2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sorma karen koşturmaca yaa aman yarınıda atlatırsak iyi olucak en azından ihracatlarım bitmiş olucak siz kaynatın evde kebap işiniz valla süperkaydirigubbakcemile2

Hadi kıslar bugünlük benden bu kadarrrr, yarın sabah görüşmek üzere inşallahhhh, yatcas kalkcas geri kalcak 1 tane kaydirigubbakcemile5 Cok öpüyorum hepinisi...

Amatistcimmm masallah bebişineeee cok kilo patatis olmus artıkk o yirim onu bennn ısırıp ısırppppp cokacimcoook

ayyy ilsuuu harika harika..

bak hemen veriyorum tarifi..

yarım çay bardagı zeytinyagı

2 kereviz

2 portakal ,

3 yemek k. bezelye

1 patates

2 küçük havuc

1 orta boy sogan

soğanı zeytinyagına at az kavur ve ustune havucu , patatesi at.3-5 cevir sonra iri dogradıgın kerevizleri at.patateslerde iri dograncak havuclar halka..

3-4 dak sonra sıktıgın 2 büyük portakalın suyunu kat.üstünden yarım yemek kaşığı tuz gezdir, kapağını kapat 30-35 dak ya kadar ksısık ateşte pişir..20. dak gibi bezelyeleri kat yoksa cıvır içinde..

harika b lezzet..vitamin deposu ayrıca..

sorma karen koşturmaca yaa aman yarınıda atlatırsak iyi olucak en azından ihracatlarım bitmiş olucak siz kaynatın evde kebap işiniz valla süperkaydirigubbakcemile2

tatlım hadi az kaldı sizide beklios ev sohbetlerimize walla, pek güzel oluo..ben kötü alışıorum sonra hiç çalışmak istemicem die korkuom..:)

hüzüncüm ben evde duramam canım çalışmaya dışarıya çok alışmışım evde durunca duvarlar üzerime geliyo resmen Allah sağlığımdan etmesin evde durmak çok zor benim için haftasonu haftaiçi evde durduğumuz çok azdır bizim neyseki eşimde benim gibi gezmeyi sever full dışardayız gündüzde işteyiz çalışmadan durulmaz yaaa.s

haklıısnız emme bu lezzetten mahrum kalmayın istedim yavs..yemek tariflerime yazarım bundan sonra sorry..benneyaptımki

karen ben izne ayrıldığımda da gezmelere giderim gene duramam yaz olucak düşünsene evde durulurmu kız hiç oo gezmeler beni bekler :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…