2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın güzel anneler ve bebişler...

demetcim maşallah kızına tombiş tombiş olmuş.senin kız çok nazlı olacak galiba hiç yüzünü göstermiyor...yerimseniben

eyetkiner maşallah oğluşuna iyi haberlerine sevindim...

ben artık geceleri uyuyamıyorum.boğulacak gibi oluyorum..dön sağa dön sola.sabahı zor ediyorum..siz de öyle oluyor musunuz?:bbo:

hosbulduk kizlar:1hug:
ya kizlar ben yokken nolmus boyle:1shok:
millet dokulmus valla, kesin nazar degdi topicigimize....

demetcim maşallah kızına tombiş tombiş olmuş.senin kız çok nazlı olacak galiba hiç yüzünü göstermiyor...yerimseniben

ben artık geceleri uyuyamıyorum.boğulacak gibi oluyorum..dön sağa dön sola.sabahı zor ediyorum..siz de öyle oluyor musunuz?:bbo:

çook teşekkürlerr cnmm a.s.

Hoşbulduk kızlar, tekrardan günaydın. Mide yanmasından bahsetmissiniz benimde oyle yaa...

2 yastıkla yatıyorum ama kafamı yastığa koyar koymaz midem , yemek borum nasıl yanıyo anlatamam.En iyisi benimde doktorumu arayım surup istemem.
Kullanmak istemiyordum ama mecburum artık çok fenayım, kendimi ejderha gibi hissediyorum sankı bi bağırsam ağzımdan atesler fıskırcak gibi....

Birde 2 gündür ara vermistim tadını sevmediğim için mağnezyum ilacımı içmiyordum gece ayağıma feci bir kramp girdi, çok acıdı hala da acıyor kramp giren yer. Bana iyi bir ders oldu bundan sonra aksatmayacağım mağnezyum ilacımı....

ya kizlar bende fazla kilo almadim aslinda topu topu 7 kilo aldim, ama herkes bana sismissin diyo, acayip moralimi bozuyolarbenneyaptımki

yaw arkadaşlar
şu reflü için doktorunuzdan iyi bi ilaç isteyin ısrarcı olun bana mesela demoprozal vermişti iki kere içttim hiç bşi kalmadı. birde yediklerinize çok dikkat edin .bnde şeker çıktığından beri diyetteyim ya hiç bir miğde yanmam kalmadı. doktorum bile dalga geçti ee bişi yemezsen rahat edersin dedi kaydirigubbakcemile kısacası yağdan,asitten, çok şekerli şeylerden kaçınırsanız topluyorsunuz. benim gibi diyet yapmayın tabide özellikle akşamları asitli meyve falan yemeyin birde 10 dan sonra hiçbişi yemeyin derim.

günaydın kızlar..midem bulanii ..off..sabahları benmki gibi midesi bulanan var mı..?

artık normal kasılmalar ilsucum, ayrıca cokda kilo almamışsın maşallah..

demetcim, maşallah prensesine dr dan haberlerini okudum, o da b tosuncuk, maşallah canımcım.:)

güzel sonuçlarla dön inş tatlım:)

emelcim hayırlı olsun öncelikle dr un , anlaşılan bu diğerleri gibi değil ve ilgili.inş içine sinmiştir.Bebeğinede maşallah canım herseyin yolunda olmasına çok sevindim.kaydirigubbakcemile5

hüzüncüm sanada geçmiş olsun diim kendimede..
dün gece bende sendendim, acaip mide yanması .gaviscon içemedim içemiorum ve sadece su içip durdum.

günaydın tatlım hoşgeldinnnn ve de çokk geçmiş olsunnnŞeniz

teşekkür ederiz teyzoşu büyüyor kuzucuklar çok şükürrrr:lepi:
miden için süt iç tatlım iyi geliyor.

günaydın cnmmm :ecrin_bebek:

günaydınnn canımmm benim hoşgeldinn....
çok teşekkürlerrr cnım sonunda sorunum çözüldü artık bi dr ve hastanem var.. şükür..
belirsizlik ne kadar kötüymüş.. yolculuğa gitmeyi bende istemiyordum isabet oldu.. annem kalacak bende yavaş yavaş hazırlanırım artıkk..
inşallahh hep hayırlı ve güzell haberler alırız... :Saruboceq:

hoşbuldum emelcimŞeniz

merhaba arkadaslar nasilsiniz gorusmeyeli?
bi suredir yoktum, ins hersey yolundadir,
ben gecmise bi goz atip geliyoruma.s.

Selam arkadaslar herkese hayırlı günler...

herkese günaydınn kızlarrralkisalkisalkisalkisalkisalkis

hoşgeldiniz kızlarrr günaydınnnnnhihoyyyt

diloşş uyu tatlım valla 2 ay sonra uykular bozulacak çokkk tatlı birileri tarafındannnnnn:lepi:

günaydın kızlar
eyetkiner seda hastanesine gidyorsun dimi. benim arkadaşımda oradaymış haber geldi. yardımcı olmasını istersen özelden ismini atarım. bu arada sevindim senin adına

Sabah sabah Şehİt haberlerİ geldİ yİne dİyarbakırdan kİmlerİn cİĞerİ yandı kİmlerİn evİne ateŞ dÜŞtÜ allah bİlİr rabbİm sabır versİn yakınlarına

hoşgeldiniz kızlar günaydınnnŞeniz
ece canım çok teşekkür ederim evet çok nazlı kızım bi türlü göstermiyor yüzünü-tatlicadiarzu-
canım bence kanını bi ölçtür bu nefes darlığı kansızlıktan oluyo benim gene düştü tekrar kan takılacak sanırım:1no2:

hürremcim Rabbim ailelerine sabır versin ateş hepimizin yüreğine düşüyor yakıyor ama ana babası:1no2:
Allah o şerefsizleri KAHRETSİN!!!!! kötükedihüso

ya kizlar bende fazla kilo almadim aslinda topu topu 7 kilo aldim, ama herkes bana sismissin diyo, acayip moralimi bozuyolarbenneyaptımki
amn canım sen boşver milleti..onlar herşeyi söylerler.bana da karnın çok küçük yoksa bebeğin çok mu küçük diyolar..ben de kafamı takıyordum..bebeğimin kilosu herşeyi normal..sen de canım üzme canının 7 kilo fazla değill...

aman takma şekerim.benim iç karnım hiç yokmuş demekki 3.ayda karnım bayağı belli idi şimdi de gören aa erken gelir bu yada ikiz mi gibi aptal sorular soruyorlar. oysaki her bünye aynı değil. herkesin farklı göbişinle mutlu ol.gerisinide dinleme :CüvCüv:

amn canım sen boşver milleti..onlar herşeyi söylerler.bana da karnın çok küçük yoksa bebeğin çok mu küçük diyolar..ben de kafamı takıyordum..bebeğimin kilosu herşeyi normal..sen de canım üzme canının 7 kilo fazla değill...

haklisin canim, fazla takmamaya calisiyorum, oyle insanlarla fazla yuz goz olmamaya calisiyorum, ama kilolarima benden fazla takan kiside benim kendi oz annemm!!....
simdi napim ben bu kadini???:mymeka:

aman takma şekerim.benim iç karnım hiç yokmuş demekki 3.ayda karnım bayağı belli idi şimdi de gören aa erken gelir bu yada ikiz mi gibi aptal sorular soruyorlar. oysaki her bünye aynı değil. herkesin farklı göbişinle mutlu ol.gerisinide dinleme :CüvCüv:

aynen oyle canim, ben gobusumle cok mutluyum:dilcikar: :CüvCüv:

kizlar buarada yarin sabah randevum var, oglusumu gormeyeli tam tamina 31 gun oldu, dua edin hersey yolundadir ins.....

haklisin canim, fazla takmamaya calisiyorum, oyle insanlarla fazla yuz goz olmamaya calisiyorum, ama kilolarima benden fazla takan kiside benim kendi oz annemm!!....

canım güzel bir dille konuş annenle üzüldüğünü ifade et...o zaman anlar seni..

canım benimde arkadaşımla aynı kiloyualdık.
hatta kız benden 1 hafta önde gidiyo
boyumuzda aynı bana sen 2 katı görünüyosun diyolar
içi geniş oluyomuş bazılarının belli olmuyo çok
beni okadar sivriki ben burdayım diyo:CüvCüv:

selam hanımlar.
masalah bugun ne kadar cok katılım var yıne.
gecmısınde hepsını okuyamadım bır bakayım dedım sayfalar dolup tasmıs yıne.

kızlar gnydn nasılsınız?
ya ben bu aralar cok mızmızlanıryorum cnm hemen yanıyor karnım acımaya baslıyor erken olmasından korkuyorum dr. hersy normal dedı.bebeğim daha donmemıs ole dedı .normal doğum ıstıyorum ustelık daha doner deılmı ?

aynen oyle canim, ben gobusumle cok mutluyum:dilcikar: :CüvCüv:

kizlar buarada yarin sabah randevum var, oglusumu gormeyeli tam tamina 31 gun oldu, dua edin hersey yolundadir ins.....

güzell haberlerle gel inşallahh cnm...

selam hanımlar.
masalah bugun ne kadar cok katılım var yıne.
gecmısınde hepsını okuyamadım bır bakayım dedım sayfalar dolup tasmıs yıne.

selam canımm hoşgeldinn...

canım benimde arkadaşımla aynı kiloyualdık.
hatta kız benden 1 hafta önde gidiyo
boyumuzda aynı bana sen 2 katı görünüyosun diyolar
içi geniş oluyomuş bazılarının belli olmuyo çok
beni okadar sivriki ben burdayım diyo:CüvCüv:

sorma canim benim karnimida cok sivri, tam bi erkek gobusu iste :CüvCüv:
valla gobegim belli olmasin diye ne giycemi sasirdim yaf,
bundan sonra tulum giymeye karar verdimdelikafadulden

Günaydınnnnnnn güzel temmuz anneleri ve bebişleri,nasılsınız bugün :1hug:. Umarım herkes iyidir ben yine ara ara katılım sağlıcam bugün,izne çıkana kadar böyle son 1 ayyyyyyy,sonra inşallah hep burda olucam yaşasın :sm_cool:

X