canım hastanede okadar göze çarpan bişey giymeye gerek yokk maffoluyo üstün başın evde lazım konu komşu akrabalar geliyo güzel gözükelim demiikaydirigubbakcemile3

Orası öyle şekerim ama benim eşim benim doğuracağım hastanede çalışıyo kaydirigubbakcemile3,çok geçiştiremem sanırım arkadaşları hemşireler herkes beni bekliyooo delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 ,onu sormak için aramıştım zaten ama kız bişey bilmiyo :dilcikar:.Yaklaşık 80-90 arası olur sanırım dedi.Olsun ama çok şık dimii giyeriz evimizde mis gibi oooh

ay evet nekadar olursa olsun almak ıstıyorum ben onu
gecen dagıye gıttım ordada yoktu sınır oldum gercekten cok harıka yaa:asigim:

yerimi buldum oh :)
ben hastane valizimi hazırladım kızlar bugün kendi geceliklerimide ütüleyip koyacağım,dün hastaneye gittim odalarını gezdim hasta bakıcılarla konuştum bol bol iç çamaşırı al yanına dedi.normal doğurursan pijama takımı daha rahat dedi..bende pijama takımı ekleyeceğim birazda iç çamaşırı ekleyeceğim....

bu hafta sonu eminönü yolcusuyum altın yastığı,kapı süsü,bebek şekerlerini halledicem ne heyecanmış ya hehehe:CüvCüv:

Herkeze merhaba kızlar............
Nasılsınız umarım hepınızz ıyyısınızdır..............
Mıde bulantılarından bahsetmıŞsınız benım de Çok aŞırı mıdem bulanıyo...........
HıÇ yaŞamadıĞım mıde bulantılarını yaŞadım ve yaŞıyorum sankı ılk ayları hamılelelıĞımın...
Oysa ılk aylarda pek bulanmadı benım mıdem.....

Kılolardan bahsetmıŞsınız maŞallah az yada Çok hepımız bÜnyemıze gÖre aldık kıloları............

Bende 53 ıle baŞladım Şu an 58 kıloyum...toplamda...5 kılo aldım...
Aslında 59 olmuŞtum geÇen hafta ama Şu an tartıldım 58 kıloyum....
Yanı ortalamada 5-6 kılo arası aldım
saĞlıkla gelsın de tosunlar

yerimi buldum oh :)
ben hastane valizimi hazırladım kızlar bugün kendi geceliklerimide ütüleyip koyacağım,dün hastaneye gittim odalarını gezdim hasta bakıcılarla konuştum bol bol iç çamaşırı al yanına dedi.normal doğurursan pijama takımı daha rahat dedi..bende pijama takımı ekleyeceğim birazda iç çamaşırı ekleyeceğim....

bu hafta sonu eminönü yolcusuyum altın yastığı,kapı süsü,bebek şekerlerini halledicem ne heyecanmış ya hehehe:CüvCüv:

hoşgeldin canım kaç haftalık bebişin sen her işini bitirmişsin maşallah bişey kalmamış...

demetçim maşallah aybalammm kocamannnnnnnnnnnnn olmuş tatlım ya allah nazardan korusun seni ve kızını süper....

ben daha valiz maliz hazırlamadım .............
doğurmanın köşesinden döndüm ama öyle evde boş boş yatıyorum........
10 gün sonra kızımın odası gelcek.............

X