2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

merhaba arkadaslar nasilsiniz gorusmeyeli?
bi suredir yoktum, ins hersey yolundadir,
ben gecmise bi goz atip geliyoruma.s.

hüzüncüm ilaclarda fayda etmedi mi reflüne:KK43:
bir çözüm yolu yok mu acaba ya gece uyku uyuyamaz hale gelmişsin baksana

Karencim ilk defa oldu endişelendim baya işte .
Evet fazla kilo almadım canım 5 kilo almıştım bu ay 2 kilo daha almışım toplam 7 oldu.

ılsu bılmıyorum artık dayanamıyorum ınankı
bıde esımle tartıstık dun aksam hıç anlamıyosun halımden dedım kızdı bana cok
bıde sınırlenınce ıyıce azdı reflum delırıcem..

merhaba arkadaslar nasilsiniz gorusmeyeli?
bi suredir yoktum, ins hersey yolundadir,
ben gecmise bi goz atip geliyoruma.s.

hosgeldın canım uzun zamandır yoksun ınsallah ıyısınızdır:1hug:

sweatcim evet kimse inanmıyo burdan arkadaşlar doğurmana az kaldı hala arkadan hamiş olduğun belli değil diyolar dün artık nazar boncuğu taktık sadece göbiş varmış bende öyle diyolar çaktırmıyorum 15 kiloyu anlıcankaydirigubbakcemile3

bana da hiç kg almamşısn kiiiiiii
diyenler var ama kıyafetlerim oluyıor.
göbek gölgeliyor galiba.kg muzu
geçen minibüste oturyorum biri ile karşılaştım.
bana çocuk düşünüyor musun dedi.
evet temmuz da doğacak inşallah dedim.
elini karnıma attı.
inanmadı.ama kaban var onda deidm.
biraz da sitem etti hiç söylemiyorusn die:))))

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... suyuna baktı yeterli dedi. plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. birazcık varmışş: tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....

maşallahh tatlımm ne güzel hem bebişin iyi hemde en sonunda içine sinen doktor ve hastane buldun allah sağlıklı doğumlar nasip etsinn:nazar::1hug:

Diloşşş nerde yahuuuu, her sabah kepenkleri kaldırır tükkanı acardıııı alla alla insallah sadece uyuyakalmıştırrrr, uykucuuuu diloşşşş :kahve:

geldim tatlımm sabah 7 kaltım eşime kahvaltı hazırladım saat 8 de şöyle kızımın yanına gireyimde bi koklayım dedimm orda sızmış kalmışım 10,30 kalktımkaydirigubbakcemile3

herkese gunaydın
dun gece cok kotuydum uyuymadım oyuzden bu saate kadar uyudum
mıdem okadar kötuydukı anlatamam sıze surup hıc fayda etmedı
saat bası kalkıp soguk süt içtim onun sayasınde bıraz bıraz uyuyabıldım
artık yemek yıyemıyorum dun gece aç yattım zaten
ne yıcem napıcam sasırmıs durumdayım canım cok sıkıın...

canım geçmiş olsunn inşallah düzelir sen yine ilaçlarını ihmal etmeŞeniz

bana da hiç kg almamşısn kiiiiiii
diyenler var ama kıyafetlerim oluyıor.
göbek gölgeliyor galiba.kg muzu
geçen minibüste oturyorum biri ile karşılaştım.
bana çocuk düşünüyor musun dedi.
evet temmuz da doğacak inşallah dedim.
elini karnıma attı.
inanmadı.ama kaban var onda deidm.
biraz da sitem etti hiç söylemiyorusn die:))))

DEMEK Kİ ALT YAPI VARMIŞ BİZDE SAKLIYORUZ KİLOLARI KİMSE BİZE TOMBİŞ GÖZÜYLE BAKMIYO BENİM 17 KİLOYA BİLE HANİ NERDE DİYORLAR kaydirigubbakcemile3

günaydın cnmmm :ecrin_bebek:

günaydınnn canımmm benim hoşgeldinn....
çok teşekkürlerrr cnım sonunda sorunum çözüldü artık bi dr ve hastanem var.. şükür..
belirsizlik ne kadar kötüymüş.. yolculuğa gitmeyi bende istemiyordum isabet oldu.. annem kalacak bende yavaş yavaş hazırlanırım artıkk..
inşallahh hep hayırlı ve güzell haberler alırız... :Saruboceq:

günaydın kızlar
eyetkiner seda hastanesine gidyorsun dimi. benim arkadaşımda oradaymış haber geldi. yardımcı olmasını istersen özelden ismini atarım. bu arada sevindim senin adına

Sabah sabah Şehıt haberlerı geldı yıne dıyarbakırdan kımlerın cıĞerı yandı kımlerın evıne ateŞ dÜŞtÜ allah bılır rabbım sabır versın yakınlarına

dilaracımm çopk sağoll canımm çok şükür üzerimden büyük bi yük kalktı...

günaydın kızlar
eyetkiner seda hastanesine gidyorsun dimi. benim arkadaşımda oradaymış haber geldi. yardımcı olmasını istersen özelden ismini atarım. bu arada sevindim senin adına

günaydın cnm...

evet canım sada hastanesine gittim dr umdan da memnun kaldımm çok şükür sorunum kalmadı... ilgin için çok teşekkür ederim cnm.. çok sağolasın.. arkadaşınla tanışırım tabiii iyi olur benim için de sağol tatlım..

X