2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarrr aşkoşum geldiiiiii benden bugünlükde bu kadarrrrrrr:sm_cool:

inşallah güzel haberlerle dönerim sizeeee:Saruboceq:

hepinizi öpüyorum Şeniz

ayyy üniversitedeyken radyoda programım vardı kapanışı şöyle yapardımm

yüzünüzden gülücük, kalbinizden sevgi eksik olmasınnnnnnnnnn:teytey::teytey:

bebişlere iyi bakınnnnnnn

canım ben bi arkadaşa sordum , alt komşuma da ulaşamadım .. sanırım burdan iş çıkmayacak bana .. sen benim için bir tane sipariş verir misin , geç kalmadıysak bugün mesela yerimseniben h.sonu da elimde olur ben İst.dayken .. en olmadı senin bulunduğun yerden elden alırım , du ben bi ö. mesaj atayım sana yerimseniben

slm kızlar ben geldim

Hoşgeldin canım nasılsın :1hug:

Hadi bakalım demet git gel çabucak güzel haberlerinizi bekliyoruz a.s.

kızlar bende sirli ılık ağda yaparım
ilk gebeliğimde son ayıma kadar da ayna karşısında yaptım baya
ama artık zor geliyo bende gitmeyi düşünüyom
ama ortalama kaça yapılıyo bi fiyat verirmisiniz yaptıranlar

bir de ben krem sürmeme rağmen karnımda çok fazla çatlak oluştu. siz ne yapıyorsunuz bu çatlaklar için. artık geç sanırım ama bir sormak istedim.çünkü benim karnım çok kötü çatladı.

Ben pek dikkat etmedim.bebe yağı sürüyorum aklıma geldikçe şimdilik çatlamadı.İnşallah da çatlamaz.

Bende çıkıyorum arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.Alışverişe gidiyorum da kuzucuğuma ciciler alacağım öptümmmm.

doktor amcamızdan geldik.
bebişim 415 gr almış 15 günde :)) toplam 1615 gr olmuş ki ben bu ara 2 kilo verdim çok sevindim.kaydirigubbakcemile3
beyaz melek aferim sana diyecek bişi bulamıyorum. çok dikkatli olman gerekirken sen haşarılık yapmışsın. lütfen dikkat et.çabuk toparlanırsınız inşallah

star dust bebek şekeri koymak için beşik sordum kemeraltında senin için 30 ytl dediler. benim kızada soracağım ne kadara yapacak perşembe bana gelecek soracağım istersen tabii

yyyyyyyyyy o anlayıştan benim patrona da lütfennnnn azıcık........
maşallah diyelim ne güzle olmuş canım senin için.

Kızlar hic alısveris sırasında böyle bisi goren varmı??? Banyo arayısına girdim simdi deeee, ne alsam diye geziniyodum daaa

bu ne ya zuuzm ,,ıggghh ben yıkayayamma bunda

canım doktorun bebeğinle ilgili ölçümlerini verdiği kağıtta FL ölçümü yazar.onu 7 ile çarptığında yaklaşık boyunu hesaplayabilirsinkaydirigubbakcemile5

ben şimd yaptım geçen hafta ki ölçüme gör e39,1 çıktı:)

liste fiyatı 54.39 arkadaşım,paketi 2,5 kg.fiyat üzerine bişiler yapıorum ben ama anwayciler kızıomuş indirim yapana burdan yazamıycam ..özelden görüşelim bu konuyu şayet isterseniz.

peki normal her türlü çamaşır için olanı alsam ,bebepğede kullansma olur mu
kızlar bi soru sorcam ama biraz mahrem olcak göbekler çıktıgından beri pıtımızı göremiyoruz ben kesinlikle görmüyorum siz nasıl temizleniyorsunuz

az önce banka için çarşıya çıktım.
veee yine ağda salonuna kaçtım.
kasılıyoırum her zaman yaptırırken ama başka türlü de rahat edemiyorum.

şu an içim rahat
inşallah doğuma da böyel temzi bir haldeyken giderim

ahahahaah
muhabbet her yerde aynı galiba
eşim de bana moldovyalı almak istiyo bi tane :roflol:

bizde " bugün bebeğinize ne yedirdiniz" diye bi topik açalım mı kızlarrrrrrrrrdelikafaduldendelikafadulden

allahhhhhh benim yazcaklarımla dolar valla sayfalarrrrrcokacimcoook:roflol::roflol:

bence de yazma sen ve de ben :))))))
gözünün gördüğünü ve görmediğini dahi yemek isteyen birinin mönüsü kalabalık olur zannımca kaydirigubbakcemile3

canım sebzeleri doğrayıp , 250-300 gr et , istediğin baharatları ekle , soya sosu + azıcık nar ekşisi ve z. yağı ekle , vok tavada pişir hepsini aynı anda , süper oluyor ve o sebzeler hiç bu kadar lezzetli olmuyor walla cokacimcoook

listeye ipeğimu , sevtapduzyol,cgulistan,bebişim ( umarım o ve bebeği iyidir :Saruboceq: ) , ahududulu, akdas , comebaby ( dr. kesin istirahat verdiği için gelemiyor ) , nilayyyy'ı da eklemeli a.s

slm kızlar ben geldim

hoşgeldin canım ...
hey maaaşallah kuzuna yaaaaaa
çok sevindim güzel haberlerle dönmene
sen sor canım benim için , çok sevinirim walla .. cuma günü ist.da kontrolüm var , oradaki dr.um istirahat vermezse ctesi eminönüne gitmeyi düşünüyorum , oradan bakıcam şekere de sepete de .. ben sana haber versem olur mu ctesiden sonra :1hug:

Bende çıkıyorum arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.Alışverişe gidiyorum da kuzucuğuma ciciler alacağım öptümmmm.

aldığın cicileri bekliyoruz ciclerimiz topikineeeeeeee
ben de ne zamandır ekliycem üşendiğime ekleyemedim , hepsini toptan ekliycem bi gün kaydirigubbakcemile5

Canım maşallah bebişinee kocaman olmuş 2 kiloya yaklaşmış artık süper artık hızla büyüyolar annesi

masallah kuzucuğuna canım
2 kiloya yaklasmış annesi
onun kilo alıp senin vermen güzel ama .önceki aldığın kilolardan veriyorsun ozaman

ayy geldim gene koptum off ya hakikaten iş çoktu 1 mayısta tatil diye sıkıştık iyice çıkışlarım var canlar
ametist maşallah kuzuna ayy yakındır 2 kilo demeye başlarız süper ya hep böyle sağlıkla ilerlesinler inş.

ben geldim biraz yürüyüş yaptım arkdaşımın dükkanına girdim 2 saat oturduk çene çaldık kızlarımız oynadılar şimdi yemek işine girişiyorum bi sorun yok dimi kaçırmadım bişeyyyysengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…