2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım ya offffffff denedim ama yapamıyorum ben öyle ağdada yaptıramam ben başkasına nasıl olcak ya:1no2:

valla pıtış konusunda bende senle aynı düşünüorum ama diğer her yerimi yaptırabiliorum..şimdi napçam bilmiorum..cesaretimi toplayıp belki giderim.

kızlar bi soru sorcam ama biraz mahrem olcak göbekler çıktıgından beri pıtımızı göremiyoruz ben kesinlikle görmüyorum siz nasıl temizleniyorsunuz

ben çok utanıyorum canım ya

bende cekındıgım ıcın gıtmıyorum acıkcası
bıde hıc agda yapmadım oyuzden canımın cok acıyacagını dusunuyorumkaydirigubbakcemile3

valla pıtış konusunda bende senle aynı düşünüorum ama diğer her yerimi yaptırabiliorum..şimdi napçam bilmiorum..cesaretimi toplayıp belki giderim.

kızlar sizi çok iyi anlıyorum çünkü bende öyle düşünüyordum hatta gidenlere hayret ederdim nasıl yaptırabiliyorlar diye...
bir gün arkadaşımla gittik onun için...
dediki bana bir kere yaptırsan birdaha asla kendin yapmassın...

gerçektende öyle kızlar boşyere o kadar zamanımı harcayıp birde üstüne dünya acı çekiyormuşummm:1no2:

çamaşırınızı bile çıkartmadan tam 5 dakikada herşey bitiyooo:sm_cool:

deriye yapışmadığı içinde öyle korkunç bi ağrısı acısı olmuyo...

canım ya offffffff denedim ama yapamıyorum ben öyle ağdada yaptıramam ben başkasına nasıl olcak ya:1no2:

canımcım bir de suyun çinde büyük görünüyor her yerleri , eltimin oğlunun renkli usg resimlerinde yanakları tosssstombuldu , bi doğdu , normal bebek yanağı işte :))

bana da öyle geliyor. doktor hep önde diyor ama bence gayet normal ölçülerde bir bebek olarak doğacak. sağlıklı olsunlar da kilo çok da öncemli değil. önceden kilolu olmasını istiyordum ama artık önemli değil diyorum. yeter ki sağlıklı gelsinler dünyaya bebeklerimiz.

haklısın ya esk e gideyim ilk işim agdacıma koşmak..o da kızardı bana, her yerini yaptırıon pıtış nie yaptırmıosun diodu..buyuk rahatlık dio yaptıranlar ..ama bu sefer el mecbur yaptırıcam..komedi walla yaa, halime gülüorum delikafadulden

:)))))
nasıl olsa bu iştah bi daha gelmicek , ben de hiç böyle iştahlı çocuk gibi yemeye içeye saldıran bi tip değildm ama içimizdeki canavarlar bizi bu hale getirdi :roflol:

kızlar hastane çıkışı kaç tane almayı düşünüyorsunuz? en az 2 gün yatacagımız için 2 tanemi alsam diyorum ilk giydirdiğin çok kirleniyomuş öyle diyolar

canım 2 takım al sen ne olur ne olmaz yerimseniben

kızlar anwayın deterjanını nereden bulabılırız peki

canımcım , deterjanını bilmiyorum ama ben bulaşık deteranı-el için sıvı sabun-yüz için sabun -loc türevlerini vs. hep ya fındıkzade cuma pazarından yada ctesi bakırköy-bahçeşehir pazarından alıyordum .. bazen pazarları avcılar pazarından da aldığım oluyordu .. ama spariş usulü olmuyor , elindekileri satıyor oradakiler ..

liste fiyatı 54.39 arkadaşım,paketi 2,5 kg.fiyat üzerine bişiler yapıorum ben ama anwayciler kızıomuş indirim yapana burdan yazamıycam ..özelden görüşelim bu konuyu şayet isterseniz.

karencim ben buradan yani izmirden bulamazsam birilerinden şu 1-2 gün içinde h.sonu ist.da olucam ya o zamana kadar alabilir miyim dersin sipariş versem en geç yarın mesela ??

star_dust cok tesekkur ederım canım aslında renneduo kullanıyodum ama gavıskon verdı doktor ben tadına alıskınım ınsallah bunu kullanınca gecer....

inşallah faydasını görür ve şikayetlerinden kurtulursun canım .. ilaçlarını dikkatli kullan olur mu , biliyorsun öksürük çok tehlikeli benneyaptımki

star dust evet canım Çok haklısınız...
Artık Çok dıkkatlıyım tabak bıle kaldırmıyorumm valla
allah korusun ÖykÜmÜ

amin canım , inşallah ... dr.un ne verdi bilmiyorum ama benim de geçen hafta benzer riskim vardı ve bende magnezymu gnde 2 ye çıkardı , bu sayede rahim kaslarına baskı azalacakmış , rahatlayacakmış .. bir de endol isminde bir ilaç verdi güde 2 kere alınıyor .. hatta ist.daki dr.um Comebabay'nin de dr.u , onda da benzer sıkıtılar olmuş ve ona bu ilacın fitilini vermiş , bu laç da erken doğum-kasılma önleme amacıyla veriliyormuş ..ve bir de günde 3,5-4 lt su içecekmişim .. rahmi en iyi besleyen uymuş bol su içmeye çalış , inşallah bir daha aynı sıkıntılaı yaşamayacaksın ......

çalışıyorsun sanırım , oturduğun koltuğun arkasına sırt desteği yastık al istersen onun da çok faydasını görürsün yerimseniben

ayyy en sevmediğim iştir benim deeee :1no2: şimdilerde zaten makineye bile bir şey koymuyorum diyebilirim , gözüne bakıyoruz biz veletin bi şey olacak diye .. hep hop oturtup hop kaldırdığı için klava:
tedavlerden sonra yarım kalan aklım vardı onu da bu süreçte tüketicem galiba :roflol:

Son düzenleme:
kızlar bi soru sorcam ama biraz mahrem olcak göbekler çıktıgından beri pıtımızı göremiyoruz ben kesinlikle görmüyorum siz nasıl temizleniyorsunuz

ben de kuaföre gidenlerdenim .. hakkaten bir kere gidince alışıyorsun .. jinekoloa gitiiğinizi düşünün yerimseniben

kızlar zaten hiç ağda yapmamış olanlara yapmıyor ağdacılar özellikle son aylarda sanırım...

yinede sormak gerek bilemiyorummm:uhm:

karencim ben buradan yani izmirden bulamazsam birilerinden şu 1-2 gün içinde h.sonu ist.da olucam ya o zamana kadar alabilir miyim dersin sipariş versem en geç yarın mesela ??

ttatlım ben sipariş verdikten 2 gun sonra elimde oluyo, aynı gun kargoya versem ertesi gün elinde olur yani toplamda 3 gün içinde elinde olur.yani haftasonuna yetişmez sanırım.ama b sorarım arkadaşlara elinde stoklayanlar oluyo.onlarda varsa onlardan alır sana yollarız.sen izmirde bulamazsan haber verirsin tatlım..yardımcı olmaya çalışırım.

suana kadar ağdayı hiç yaptırmadıysan yaptırma canım zaten
kesinlikle ilk yapmada çok acıyor .ben geçenlerde deniyim dedim bıraktım .kasıyorsun kendini ister istemez

ilsu sen nasıl hallediosun bunu..agda dışında ?..yani var mı daha kolayı..

canım ağda yapıyım dedim sir ağda aldım yarısını yaptım harita gibi olmuş::)) dayanamadım zaten . jilet kullanıyorum mecburen ama cok zor oluyor oda
alışkın olsaydım ağda ile yaparrdım tertemiz olur öyle

hakkaten yaa göremiorus ki karayı..:roflol: neresi denk gelirse..bnmde öle oldu son denemem..jilete sarıldım yane..

bende cok acıktım ne yemek yesem dıye dusunmekten bıktım artık
keske bı yardımcım olsaydıda canımın ıstedıklerını yapıp önume getırseydı ne guzel olurdu

aslında canım kızartma cekıyo ama doktorum yasakladı mıdem yuzunden
zaten malzememde yok dısarı cıkıp alamam usenıyorum ama esımı arayıp sölesem gelırken alsa gelınce beraber yapardık
offf ya yemek lıstesı yapıcam artık bıktım ne yapsam dıye dusunmekten sınır oluyorum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…