2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım benım ankaraya gıtmem gerekıyor sınavım var cunku.
yaklasık 6 saat suruyor.ınsallah bırseycıkler olmaz.mecburiyetten gıdıyorum cunku.:1no2:

anladım cnm... ben gideceğim ve geri döneceğim için tavsiye etmedi sanırım...
bi de hamile hamile sınava mı gircenn sakın stress yapma heee... delikafadulden

kıslar dondurmadan bahsetmısınız..
acayıp canım cektı.delikafaduldendelikafaduldenhemen markte gıdıp alayımbarı.:dance:

afedersin tatlım yaa düşünemedim hemde yapılmasına karşı olduğum bişey aslında du kendime bi vuriimmmmm:mymeka:

ama paylaşmak istedim biri yazmış son ayına kadar hep normal bebekten biraz daha zayıf gelişiyormuştu bebişi ve hergün 2 tane o kocaman pakette olanlardan yemiş ve son ay öyle bi kilo almış ki bebiş normal olmaz demiş doktorkaydirigubbakcemile3

demet sende tam bır tosuncukmusunn,masalalh.
hemde 5.750 ve normal dogum..delikafadulden

alacağınız olsun kızlar,
dondurma mevzusunu kapatsanız artık senağlama diyetteyiz herhalde senağlama senağlama

anladım cnm... ben gideceğim ve geri döneceğim için tavsiye etmedi sanırım...[/COLOR
bi de hamile hamile sınava mı gircenn sakın stress yapma heee... delikafadulden

evet canım hamıle hamıle sınava gırıcem.sınavdayken hamıle oldugumu bıle unutuyorum.delikafaduldenkaydirigubbakcemile3
afedersin tatlım yaa düşünemedim hemde yapılmasına karşı olduğum bişey aslında du kendime bi vuriimmmmm:mymeka:

ama paylaşmak istedim biri yazmış son ayına kadar hep normal bebekten biraz daha zayıf gelişiyormuştu bebişi ve hergün 2 tane o kocaman pakette olanlardan yemiş ve son ay öyle bi kilo almış ki bebiş normal olmaz demiş doktorkaydirigubbakcemile3
olsun canım bırazdan markete gıdıp alırım.:icecream:

kıslar benım bır tanıdıgım süt ve elma sayesınde 5,5 kılo dogurmus bebegını.delikafadulden:nazar:
bebek dogdugunda aldıkları yenı dogan kıyafetlerı olmamıs yenıden kıyafet almıslar.
yalnız onun aılesınde genetıkmıs kendısı degıl bebek kılo alıyormus.
bende bunu duydugundan berı bol bol elma yıyorum sut zaten iciyordum.:lepi:

kaydirigubbakcemile3 kız nasıl doğurcaz 5 kiloluk tosunuu bende çok elma yiyiyordum keseyim barii normal doğum yapıcam hayatta çıkaramam onuu kaydirigubbakcemile3

konu değiştirelimmmmmm-tatlicadiarzu-

bebişin kıyafetlerini yıkayıp çantalarını hazırlayan varmı kızlarrrrrrrrrrrrrrrhihoyyyt

ben havaların biraz daha açmasını bekliyorumm yavaş yavaş anca yaparımmmmmkaydirigubbakcemile2

:ecrin_bebek:
hoşgeldin canım geçmiş olsun hadi atlattınnnnnnn darısı başımaa-tatlicadiarzu-

benimki de 2 mayıs ilkinde de acımadı benim çok şükür inşallah 2. de de acımaaaa:Saruboceq:

ayy o kadar tombiş olmasın bissürü minik kıyafetimiz var olmaz sonraaaaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar bende 5.750 doğmuşum hemde normal-tatlicadiarzu-

oğluşum 3.750 ve 54 cm doğmuştu:nazar:

bakalım prenses nasıl olacakhihoyyyt
demetcim sen de tosuncukmuşun..Annen normal doğum mu yaptı?:1shok:bence senin prenses de tosuncuk olacak...

demet sende tam bır tosuncukmusunn,masalalh.
hemde 5.750 ve normal dogum..delikafadulden

evett hemde annecimin ilk doğumu

yırtmışım hep çıkarken:eek:

annem diyo ki seni alıp gittiler tüm hastaneyi gezdirmişler kucaktan kucağa bu nasıl güzel bebek diyeeekaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-

vanilyalıı dondurma yesekk azıcıık olmaz mıı hem dondurmada kalsiyum var...

ece canım o kadar olmasın normal olsun yeterrrrkaydirigubbakcemile5

ayy heyecan bastııı kızlarrrrrrrrrrrhihoyyyt

hüzüncüm ben 29 un içindeyim sanırım haftaya yıkarım bende inşallhhhhh:teytey:

X