2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın güzel anneler..
demet maşallah çileğine iyi bakmışın annesi
emel kafana yatan bir hastane bulmana sevindim inşallah herşey güzel olacak...
ebush oğluşun kocaman olmuştur maşallah güzel haberlerle dönersin inşallah

kızlar gnydn nasılsınız?
ya ben bu aralar cok mızmızlanıryorum cnm hemen yanıyor karnım acımaya baslıyor erken olmasından korkuyorum dr. hersy normal dedı.bebeğim daha donmemıs ole dedı .normal doğum ıstıyorum ustelık daha doner deılmı ?

günaydın cnm...
bu aralar hepimizde var sanırım bu.. dün o kadra içim sıkılıyordu ki nefes alamadımm uzandım yattım kendi kendime ağladımm... :eek:klava: ama napalımm bize bunu yaptıran hormonlarr :1closedeyes: dr un normal dediyse korkma cnm.. benimde en büyük korkum erken doğumdu dün dr um beni rahatlattıı... bende normal doğum düşünüyorumm benim bebeğim de dönmemiş daha.. döner cnm bu aydan sonra tabii herkesin bir olmuyor..

Günaydınnnnnnn güzel temmuz anneleri ve bebişleri,nasılsınız bugün :1hug:. Umarım herkes iyidir ben yine ara ara katılım sağlıcam bugün,izne çıkana kadar böyle son 1 ayyyyyyy,sonra inşallah hep burda olucam yaşasın :sm_cool:
günaydın canım hoşgeldin...a.s.

Konuyu Toplam 28 Kullanıcı okuyor. (25 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
Rosem, amatist74, BEYAZ MELEK, burcusener, çiçeks, cogut27, demett., Dilara80, Ebush, ecetuba84, eyetkiner, GAMZE:), gaydin58, HURREM_S, huysuzprenses, hüzün_yılı, karen81, kuzeydeniz, madgirl, menekşeak, neslivicdan, NİLAYB1981, selsin, swethome, İLSU_
masallah masallah ne kadar cok katılım var.kaydirigubbakcemile3

Günaydınnnnnnn güzel temmuz anneleri ve bebişleri,nasılsınız bugün :1hug:. Umarım herkes iyidir ben yine ara ara katılım sağlıcam bugün,izne çıkana kadar böyle son 1 ayyyyyyy,sonra inşallah hep burda olucam yaşasın :sm_cool:

günaydın cnmm hoşgeldin.. a.s.

günaydın güzel anneler..

günaydın cnm.... çok şükür hallettim hastane ve dr meselesini... içim rahat artık... alkisalkisalkis

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzz

ebush canım hiç takma kiloyu biz seni gördük valla fıstık gibi bir hamilesin :nazar:

kiminin iç karnı olur kiminin olmaz herkes bir olurmu canım allah allah

benim hamile olduğum ilk ayda belli oluyo mesela iç karnım hiç yokmuş

sonuçta da böyle koccamanım şimdi yuvarlanarak gidiyorum:roflol:

tam13.5 kg aldım gerçi sırf göbüş görünüyo ama nihayetinde aldımkaydirigubbakcemile3

oğlumda 20 kg almıştım verdim hiç üzmeyin kendiniziiiiii:teytey::teytey:

kızlar gnydn nasılsınız?
ya ben bu aralar cok mızmızlanıryorum cnm hemen yanıyor karnım acımaya baslıyor erken olmasından korkuyorum dr. hersy normal dedı.bebeğim daha donmemıs ole dedı .normal doğum ıstıyorum ustelık daha doner deılmı ?

korkma daha vakit var. aslında şuan dönmemesi bence daha iyi benimki çoktan döndü öle bi basnç yapıyorki bazen yürütmüyor bile. doktorum korkulcak bişi olmadığını söledi. artık böle idare edecekmişim. bırak bir iki hafta daha keyfini yaşa. bak canım yanıyor diyorsun bebiş aşağıya dönünce dahada rahatsız olacaksın. bazen oturacak şekil bulamıyorum :CüvCüv:

Benim de kızım olacağı halde dhaftasonu düğünümüzde görenlerin çoğu oğlan mı dediler. Karnım sivri imis, yüzüm lekelenmemis diye.

Kız desemde, sen oğlana da hazır ol dediler bakalım göreceğiz benimde aklıma takılmadı değil...

Benim de kızım olacağı halde dhaftasonu düğünümüzde görenlerin çoğu oğlan mı dediler. Karnım sivri imis, yüzüm lekelenmemis diye.

Kız desemde, sen oğlana da hazır ol dediler bakalım göreceğiz benimde aklıma takılmadı değil...

aynısını banada söyluyolar senınkı oğlan degıl kenını hazırla kızın olcak dıyolar:CüvCüv:

günaydın güzel anneler..

teşekkürler neslicim valla süt ve dondurma sayesinde:lepi:

günaydın kızlar
şeker testi yaptırmaya gidiyorum
inşallah güzel sonuçlarla dönerim dimi
yerimseniben
canım ınsallah guzel sonuclarla gelırsın.:Saruboceq:

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... suyuna baktı yeterli dedi. plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. birazcık varmışş: tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....
canımm cok sevındım senın adına.
artık guvenebılecegın bır hastanen ve doktorun var.:sm_cool:eek:glusunda kocaman olmus masallah.
bu arada neden yolculuga uzın vermedıler.benım mayıs sonunda sehır dısına cıkmam gerekıyor yoksa banada mı ızın vermezler.delikafadulden

aynısını banada söyluyolar senınkı oğlan degıl kenını hazırla kızın olcak dıyolar:CüvCüv:

banada eminmisin senin ki oğlana benziyor aynı diyolar sipsivri bir karnım varrrrr-tatlicadiarzu-

kendi annem bile erkek bu sanki diyooo:roflol::roflol:

3 ayrı doktora onaylattım eğer erkekse yazık olsun diplomalarına:mymeka:

pembiş pembiş giyinir gezer oğluşumsa eğer :1closedeyes:kaydirigubbakcemile3

günaydınlar.......

geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir. bu arada dün ikinci doz tetanozumu vuruldum ilki kadar ağrı yapmadı kızlar.

X