2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benim bide yardımcım olsaydı o hooooo kaç kilo alırdım düşünemiyorummmmmm:roflol::roflol:

bizde arkadaşlarla biraraya gelince hep bu ukraynalı moldovyalı yardımcı konusu açılır bide derler sırf sizi düşünüyoruz niye yanlış anlıyosunuzzzz:mymeka:

benimki sadece güler ağzından bi öyle bişi duyayım görür o gününü:1closedeyes:

bizde " bugün bebeğinize ne yedirdiniz" diye bi topik açalım mı kızlarrrrrrrrrdelikafaduldendelikafadulden

allahhhhhh benim yazcaklarımla dolar valla sayfalarrrrrcokacimcoook:roflol::roflol:

ben hıc sebze yemegı yemıyorum malesef
ıspanagı sevmıyorum prasada öyle yapınca çöpe gıdıyor dırek esımde yemıyo cunku
beyaz lahana karnıbahar da yenmıyo evde
sadece salatalık domates patlıcan
napıcam ben ya nasıl alıcam bunların vıtamınını

derin gene geziyo galiba hiç ugramadı bugün

emelde girmedi ist a mı geliyo acaba:uhm:

selsincimin morali bozuk ondan katılmıyobenneyaptımki

gaydin yine sıkı çalışıyoo

zuzumm da piyasa araştırmasındaaaaklava:

bizde " bugün bebeğinize ne yedirdiniz" diye bi topik açalım mı kızlarrrrrrrrrdelikafaduldendelikafadulden

allahhhhhh benim yazcaklarımla dolar valla sayfalarrrrrcokacimcoook:roflol::roflol:

valla bende 2 aydır devamlı yiyorumkaydirigubbakcemile3
ağzımhiç boş durmuyor
amannn boşverin yarasın bebişlerimize:teytey::teytey:
2 haftada 2 kilo aldım
nasıl olsa veririz

canım yesil fasulye bezelye falan çıktı alabilirsin onlardan seviyorsan
artık yaz sebzeleri coğaldı
ismini söylemediğimiz şeyde 5 tl olmuş artık:)))

canım aslında sebzelerde öyle bize öğretilen kadar çok vitamin yokmuşş
hele de pişmişlerinde
ama tabi bağırsaklar için çok gerekli sebzeler...
mesela patlıcanda hiç vitamin yokmuş ben yeni öğrendim birde çok severim patlıcanıcokacimcoook
benimde etle hiç aram yoktur otun her türlüsünü yerimmmcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
lahana çok faydalıymış canım salataya doğra arada inan çok da lezzetli oluyorkaydirigubbakcemile5
karnıbaharı bende sevmem ama isterseniz size 2 değişik tarif verebilirim ikiside süper ötesi oluyor ve hiç karnıbahar olduğu anlaşılmıyorrrr:lepi:
onda da çok vitamin varmış...

Demetttttttt nasıl çamaşırını bile çıkarmadan yaw çamaşırı çekiştire çekiştire mi yapıyo anlamadımki :roflol: açıklama bekliyorum kuzum öyle olursa hemen bende gidicem :1closedeyes:

valla bende 2 aydır devamlı yiyorumkaydirigubbakcemile3
ağzımhiç boş durmuyor
amannn boşverin yarasın bebişlerimize:teytey::teytey:
2 haftada 2 kilo aldım
nasıl olsa veririz

bencede senceeee amannnnnnnnnn haydi halayaaaa:teytey::teytey::teytey:

diloş gene kaybolduklava:

ayyy kızlarrrrrr 1.5 saat kaldı prensesimle buluşmamaaa:asigim:

Demetttttttt nasıl çamaşırını bile çıkarmadan yaw çamaşırı çekiştire çekiştire mi yapıyo anlamadımki :roflol: açıklama bekliyorum kuzum öyle olursa hemen bende gidicem :1closedeyes:

çiçeğim valla çıkarttırmıyoooo:lepi::roflol::roflol:

azcıkın ordan azcıkın burdan derken ben bişey anlayamadan bitti diyoooo:roflol::sm_cool:

canım yesil fasulye bezelye falan çıktı alabilirsin onlardan seviyorsan
artık yaz sebzeleri coğaldı
ismini söylemediğimiz şeyde 5 tl olmuş artık:)))

taze fasulyeyi kıymalı yapıp yıyorum onu cok sevıyorum
bezelyeyı hıc sevmem konservesını arada yaparım bazen
evet o şey 5 tl olmus esım gecen almıstı bana 5 tane anca yedım ınan hala dolapta duruyokaydirigubbakcemile3

demetcım benım esım sebze yemıyo tavuk yemıyo
kuru gıdalar ve et cok tuketıyo dogal olarak o ne yerse bende onu pısırıyorum
kendım ıcın yaptıgımı bıle yıyemıyorum o yemeyınce canım cekmıyo nedense oldugu gıbı cope gıdıyo ınankı....

çiçeğim valla çıkarttırmıyoooo:lepi::roflol::roflol:

azcıkın ordan azcıkın burdan derken ben bişey anlayamadan bitti diyoooo:roflol::sm_cool:

Yaaaaa :roflol::roflol: bende gelicemmmmmmmmmmmmmmmm,bizim burdakilerde hiç utanma yok o zaman bayılıyolar soyun demeye :dilcikar:

kızlar ben b yemek yapiim arada ugrarım..elimde b tarif var sebzeli yemek sevenlere..harika oluo..

karencim kolay gelsin müsait olduğunda bana özelden anlatırsan yemeği çok sevinirim tatlımmmŞeniz

vay terbiyepislerrrrrr:mymeka:

gel bacım sen ben seni burdakine götüreyimmmmm:1closedeyes:

Ben cesur bi kadınım aslında evlenmeden önce zorrrla götürdü kızlar beni bağıra çağıra onlarada saydıra saydıra yaptırdım :roflol::roflol: ama çok rahat ettim sonra 9 ay kadar gittim ayacıklarımla.Şimdi doğumdan önce gitmek istiyorum tekrar benimki özlemiştir beni :jeyyar: soruyomuş zaten nerde kaçak diye :lepi:

ay bizde 5 kız bir oğlanız . bitek ben gurbetteyim.ama bizde birbiimize çok bağlıyız hakkaten çok güzel bi duygu
herkese gunaydın kızlarrr doktordan geldık sımdı
gebelık reflüsü olmusum öksurugum bu yuzdenmıs 5 koca şişe gaviskon verdı bıde ilaç:1ninca:
ilaç manyagı olduk oğlumla yaaaasenağlama
geçmiş olsun canım
başınız sağolsun canım allah rahmet eylesin

ya valla hiç kızmada sana koca bi yuh yani
hani bilinçsiz bi anne olsan neysene
allahtan bebişine bişe olmadı sende dersini almışsın anlaşılan neyse bundan sonra dikkat et artık napalım olan olmuş

senin adına çok sevindim canım darısı diğer çalışan arkadaşlarımızın başına ianşallah

maşallah kız bebişine biz burda 1.5 lardan bahsederken seninki 2 ye yanaşmışyaaaaa
korkma başı maşı büyük diye herşey olacağına varır sağlıklı olsunda başı büyük olsun sıkma canını sen

ya bırsuru para verıp kıyafet alıcaz ve lekemı yapcaklar yaniiiyasakkelime
canım illa ebeler yapmıyo
bebek doğduğunda zaten bi sıvısı var dışında ve çoğu hastanede bebek yıkanmadan sadece silinip giydiriliyo
işte oyüzden bebeğin etrafını saran sıvı anne sıvısı deniyo o çamaşırlrda sarı bi leke oluşturuyo ve geçmiyo
bencede ilk doğunca çok kaliteli bişe giydirmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…